Кои са кърмещите майки?

  • 230 174
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 1 995
  • UK
  • Мнения: 1 351
 
Хайде и аз да се включа в редиците ви  Laughing...
 Малкия Валентин се храни от гърда от момента в който ми го дадоха... Родих секцио и чак на 4-тия ден ми го дадоха но все пак захапа без никакви проблеми и сега си цока... Храним се на поискване защото спи по 5-6 часа и не мога да му въведа режим но и това ще стане по- нататък  Peace

 Ето ме за отчет. След много успешното кърмене Валентин не искаше да цока през деня а вечерта ме ползваше за залъгалка и на 8месеца и 2 дена го отбих а той дори и не усети  ooooh! На мен ми беше много мъчно плаках постоянно, когато гледах други мами да кърмят пак ми текваха сълзите но вече сме на кисело  мляко без захар чисто си го пием и сме много доволни и си го обичаме  Peace

# 1 996
Разписвам се,аз съм нова при вас,поздравления,много хубав форум! Peace  bouquet
Кърмя вече 3 месеца и половина,надявам се да продължи,но само времето ще покаже,понякога имам проблеми с кърменето,дори по едно време почти се бях отказала,но съм страшен инат и не се предадох. Crossing Arms

# 1 997
  • Бургас
  • Мнения: 3 605
 Simple Smile Ей, как не съм се разписала досега! С моето момченце Ивайло се кърмим от четвъртия ден на неговото раждане . През доста трудности минахме: още от самото начало разранени до кръв зърна, поспаливо кърмаче, дохранване с изцедена кърма, кърмачески стачки, запушени каналчета, а и един мастит, но.... продължаваме!!! И то благодарение на този форум. Използвам възможността да благодаря още веднъж на Хедра  bouquet.
Даже съжалявам, че не се регистрирах по-рано, а в началото се опитвах да се ориентирам по постовете на другите и чрез търсачката. Е, и на останалите момичета, благодаря ви че ви има  bouquet !!! Скоро ще ми честитите годинка успешно крмене!
Успех на всички!

# 1 998
  • Мнения: 389
И аз, и аз съм от кърмещите майки bowuu. Кърмя успешно вече 24 дена, наддаваме добре и много се радвам, защото не бях сигурна, че ще успея с кърменето  Grinning.

# 1 999
  • София
  • Мнения: 39 891
И аз съм кърмачка. Преди малко ме рязаха обаче - мастит. Казаха, че няма да имам проблеми с кърменето.

# 2 000
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравейте,

И аз да се запиша- слава Богу и аз успях да закърмя малката след секцио и така ве4е 13 дена...

Дано е безпроблемно за напред  Hug

# 2 001
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте. И ние се кърмим вече 2 месеца и 12 дни. Дано да продължаваме така още дълго време. Иначе в края на 1-я месец и началото на 2-рия  драстично ми намаля кърмата, та бях полудяла, но бебчо свърши добра работа (цяло денонощи го държах ту на едната ту на другата гърда на почти празен ход) и спасихме млекцето.

# 2 002
  • Мнения: 47
много се извинявам че тук задавам този въпрос но някои може ли да ми каже докато съм болна от варицела мога ли да кърмя,педито ми каза да не я кърмя а хич не искам да я отбивам. newsm45

# 2 003
  • Мнения: 2 837
много се извинявам че тук задавам този въпрос но някои може ли да ми каже докато съм болна от варицела мога ли да кърмя,педито ми каза да не я кърмя а хич не искам да я отбивам. newsm45
Пусни отделна тема, за да те прочетат хора, които са компетентни.

# 2 004
  • Мнения: 283
Привет и от мен!!!  bouquet

Още се кърмим, а моето слънчице е на почти 9 месеца!!! Hug

# 2 005
  • Мнения: 350
Да не се разпиша тук досега....срамота! Кърмачето ми е злоядо за твърдата храна, но не и за сукането от мама. Това прекрасно нещо продължава вече 1г.3м. Heart Eyes

# 2 006
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
И аз кърмя откакто се е родила малката.Изцяло сме на кърма все още....

# 2 007
  • Мнения: 44
Здравейте!
Присъединявам се към отбора на кърмещите майчета. Кърмя Калоян от 2-рия час след раждането му. И така вече 7 месеца и половина. Не ми е лесно, защото се налага да спазвам много тежка диета, тъй като той е с АБКМ, но въпреки трудностите кърменето за мен е най-прекрасното изживяване. А и за бебо също  Wink

# 2 008
  • Мнения: 15
Здравейте,и ние с бебе Мириам се кърмим вече 3 месеца и  13 дни. Надявам се да продължим още поне няколко месеца.

# 2 009
  • непостоянно
  • Мнения: 981
И аз съм отново кърмеща мама Grinning Чувството е все така прекрасно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт