Хапчета за отслабване

  • 23 162
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
мерси Маика дано да смъкна 4е хи4 не се 4увствам добре толкова дебела,цял живот съм била слаба,а сега само дето не се търкалям   bouquet

# 16
Zdravei, ne ti preporachvam upotrebata na hapcheta za otslabvane.
1 wo imat vremenen efekt - dori da svalish s tiah 10 kg posle obratno shte gi kachish
2 ro mogesh da si navlechesh seriozni problemi - organizmat e mnogo slogno ustroen mehanizam i kogato priemash tezi hapcheta ne se znae varhu nivata na koi hormoni shte povliaiat.
3 to prichinite za nadnormenoto teglo sa mnogo - zadargane na technosti, hipofunkciq na shtitowidnata gleza, genski hormoni, zaharen diabet i mnogo drugi...
4 to spored men se konsultirai s endokrinolog, koito shte ti pomogne da vlezsnesh vav forma
5 to sportuvai - no sled kato znaesh na kakvo se dalgi prichinata za napalniavaneto
Pogelavam ti uspeh!

# 17
  • Мнения: 27 524
 Naughty на всякакви хапчета за отслабване!

Много се извинявам,но такова хапче просто още не е измислено.Глад и движение,това му е майката!!!АКо имаше такова хапче....Тези,които се предлагат с подобна реклама,или те карат да пикаеш,или да сереш (извинете ме) или просто ти докарват куп проблеми,или просто нямат никакъв ефект! Stop

# 18
  • Мнения: 1 854
Аз сьщо не бих пила хапчета. Това което пия в момента е билков чай за отслабване и сьм доволна.Не ми вреди на организма и не качам повече тегло.Идва и пролет/лято и с повече движения и плод-зеленчук сьвсем ще олекна.Единственото което сьм чула против тези чайове е, че прекомерната им употреба може да направи червата ни лениви, но аз не смятам да ги пия цял живот.
Успех кьм достигане на заветното тегло и най-вече кьсмет в поддьржането му.

# 19
 Оранжево небе, внимавай с чая за отслабване. Аз пих един такъв китайски  "Сание" - 3 години. Резултатът - не отслабнах от него, но си докарах страхотно лениви черва, което е нещо много болезнено. Не го пия от половин година, но оттогава - колики и всичко свързано с ленивите черва. Така че внимавай, не са безвредни тези чайове!

# 20
  • Мнения: 470
Много благодаря за отгворите,все се надявах някой да разкаже за някакви "вълшебни" хапчета,с които много  е отслабнал и е много доволен,но явно няма такъв.След тези отговори едва ли бих си купила вече Rolling Eyes.
Дано лятото и басейнът  ми подействат  отслабващо,че ако продължавам във същият дух,не ми се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт