вода за кърмачета

  • 2 600
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
в интерес на истината съм съгласна с теб!
Повярвай ми нямам температура

Винаги съм твърдяла, че имам реална престава как се произвеждат лекарства, храна и др. подобни в страната ни! Поради спецификата на работата ми! какво работя само в ЛС при твое желание Но никога не съм твърдяла че контрол няма! Тук думите са ми изопачени! Контрол има, изследвания и анализи има, за да си вържат гащите!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:32 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 15 379
Нека завързват гащите си, пък ние да си преваряваме водата, която даваме на бебетата си.
"Софийска вода" АД също твърди, че водата, която тече в моят дом е бактериално чиста, отличава се с перфектни качества и е абсолютно чудесна за пиене и приготвяне на храна.
Обаче - водата смърди (щранговете са напълно сменени на цялата кооперация+в моят дом), водата е толкова тинесто отврателна, че каквото и да ми кажат от "Софийска вода" няма да им повярвам.
Ваничката на пералнята ми е черна от "чистата" вода, която подават в моя дом, казанът на моноблока - също и още, и още.
И тях ги наблюдават, и от тях вземат проби, но тинята във водата не притеснява никого, само крайният потребител. Това имах предвид през цялата хронология на моите постове.[/i]

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:32 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт