К.О.Т.К.И.-те [тема 2]

  • 21 796
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 427

pepel_ot_rozi-за началото или края на септември си предвидила Кападокия?

Последна редакция: ср, 05 фев 2014, 17:40 от Sause baus!

# 46
  • Мнения: 7 880
Засега датата е 18.09. Как изглежда? Като четох, че нощите са мн. студени, та не знам, но април ми е рано

# 47
  • DE
  • Мнения: 9 068
Сосче, що така изряза собственика на козичката?

# 48
  • Мнения: 14 427
Ми,защото го отнесоха преди да отбележа,че го искам smile3518
Иначе до тук него съм си заплюла,ама...не го пускат FlutterКонкуренция,какво да правиш ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 13 167
Сосче, що така изряза собственика на козичката?
Ми,защото го отнесоха преди да отбележа,че го искам smile3518
Иначе до тук него съм си заплюла,ама...не го пускат FlutterКонкуренция,какво да правиш ooooh!

Интересен ли е бил? Ако е така, нека го видим и ние.  Wink

Пепел от рози, ние бяхме в началото на септември. През деня беше жега - над 30 градуса, вечер се завивахме с вълнени одеяла.  Grinning

# 50
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Танче, не е по твоята част  Laughing Ok Taecyeon от 2РМ е козаря  Mr. Green

Скрит текст:




 newsm03 newsm03 newsm03 smile3508 smile3508 smile3508

Последна редакция: ср, 05 фев 2014, 20:42 от Шебек

# 51
  • София
  • Мнения: 13 167
 hahaha hahaha hahaha

Симпатично е момчето, но наистина не е по моята част.  Mr. Green

Май не съм ви разказвала на Крит как ни заобиколиха козите. Дъщерите си извадиха по една ябълка след плажа и козите буквално ги нападнаха. Едва успяха да се скрият в колата, иначе трябваше да си споделят закуската. hahaha  Смилих се и извадих салата айсберг (беше се посварила в багажника) и нахраних животинките. hahaha 

# 52
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 600
Охххх Кападокия...искам и аз там  Heart Eyes Танче Hug, и аз четох пътеписа на мъжа ти и още повече ми се приходи,значи  Crossing ArmsАма искам с колата да отида и да си спирам и по други хубави места.
Танче,преди време те бях питала от къде свалихте карта на Турция за ГПС-а и ти ми писа,че от някакви руски сайтове,но не беше нещо сигурна или беше нещо друго...не помня вече  CrazyАйде пак да те потормозя по този въпрос,ако не ти е проблем де  HugТрябва да си кача една карта,че ако взема да тръгна из Анадола да знам де ши ида  Mr. Green
Хелъъъъъннннчеее, къде си бе  newsm78 няма кой да прави коктейлите довечера  cheers
Явно голяма зараза е хванал компа и ... Thinking
Шебече, срама нямаш  Hug Направо  Shocked
 

# 53
  • Мнения: 14 427
Шебече,ти пък веднага ме разконспирираш #2gunfire,сложи го в скрит текст поне Praynig
 

# 54
  • DE
  • Мнения: 9 068
Трябваше да им покажеш какви ги върши по сцените  Heart Eyes
Скрит текст:

# 55
  • София
  • Мнения: 13 167
Чефи, нали не е спешно? Мъжът ми в момента не е в София. Ще го питам като се върне след няколко дни.

# 56
  • Мнения: 469
Моля ви, каже ми кога е откриването на Олимпийските игри.

За коктейли - единственият път, в който имам бели петна е в Париж през 2003 г. Местни ни заведоха в един много хубав бар и коктейлите бяха следните-халба бира и в нея нещо като колба с текила. Някоя от вас опитвала ли е подобно безумие?!

# 57
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
07.02., т.е. петък.

Опитвала е. Хич не ща да си спомням тази вечер от живота си.

# 58
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 600
Чефи, нали не е спешно? Мъжът ми в момента не е в София. Ще го питам като се върне след няколко дни.
Изобщо даже  Peace Просто като писах за Кападокия и се сетих да те питам  Wink

Олееее,бира с текила  ooooh! голяма смелост трябва за такава комбинация  Mr. Green
Аз,един единствен път в живота си имам бели петна и то точно от текила,а не знам в комбинация с бира какво чудо ще е  newsm34

# 59
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Трябваше да им покажеш какви ги върши по сцените  Heart Eyes
Скрит текст:

http://www.celebquote.com/wp-content/uploads/2012/12/katy-perry-omg.gif

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз пък като пия всичко помня  Crossing Arms Местни не се запознават с мен, не ме свалят, не ме щипят  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Нещо ми има явно...

Общи условия

Активация на акаунт