Проблем със спането през ноща

  • 1 033
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
И ние имаме същия проблем и то от доста време. Примирихме се да спи с нас, но и това не е решение. Пак се буди много и постоянно се "разхожда" по цялото легло. 

Казват, че до три годинки се оправят, но аз още сега се чувствам парцал, а още две години и полвина незнам на какво ще приличам.

Гледайте ако може да не слагате децата при вас, защото дори когато детето спи аз съм напрегната да не се обърна върху нея, да не я затисна и т.н. Като спят в леглата си поне малко време ще имате да поспите и вие.

# 16
  • Мнения: 3 591
Казват, че до три годинки се оправят

Хм, всяко дете е различно...моя батко още се буди по 1-2 пъти за мялко, а е минал 3г.

А за спането в леглото ми - аз само ако си спя с децата мога да се наспя. Немога да си представя да ставам по 3-4-5 пъти на нощ да ги храня #Crazy - а така хем спя, хем ме гушкат, хем се нахранват   Hug

# 17
  • Мнения: 76
Да-а-а-а... и при нас не е розово положението.... От края на 5-тия месец (сега бебо е на 7 м.), откакто почнаха зъбките, съм като на автопилот #Crazy по около 20 пъти се буди, давам вода и биба, ама тъкмо легна и се унеса, и пак се почва, след което не издържам и го вземам при мене от моята страна. Така става по-добре, но катодойде врме за ядене в 5.30 сутринта, после няма заспиване!!! Играе си, дърпа ми косата и край.... А отдолу зъбите отдавна избиха, пък горните хабер си нямат още. Де даимаше вълшебно приспивателно  newsm78!

Общи условия

Активация на акаунт