всеки един съвет ще ми бъде от изключителна полза

  • 714
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Момиче съм на 18 години ….. през тийнейджърските си години имах куп въпроси за промените настъпващи с тялото ми и най-вече проблема с обезкосмяването … но с майка ми никога не сме си говорили по тази тема , колкото и странно да изглежда  …
справях се сама …
исках да ви попитам вие ,момичета,какви методи използвате за обезкосмяване най-вече в интим.област …(аз използвам самобръсначка поради факта , че друго не мога да търпя … но не мога да се справям много добре и това ме притеснява един ден като си намеря подходящия човек до мен … какво ще правя(нямала съм, гадже до сега) , не съм ходила и на море от 9 годишна … въобще комплексите ми ме спират  )
премахвате ли косъмчетата на ръцете и над горната устна ? … в други области и чрез кои методи
а относно за мен аз немахам косъмчетата на ръцете.. но не са много светли нито много тъмни ….(грозно ли е когато се облече рокля ) И мъхчето над горната устна също …..
напълно гладка да бъде една дама(в интмн. област) или … ?
МОЛЯ ВИ всеки един опит и мнение ще ми е от изключителна полза ! ПОМОГНЕТЕ !
Съжалявам за дългите ми писания ! и се надявам искрено да не подминете темата, а да оставите по един коментар ….

# 1
  • Мнения: 3 965
Епилатор за краката, лентички за над устната, кола маска за ръцете и до момента бръсначка за останалата част. Това е моят опит и на мен никой не ми казвал къде какво и как  Peace

# 2
  • Мнения: 5 892
Никой не може и не трябва да ти дава насока как да изглеждаш, как да се харесваш и как да се чустваш комфортно в кожата си.  
Аз съм за пълното обезкосмяване, но Адриана Лина си ходи с него   Peace  Laughing
Скрит текст:
Аз ползвам епилатор за ръцете и мъха над усната, самобръсначка за всичко останало.
Обичам да съм като гол охлюв  Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Ходя на кола маска за интимната област (махам всичко), за останалото (крака, ръце, подмишници) ползвам епилатор. За горната устна - лентички за лице.
И аз предпочитам пълното обезкосмяване, но това е въпрос на лично желание.

# 4
  • Мнения: 2 838
Епилатор за краката,самобръсначка за подмишници  и така нататък... Joy

# 5
  • Мнения: 46 553
Изпробвай различни неща на различните места и сама ще установиш къде какво ти е най-добре.
Аз ползвам:
- за краката от коляното нагоре и за ръцете кола + епилатор (ако остане нещо след колата) - но по тези части имам много малко и много светли, затова не ме дразнят като се покажат.
- вежди с пинсета
- всичко останало бръснач, защото обичам да ми е гладко, а с епилатор или кола е гладко за много кратко време, после чакаш да расте

Мустак нямам и не махам.

...
напълно гладка да бъде една дама(в интмн. област) или … ?

Няма правила. Зависи от това ТИ какво харесваш и партньора ти, ако много се различават мненията ви.

# 6
  • Мнения: 3 965
Колата маска на ръцете ми издържа доста време. А след бръснача бързо поникват нови косми.
Веждите забравих да спомена - с пинсети. Всъщност има ли друг вариант?

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
Вежди и мустаци-с конец
крака и триъгълник-епилатор и кола/помагам си и със самобръсначката на най-чувствителните места/

# 8
  • Мнения: 91
И аз имах големи проблеми с нези "приятели". Само не се притеснявай и не се комплексирай. Ако не ти харесва нещо и си на 18  - вземи мерки, но ти препоръчвам да намесиш и майка си. Говори с нея - тя обезкосмява ли се? Моята майка няма косми - поне колкото аз имах и сега осъзнавам че не е знаела какъв проблем за мен е било това. Тогава нямаше и толкова варианти за премахване. Но днес, моя приятелка лично купува разни неща и се обезкосмяват заедно с дъщеря си  Peace , която е  на 15. Или се консултирай направо с козметик. Има много достъпни. Бях намерила една жена, която обезкосмяваше цяло тяло за 20 лв, ако не се лъжа. 


А лично аз :
долни половинки крака - епилатор
горни половини - епилатор или козметик / кола маска /
триъгълник - козметик - гол охлюв
ръце - епилатор или козметик / кола маска /
мишници - от повече от 10 год епилатор - имам буквално по 10 косъма!!!
лице -козметик - вежди пинсета, а горна усна - конец

Общи условия

Активация на акаунт