Re: Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 37 ~

  • 27 792
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug Както виждам вече сме с нова тема! Hug
Извинете ме , че не съм влизала почти седмица тук , но 2 дни бях извън града , а после имах доста ангажименти свързани с училище. Не можах да гледам снощния епизод , но ще го видя сега.
Благодаря ви за всичко пуснато , надявам се да мога да влизам по-често тук вече. Peace Hug Hug


# 61
  • Мнения: 2 177
Пуснаха още 2 невероятни снимки зад кадър от днешния 317-ти епизод. Шефкет и Йозгюр са супер. Както и си мислех снимката по-горе на Уур, Гюлджан и Гизем също е зад кадър, както и тази на Гюлджан и Гизем на тревата. Много се радвам, че излязоха толкова снимки зад кадър от епизода  ...  smile3525 Two Hearts    love001 Two Hearts  Kissing Heart ppp    Hands Clap




И аз много се радвам, че излизат толкова много снимки зад кадър Роси...

# 62
  • Мнения: 2 177
Ето и една снимка зад кадър от преди няколко дни на Шефкет и Гизем с някакви деца и други хора - супер са ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts


Страхотна снимка..

# 63
  • Мнения: 2 177
Онур Бей8Тукин също пусна нова снимка ...  smile3525 newsm76 Two Hearts


Страхотен е..

# 64
  • Мнения: 2 177
Намерих една нова прекрасна снимка на Алп и Гюлджан - много са сладки ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart


Наистина са сладки, но вече започвам да си мисля, че ходят. Особено след тази снимка..

# 65
  • Мнения: 2 177
Ето и снимката на Уур без надписите - невероятен е ...  smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart


Наистина е невероятен

# 66
  • Мнения: 11 766
Намерих една нова прекрасна снимка на Алп и Гюлджан - много са сладки ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart


Наистина са сладки, но вече започвам да си мисля, че ходят. Особено след тази снимка..

Така е! И според мен ходят. Дори в пресата писаха, че имат връзка. Пък и доста често са заедно и се прегръщат. Много са сладки. Ако наистина е така се надявам да са сериозни, особено Алп и да са много щастливи. Прекрасни са ...    newsm10 newsm76 Two Hearts Two Hearts Praynig

# 67
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Hug Както виждам вече сме с нова тема! Hug
Извинете ме , че не съм влизала почти седмица тук , но 2 дни бях извън града , а после имах доста ангажименти свързани с училище. Не можах да гледам снощния епизод , но ще го видя сега.
Благодаря ви за всичко пуснато , надявам се да мога да влизам по-често тук вече. Peace Hug Hug




Здравей Габи!  Hug Няма защо да се извиняваш. Всеки пише, когато може  Peace Епизода беше много интересен - когато можеш го изгледай. Няма да съжаляваш ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 11 766
Гюлджан пусна 3 прекрасни снимки - изглежда днес си почива и се забавлява. Голяма скица е - особено на снимката с кучето. Много е готина и сладка ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  grinning039





# 69
  • Мнения: 11 766
Днес беше мача на Бешикташ! За щастие отбора успя да спечели с 1 на 0. Берк е толкова щастлив, че пусна нова прекрасна снимка. Толкова е сладък - целува фланелката и логото на отбора. Супер голям фен - обожавам го ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves  Hands Clap

# 70
  • Мнения: 11 766
Направих един нов невероятен клип на Берк с кадри от трите му сериала. Според мен се получи много добре. Музиката е много бърза и забавна, моментите също. На мен супер много си ми харесва. Надявам се и на вас да ви хареса ... smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves



http://www.youtube.com/watch?v=p0wI_1S9XOE

# 71
  • Мнения: 11 766
Гюлджан току-що пусна нова невероятна снимка - както винаги е прекрасна ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 72
  • Мнения: 11 766
Ето и 2 нови снимки на Гамзе и Мерт. Първата е от днес - играли са волейбол - тя е невероятна ...  smile3525 Two Hearts    Kissing Heart



# 73
  • Мнения: 11 766
Нова снимка от Бусе - супер е ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 11 766
Чаала също пусна нова невероятна снимка от почивката си - толкова е готина, сладка и прекрасна. Обожавам я ... smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт