искам да споделя

  • 2 650
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
dodolina
 Това е  твое   мнение.  Между  другото   има си пакет  изследвания  , които   трабва  да се направят от наблюдаващия   бременността   лекар. Те са посочени в  приложение  на  нациналния   рамков договор   на  НЗОК. Какво  означава "не са  ни длъжни" .  Длъжни са  , след като поемат  ангажимент.   Не  виждам  защо  трябва да    си  плащам  осигуровки и да  ходя  на    частен преглед,  заради това , че няко   е "преценил "за моето здраве.  Между  другото си направих изследването  и се оказа  , че  и при малък  диоптър  , ако   не се  изслезват очните  дъна   има  опасност    от  отлепване на ретината  при    раждане.Така  , че  не  смятям  , че е прав.....   Всеки   има право на  мнение. Моето   е , че   трябва да  се  изисква  от нас като пациенти,  не говоря за компетентност.  Прегледа   на  очите   се  идзискваше   от  гинеколога.  Та  кой на кого е длъжен   може сами да прецените....  късмет и безпроблемно бременеене на  всички   бъдещи майчета.    bouquet
  dodolina  дано не  изживееш това   което аз  преживиях      , като  отношение.

# 16
  • Мнения: 28
може  да се смени   личния  лекар   , след  подаване на  жалба  , като се  обясни   какъв е проблема. Между  другото  от РЗОК    ми казаха  ,   че  биха  могли да ми  предоставят картонче  с    всички  изследвания    , които   аз да следя   дали ми се правят през бременността.   Лекарят  може да се смени след разрешение на Директора  на РЗОК  , след подадена   жалба  и то по спешност.  Нека  имате тази  информация.  Аз не съм решила   как да постъпя.   Все  още.  Нека  бебчето се появи.....  и да е  здраво .Това ми е приоритет..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт