Тайланд 2

  • 126 884
  • 978
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 139
nana_cool, благодаря ти за предложението bouquet Ще го разгледам, ориентирах се към Chaweng и май ще сме там. А, ходихте ли на някои от дневните трипове?

П.П. Ако някой си е купил билети на Катар доста по рано ( ние например още май месец ) да си провери полетите, защото има промяна в часовете на много от тях. И не само за Тайланд, а и за други дестинации Peace

# 376
  • Мнения: 1 860
Пинки, един ден наехме кола и обиколихме голямата Буда и фермата за крокодили. Ходихме на цял ден сафари в джунглата с компания и една вечер на фишермен маркет организирано от резорта. Като цяло заложихме на тотален релакс и така не си бях почивала никога. Минахче през Чауенг, но сигурно остарявам вече защото лудницата не ми понесе.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 139
Благодаря, nana_cool bouquet
Ние ще имаме 5 нощувки на острова, като преди това ще бъдем в Ао нанг и Бангкок, та ще преценим дали ще обикаляме или ще релаксираме Simple Smile

# 378
  • Мнения: 371
Pinki_81 ние с теб да не се окажем в един самолет? Нашия също е променен...както на отиване, така и на връщане.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 139
Pinki_81 ние с теб да не се окажем в един самолет? Нашия също е променен...както на отиване, така и на връщане.
Те май повечето, ако не и всички за Тайланд са променени. Престоят ни на отиване в Доха беше станал 14 часа, а на връщане 19 часа ooooh!
В софийския офис на Катар обаче ни промениха полетите с по- удобни и то взе че стана по-добре от първоначално закупените билети.
Иначе пътуваме към Краби на 12.01 Peace

# 380
  • Мнения: 43
Здравейте Simple Smile Ние в крайна сметка пак решихме да не взимаме детето и отиваме голяма група с приятели - 8 души. Нямаме обаче билети. Не знам, какво става с Катар и защо та им тооолкова дълги престоите.  Предните 2 години полетите ни бяха с макс 5 часа престой.... Много се надявам, да пуснат някаква промоция, защото в момента билетите до Пукет, за януари са 600-700 лв. Който вече има билет, за колко си го взехте? Не знам дали да чакаме промоция или да купуваме, въпреки, че ми е много. Уж би трябвало да пуснат, но не знам вече. Гледам на Емерейтс, там са с много малък престой и в момента са по-евтини от Катар, но пак са повече от колкото до сега сме давали за билети. Иначе ние ще сме 1 седмица на Панган и 1 седмица на Пи Пи Simple Smile

# 381
  • Мнения: 43
Забравих да попитам, някой може ли да ми каже къде е офисът на Катар в София и евентуално да ми  даде телефон. Много ще съм благодарна Simple Smile

# 382
  • София
  • Мнения: 1 139
mvsh, в момента Катарските авиолинии имат промоция по случай 20-тата им годишнина.
Цитирам какво получих на пощата си:
 Не пропускайте нашите празнични оферти с големи намаления.

Купете сега 2 билета бизнес класа на цената на 1 или 3 билета икономическа класа на цената на 2. Планирайте сега пътуване за 3 до 9 човека с големи намаления.*

Резервирайте до 10 ноември 2017г.и се присъединете към празника


Като ще пътувате повече души може да пробвате  с тази оферта bouquet

Офисът им в София е на бул. Патриарх Евтимий 36 В, тел: 02 405 33 55

Последна редакция: ср, 08 ное 2017, 09:56 от Pinki_81

# 383
  • Мнения: 3 841
Заради бана, Катарците в момента си променят разписанията и е възможно да има големи престои в Доха. Или обратното, както се случи при последното ни прибиране в Бг. Бяха сляли два полета от Куала Лумпур до Доха, като пътниците от първия полет, на който трябваше ние да летим, ни качиха на втория, който беше с час и половина по-късно от първия. Та въпреки малкото хора на летището, пак ни се наложи да потичаме, за да хванем полета до София.

600-700 лева за двупосочен билет ли става въпрос? Това са 300-350 евро, което на мен ми се струва добра цена.
До Пукет летят също Тюркиш еърлайнс и Аерофлот, може и при тях да се провери за цена. Също и ТУИ имат чартърни полети, но за тях трябва да се ходи до немско летище.
До Краби обаче летят само Катарците и разни други, но те не са удобни от БГ.

# 384
  • Мнения: 43
Момечета, имаме си билети вече Simple Smile 600-700 евро, имах предвид, не лева, иначе хич нямаше да се замисля. Както и да е, от промоцията нямаше вече останали места, за съжаление, но си купихме за 1 090 лв. на човек София-Пукет-София.
Pinki_81 - Благодаря много, за информацията. В крайна сметка се свързах с офиса, но казаха, че резервацията трябва да е през сайта, плащането по банка, за което се изисква такса, но аз няма как да платя на всички 8 човека билетите, с 1 карта, трябва те да ми превеждат на мен и т.н. и става сложно. В крайна сметка си ги взехме от Usit Colors с около 40 лв. по-скъпо на билет, което е нищо.
Та вече и аз мога официално да кажа, че на 14.01 летим за пукет и сме там до 31.01 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 385
  • Мнения: 2 668
Вие направо ще се размажете по плажовете ...

# 386
  • Мнения: 43
Вие направо ще се размажете по плажовете ...

Това даже ни е малко Grinning Миналата година бяхме 20 дни там, но ходихме на повече места и имахме повече път. Сега сме само на 2 острова и ще имаме повече време за релакс Simple Smile

# 387
  • Мнения: 43
Привет, момичета Simple Smile Някой от вас до сега вадил ли си е сам виза, директно в консулството? Аз и двата пъти ги дадох на Usit Colors да ни ги направят, защото не съм от София и не ми се разкарваше до там, но миналата година за малко да останем без виза и накрая аз звънях в консулството, за да ни ги правят. Та мисълта ми е, някой знае ли, как точно става подаването на документите там и за колко време стават визите? Благодаря, предварително Simple Smile

# 388
  • Мнения: 2 668
Попълва се една декларация, може и друг да я даде или да ти я вземе , плащаш 60лв или 30 евро - това е . Срок на визата около 3-4 работни дни. Но трябва май да имаш самолетни билети копие + 2 снимки 3х4см.

# 389
  • Мнения: 43
Попълва се една декларация, може и друг да я даде или да ти я вземе , плащаш 60лв или 30 евро - това е . Срок на визата около 3-4 работни дни. Но трябва май да имаш самолетни билети копие + 2 снимки 3х4см.

Благодаря ти много, за полезната информация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт