до мамите в Англия

  • 45 605
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 581
Момичета четох из форума, че в БГ се взима кръв на децата задължително на 6ия месец на незнам още кой месец,а тук на нас ни взеха само веднъж след раждането.Аз ли не съм питала и разбрала нещо или тук няма такива задължителни неща?
По принцип се следи хемоглобинът за прояви на анемия - дефицит на желязо. В България на 6 месеца и на 1 год. правят пълна кръвна картина. Не знам защо не вземат тук, но може да попиташ защо не е нужно.

# 256
  • Мнения: 490
момичета да ви питам newsm78..скъпо ли е тук в Англия кола-маска в козметичен салон? В България си ходех най-редовно и сега много ми е зор, а чувам от тук от тамче било много скъпо дори и англичанките немогат да си го позволят newsm78
малко ме съмнява,но.....

# 257
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
И аз това се притеснявам,но колкото и да е не може да се оставя да стана на Йети докато се върна в БГ.

Съжелявам за поредното си питане случайно някоя от вас дами да живее в Whitechapel в Лондон,защото си търся квартира някъде в района.

Предварително мерси и ще имате голяма почерпка от мен.

# 258
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И аз се включвам с питанка.Моят мъж е в Лондон и е купил количка на бебо.Знаете ли начин да я прати до БГ?
Благодаря   bouquet

# 259
  • Мнения: 1 363
чувала съм, че автобусите пътуващи до България (от Виктория тръгват) приемали багаж с/у някаква сума. Все пак звъннете в офиса им и попитайте.

# 260
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Извинете ме,че се включвам във вашата темичка EmbarassedВ неделя пътувам за Англия с малчо и големия син и ще останем до 24.08.Учудващо взех визи много бързо Simple Smile.Ще бъдем при майка ми в Донкастър,на около 30мин с кола от Шефийлд и Лийдс.Ще ми е много приятно,ако можем да се видим с някои от вас през това време или да дойда на някоя среща,ако организирате такива.  bouquet

P.S.Хонда пише ли все още тук?Не съм я засичала скоро.

# 261
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз сега заминавам, но на 12 август се прибирам. Ще се радвам да се видим  Grinning През Лондон ли ще пътувате?

# 262
  • Мнения: 1 363
Honda повече не пише тук (нито пък в други форуми) Simple Smile

# 263
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
аз сега заминавам, но на 12 август се прибирам. Ще се радвам да се видим  Grinning През Лондон ли ще пътувате?
Полетът е София-Манчестър Simple Smile

# 264
  • Мнения: 373
Здравей, Искрица!
Аз преди седмица-две ти писах на лични, но вероятно ти не си получила съобщението ми!
Аз живея в Нотингам, това не е кой знае колко близко до Лийдс, но въпреки всичко ще се радвам и съм насреща, ако случайно имаш нужда от нещо. Ще изпратя телефона си на лични! (не зная дали ги получаваш?)

# 265
  • Мнения: 3 461
Здравейте пак от мен.  bouquetТъй като и ние идваме при вас в сряда за около месец, да задам и аз един не много умен въпрос.Какво да си взема от Кралството,което го няма в Бахрейн:излязла ли е някоя нова интересна книга,някое чудо на техниката,или дайте идеи какъв скъп спомен да занеса у дома. Simple Smile

# 266
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Момичета, имам нужда от помоща ви.Кажете с какъв прах за пране перете.С течния Ариел имам чувството, че нищо не се изпира.Дрехите хем са сиви, хем с петна Rolling EyesДайте някаква идея.Според вас кои прахове са най-хубави-течните, на кубчета, или тези на топчетата.И ако някой ме "светне" за белината как се казва и как се използва ще съм много благодарна.

# 267
  • Мнения: 818
Аз пера с Ариел голям пакет прахообразен зелен,понякога и на мен не ми излизат петната.За белина знам че е Bleach(тази която чистим баня,WC) но не знам дали ще стане за дрехи май не  newsm78 ,рекламират за петна спецялно Vanish слага се с праха за пране.

# 268
  • Мнения: 1 793
Аз пера също с течния Ариел и съм доволна засега. Белината, както Диорела е писала, е bleach. А Ваниш според мен е едно голямо нищо. Аз поне не съм доволна и повече няма да купя.

# 269
  • Мнения: 74
Аз никога не съм ползвала теЧен ариел,но използвам този в големите кутии и когато дрехите са по-замърсени слагам повеЧко прах.Аз един път изпрах дрехите на неправилната програма и те излязоха мръсни,въпреки,Че ползвах Ариел.А белина наистина е bleach,но може да си купиш "АЧе" белина .Не знам дали се сещаш,в България я има същата.В турските магазини я има и е за дрехи. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт