МОЛЯ ВИ ПОМАГАИТЕ ВСИЧКИ ПАМПЕРСИ ПРОПУСКАТ

  • 8 631
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: kopche
Памперса пропускаше на кръста някъде отстрани. Та успяваше да намокри и бодито и ританки и друго каквото е там.
. Wink

АБсолютно - точно там тече и при нас Imp

# 46
  • Мнения: 277
Цитат
В един момент попаднах на Хъджис и ги ползвам и до този момент.Нямам забележки.
Ако ще купуваш такива заинтересувай се за оригинала,1е има и ментета,но те са в по-различна опаковка.

аЗ КУПИХ хЪДЖИС ОТ мЕТРО И ПИШЕ ЧЕ Е ПРОИЗВЕДЕН В еВРОСЪЮЗА, НЕ МИСЛЯ ЧЕ Е МЕНТЕ, НО И ТОЙ МИ ПРОТИЧА.
Цитат
Е поне не се разсънва много докато го преоблека и след това заспива лесно.

 Ти поне имаш някакво решение с нощното преобличане, моя синковец като тръгнеш да го събуваш и си мисли че е време за ставане и след това тряба да играем, а не да спим

# 47
  • Мнения: 128
Ima edni reklamni knijki na pampers, davat gi v rod. domove... tam pishe che ako bebeto e momche zaduljitelno "pacata" se slaga nadolo za da ne propuska pampersa.. Inache izliza ili otstani ili prez koreme!
 Wink

# 48
  • Мнения: 3 153
И на нас Памперса ни пропуска от време на време, но мисля че няма спасение:(

# 49
  • Мнения: 5 251
И ние имахме проблем с памперсите.Пропускаха и беше мокър до врата  Wink Тогава бяхме с Пампер 2 и ги смених с 3-та.Казаха ми че при момченцата било желателно след като влязат в долната граница (т.е. 3-6 кг. или 4-9 кг. и т.н.) да минаваме на следващ размер памперси.И сега му се случва понякога да е мокър,но затова съм си виновна аз  Embarassed не ги стягам хубаво  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 185
Цитат на: petia23
Ima edni reklamni knijki na pampers, davat gi v rod. domove... tam pishe che ako bebeto e momche zaduljitelno "pacata" se slaga nadolo za da ne propuska pampersa.. Inache izliza ili otstani ili prez koreme!
 Wink


Имам същата книжка и точно този съвет ме подразни много!  Twisted Evil  Не мисля, че трябва пишлето да се наглася според памперса, а трябва памперсът да е съобразен с особеностите на момиченца и момченца, които определено са РАЗЛИЧНИ Sign Exclamation

Имах същия проблем със сина си преди 6 години, пробвахме какви ли не памперси и начини на поставянето им, в крайна сметка бях най-доволна от една марка, която сега не съм виждала - "Nannys". Сега с дъщеря си нямам НИКАКВИ проблеми.

За всичките тези години и споделен опит от много майки, продължавам да мисля, че унисекс памперсите са пълна идиотия  Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт