Мнение за д-р Румяна Николова клиника Европа

  • 1 991
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами предстои ми раждане на едно ангелче и ми е трудно да избера подходящ лекар който ще ми обърне подобаващо внимание всъщото време да е и добър специалист с когото мога да съм спокойна.Първо ходих при доктор Славчев в окръжна когото много го хвалиха но въобще не съм доволна от него грам внимание не ми обръща гледа да ме претупа в момента съм прокървяване в 7 г.с. Вчера ходих при тази лекарка Николова и ми се струва доста добра обърна ми вниманието от което имах нужда. Искам да ви питам какво ви е мнението за нея ?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте,
Мисля, че тук е мястото да напиша своето мнение за д-р Румяна Николова от което съм потресена. Наскоро ходих на годишен "преглед", като тя ми е лекар от години и никога е нямала такова отношение. Преди време ми прави термокоагулация на раничка, която се заплаща. Тогава отношението й беше много на ниво, обяснява, изслушва..
Последния път ми отказа цитонамазка, понеже "Бойко Борисов окраде здравната каса и няма пари за направления", погледна за 2 мин и още не се бях облякла, извика в кабинета следващата пациентка. Изписа ми рецепта през това време за противозачатъчни, а аз пия от години (пак по нейно предписание) без дори да ме попита. Като отидох в аптеката разбрах, че са такива, понеже не ми беше обяснено какво пише на рецептата, следователно не ги купих. И сега ще чакам да дойде следващия месец, и да се надявам, че ще ми пусне цитонамазката. И също друго важно, понеже раничката вече е минало, ми написа една измислена диагноза за остър хроничен вагинит, която по принцип се доказва с изследвания. А мен не са ми пускани такива!!
Като изключим, че всеки път чакам много, дори и със записан час, този път бях прередена неколкократно от няколко дами държащи диплянка на здравно-осигурително дружество ДОВЕРИЕ. Не знам за какво става дума там, но явно от там има по-друга облага и затова ме претупа така.

Дами, аз не се доверих за моето здраве на д-р Николова, а не знам коя би поверила в ръцете й живота на своето дете.

Общи условия

Активация на акаунт