pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 3

  • 133 894
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
разбирам, аз съм имала около 5 такива случая - част от тях ми върнаха парите, доколкото помня, но за друга част - кодове, които ползвам за намаление следващ път. Разбира се имах продукти, които можеха да се ползват въпреки нарушените им опаковки, но и тях ми възстановиха. Преди взимах всеки път на биодерма 1 литровите душ гелове, ей такъв ми изтече в кашона, красота беше ...
Но сега е много прецакващо с тази растяща доставка, супер диваци са, все ново и ново и то не към добро!
Например и ограничение в количеството закупени филорга кремо - до 6 броя, което виждам отпреди няколко седмици...комунизмът се връща при тях  Crossing Arms
С французите - твърда и непрестанно мрънкаща, че чак звънни,ако не си доволна и говори. Те може да се правят, че не говорят английски, но много добре си говорят.

# 511
  • Мнения: 1 603
Ще пиша като имам равитие по въпроса - може да послужи на някого. Ще настоявам и ако трябва ще ескалирам в пейпал.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 3 637
Жосефин,плащала съм с дебитна карта няколко пъти-приемат я без проблем.
Въпреки изгодните цени крайно ми е неприятно да ме третират като престъпник.Аз съм направила 2 поръчки в рамките на месец-над 500 евро те ме правят на луда за 50 евро.
Изобщо не ми е приятно да получавам стока в такъв вид,а това да се правя на фотограф заради тях няма да стане.Избягвам ги вече максимално. Филорга има не само при тях Заради няколко евра повече не ми се иска да си късам нервите.Да не говорим, че като сметна това че имам недоставени неща,а платена по-висока доставка гимнастиката ми се обезмисля. Поне 2 пъти в годината излизам извън страната-пазарувам директно/макар да ми беше странно първият път/.
Точно все едно съм ровила в боклука изглеждат нещата.
renydent,  Директно на сайта ли писа или през пейпал ви протече комуникацията? От прочетеното тук предполагам, че няма да поискат да възстановят кой знае каква сума, но се надявам пейпал да отсъди в моя полза.
Първо им писах на тях,смятам че така е коректно.Бавно отговориха,но отговорът им не ми хареса.Не ме компенсираха за боклука ,който получих,а само за липсващите неща .Връщат ми парите,да поръчам пак.Е да ,ама това означава нова доставка.Повече не съм се разправяла,но не съм и поръчвала.Криво ми е,защото бях свикнала,но след като някъде не ме искат аз не се натрапвам.

# 513
  • Мнения: 1 603
Без грам борба приеха диспута ми за частичен рефънд, даже нямам никакъв отговор, а само мейл, че са съгласни и връщането на пари е инициирано. Явно трябва да се плаща през ПейПал.

# 514
  • Мнения: 1
Здравейте,  може ли да помоля за покана за сайта http://www.pharmashopdiscount.com/! Благодаря предварително! d3s3nc3@yahoo.com

# 515
  • София
  • Мнения: 1 175
Момичета,има ли валиден код за отстъпка?

# 516
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Имаше до вчера.

# 517
  • София
  • Мнения: 36 096
Нов продукт на Filorga
 
PIGMENT-WHITE®



Многофункционална грижа за кожата – консистенция, която възстановява изравняването на тена до 360 ̊, за да разкрие един светъл, чист, равномерен  тен.

1. Корекция на тъмни петна  [незабавно, мощно, дълготрайно]: минерали действат незабавно за да смекчат тъмните петна, докато хексилрезорцинола-мощен изсветляващ агент ги коригира в дълбочина, полифеноли - антиоксиданти потискат тяхното повторно образуване.

2. Изравнява и контролира цвета на тена [ анти-жълт, анти-червен, анти-сив]:  чрез анти-гликиращия пептид за жълтия пигмент от тена,  глюконлактон ексфолира сивия, докато лечебната сила на витамин B3 намалява зачервяванията и успокоява кожата.

3. Изсветлява тена [изглажда, хидратира, съживява]: витамин C за изглаждане, свързан с хидратиращ  полизахарид, NCTF® за връщане блясъка на кожата.

При редовна употреба, петната намаляват, тена се изравнява, кожата засиява.
За всички типове кожа.
Начин на употреба: Нанесете сутрин и/или вечер върху цялото лице, като наблягате на петната.
За интензивни грижи, използвайте PIGMENT-WHITE® със серума PIGMENT-PERFECT® 12 седмици минимум.

Текстура:  Крем
Кафяви петна: Да
Ориентировъчна цена: €55,90
Съдържание: 50мл

 
Лансиран -  Август 2016

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 22:21 от denis.

# 518
  • Мнения: X
Много добре звучи,точно като за мен,че само на челото нямах пигментации и при все прецизното ми мазане с фактори сега и там имам,благодаря,Денис! bouquet

# 519
  • Мнения: X
Аууу това наистина звучи добре.

# 520
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз мисля да го пробвам новия крем.Звучи добре! Simple Smile

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Дали ще успеят да го снабдят до зимата  Joy

# 522
  • Мнения: 540
За кожа с остатъчни белези от пъпки/ по-стари, по-нови/кой продукт на Филорга е подходящ?

# 523
  • София
  • Мнения: 36 096
FILORGA PIGMENT WHITE е наличен Peace

За кожа с остатъчни белези от пъпки/ по-стари, по-нови/кой продукт на Филорга е подходящ?
NEOCICA - серум, преди дневния крем
SLEEP PEEL - нощен крем
AGE-PEEL - пилинг
HYDRA-HYAL CONCENTRE / ХК подпомага заличаването на белези/
C RECOVER ANTI FATIGUE - терапия с вит..С
PIGMENT WHITE - дневен крем

# 524
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, може ли някой да ми изпрати покана за pharmashopdiscount.com?  Simple Smile   ctodorova@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт