Нашите идеи и декорации за Великден

  • 82 643
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 910
Радвам се, че тази красива тема е "събудена'' - благодаря! За Великден няма да сме в България, а във втория ни дом. Имам да украся 2 къщи  Grinning Миналата седмица минахме през Джъмбо, интересни неща са пуснали. Взех си една кофичка, но не намирам подходяща тревичка, за да я декорирам. Надявам се скоро да е готова и да ви я покажа. Сега видях и зайчетата, които съм споделила, бях ги забравила Heart Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 681
Моите миналогодишни:

Сега тази година издирвам качествени боички, че не помня миналата година какви взех, а те беха много добри Simple Smile Та, ако някой се сети нещо да каже...

# 212
  • Мнения: 1 780
И аз ще се включа с малко идеи за "декупажни" великденски яйца



още идейки

# 213
  • Мнения: 1 110
г-ца Калина - много красиви яйца, толкова пъстри цветове си постигнала Simple Smile

Glamur - чудесни идеи, благодаря!

Ellinor* - много хубави зайчета, от бг. ли са купувани? (знам, че не живееш постоянно тук, затова питам) Peace

# 214
  • Мнения: 984
И аз си изнамерих творенията от миналата година:
Скрит текст:


Ето в Лидл какво имаше:
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=556

# 215
  • Мнения: 6 718
Миналата година боядисвах яйцата с есетествени материали. Най-добре се получиха с люспи от лук. Тази година от месец събирам лучени люспи и пак така ще боядисвам. И от рано ще се запася с прясно червено цвекло и коприва, да пробвам как ще се получат.

# 216
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
И аз почвам да мисля какви декорации ще правя тази година. Миналата последно беше това:
Скрит текст:

# 217
  • Мнения: 485
Според мен най-добрите бои са тези които са като хапчета/капсули.

# 218
  • Мнения: 721
И аз всяка година си взимам капсули, но не ги слагам с обвивката, а ги отварям и сипвам само прахчето.

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
zllate , последните яйца как си ги правила?

# 220
  • Мнения: 1 120
feria99, имаш ли спомен стръкчетата трева в Джъмбо колко струват горе-долу? В моя град нямаме този магазин,да знам дали си струва да отскоча до съседния Simple Smile А ако някой друг знае, нека каже?

# 221
  • Мнения: 721
Десиссслава, на 13 страница съм описала в два коментара, как се правят  Simple Smile

# 222
  • Мнения: 3 910
L0v3d предполагам, че въпросът е насочен по-скоро към мен Simple Smile Имаше стръкчета трева, но бяха много рехави, тънки и високи с малко разклонения (нещо като сномпчета). Цените на изкуствените растения започваха от около 3лв. нагоре. Пълно беше с различни декоративни яйца, кошници, панери, рисувана керамика, венци и други декорации. Мисля, че все нещо  ще си харесаш, а може и още неща да са извадили.  Simple Smile

Фериа - зайчетата мисля, че от тук съм ги взимала.  Peace

# 223
  • Мнения: 1 120
Много благодаря за отговора!  Hug

# 224
  • Мнения: 3 910
Споделям една идея, която видях преди малко:
На мен 100 % няма да ми се получи и не смятам да я правя, но пък тук във форума има толкова сръчни дами (предполагам и тестото е от значение, да не бухва много) Peace

Общи условия

Активация на акаунт