Въпрос за Интерхотел Сандански

  • 1 167
  • 4
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Имам въпрос за Интерхотел Сандански,
става ли за почивка с малки деца, храната добра ли е, условията добри ли са, персоналът как е?
Шумно ли е, защото чета че ресторантът се ползва и за организирани мероприятия. Тогава не е ли шумно за гостите на хотела през нощта. Предполагам и периода е важен - ние мислим да сме по Великден там.
И още нещо, някъде четох, че е средище на фолк дивите. Това така ли е?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 709
Аз имам данни от преди 2-3 години, но тогава изобщо не съм си помисляла да го гледам от тая камбанария  Mr. Green
В самия хотел има и механа, която се пада под земята, та от там едва ли се чува музиката. Но да, ресторантите се ползват и за сватби, тиймбилдинги и пр. Не вярвам да е голяма патардия и да пречат през нощта. Хотелът е голям и винаги можеш да помолиш за настаняване в по-далечно крило. Ако ще сте по Великден, задължително си направете ранна резервация, тогава е пълно, а и идват доста гърци.
В града има толкова много заведения, че да се храните в хотела на това слънце и топъл климат е кощунство  Grinning. Закуската си е хотелска закуска. Персоналът за какво ти е пък  newsm78 Любезни са хората...
Диви не съм виждала, но засякох конференция на политическа партия, та най-много Бареков да развее знамето  Laughing

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Персоналът ме интересува дотолкова, доколкото не обичам да гледам надменни и нацупени физиономии. Както и почистването на стаите, смяна на кърпи, чаршафи. Абе държа си на тези неща. За обяд задължително ще хапваме навън, но с малки деца вечерята ми  по-удобно да е в хотела. Затова питам.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 709
E, аз съм била няколко пъти за по 3 дни...Не бяха от този тип.
Успех!

# 4
  • Мнения: 6 298
За Великден са пакетни цени. Вече са обявени. Последни отзиви от хотела имам от моите деца от студентския празник. Те го обожават този хотел и вече 2 пъти ходят там за този празник. Оценката им е 6+ по шестобалната система. Казаха, че въпреки голямата навалица в ресторантите, горе в стаите нищо не се чува. Доволни са от басейните, от храната от всичко. В началото на февруари бяха в Медите - Сандански, казаха че  Интерхотела е в пъти по-добър.

Общи условия

Активация на акаунт