"Щъркели от Юг долитат, две чертички като мартеници сплитат"– Бъдещи мами над 35

  • 31 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 944
Трябва да е нещо автентично, замъкоподобните къщи са менте Grinning

# 46
  • Мнения: 3 535
тогава си само за Лихтенщайн Simple Smile Проблема е , че там някакви кралски особи живеят май....

# 47
  • Мнения: 13 944
Е аз нали ще имам шапка невидимка, ще го обитавам под формата на полтъргайст Grinning

# 48
  • Мнения: 3 535
хитрооооо Simple Smile

# 49
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Добрутро, закуска с шампанско на о-в Бора Бора  Mr. Green



Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 09:56 от perunika

# 50
  • Мнения: 6 811
Добрутро!  Hug Нареждам се на масата за закуска.  Laughing

И да попълня и аз анкетата:
1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - В Италия, северната част.
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - Искам да разгледам всички предишни епохи.
3.   Как си представяте идеалния дом? - С уют и много деца, с градинка с цветя, много цветя.
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? - Пипи Дългото чорапче.
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? - Бих отишла да видя как живеят известните.
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? - Пепеляшка.
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) - с Васил Левски.
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала? - не бих си сменила професията.

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 09:04 от Fortuna

# 51
  • Мнения: 453
Забавна анкета, ще отговоря по-късно.
Аз да изохкам като баба, но се схванах и от 20 дни не успявам да функционирам правилно. Досега в целия ми живот съм имала само 1 по-сериозно схващане. Много е неприятно, а помощ няма отникъде. Пия лекарство, мажа се - безрезултатно. ММ помага с каквото може, но като цяло трябва да се боря сама с ежедневните задължение. Дано минава по-бързо. Което ме замисли отново къде съм тръгнала да раждам на тая възраст...

# 52
  • Мнения: 3 758
Перу, тези с тези палачинки направо се покапах Crazy
Кукле, дано бързо отминават болките. И аз като теб като получа някоя старческа болест и си задавам въпроса накъде съм тръгнала да се боря, но няма да се даваме Mr. Green
Аз пък днес правих торта Нутела. Да ви почерпя. Снимката ми е малко кофти, но моят табиет такива ги прави Blush
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 1 679
Хопа  wavey
Много сме съвестни всички- като гледам подробно сме отговорили на анкетата, браво   bouquet
Пате- брей ти голям майстор си! Това отгоре е нутела, а отвътре има ли пак нутела Simple Smile? Heart Eyes
Кукле- дано се оправиш скоро и да не е нещо по сериозно..
ММ се беше схванал наскоро и го изкрънках да отиде на доктор и му откриха дискова херния, сега има някакви физиотерапии, но малко ме съмнява от тях да му се размине. Май ножа ще играе в крайна сметка, да видим.
Майка ми като дойде в София и уж съм почистила ама все намира какво да допочисти жената- мания за чистота де Simple Smile ТО аз понеже време нямам винаги и жонглирам с работата и малката и затова не е идеално у нас, та не и се сърдя, даже съм благодарна,че ми спестява малко труд. bowuu

# 54
  • Мнения: 2 603
Пате, доста вкусно изглежда твоята тортичка, може да споделиш рецептата, а току виж и снимка на някое парче, ако не е късно вече  Mr. Green
Кукла, аз преди десетина години бях прищипала нещо, та баща ми ме води на такъв човек, ама не е случаен, той лично го е тествал много пъти щото и дископатия има и други подобни красоти, та много ми помогна. Дали специална гимнастика, нещо като рехабилитация няма да ти помогне, масаж...
Перу, направо си избухнала с тия палачинки, аз си взех със следобедното кафенце  Hug
Даре, пое ли си глътка въздух след натоварената седмица Hug
Хубава съботна вечер, момичета, аз довършвам една салата снежанка, допичам баницата и отиваме на гости, малко да разнообразим.

# 55
  • Мнения: 3 758
Креми, като се поуспокоят нещата с болката е хубаво да отиде на санаториум 10 дни да прави процедури. Не знам сега дали има по НОИ, ако не по клинична пътека също може, но помагат много. Гледайте до нож да не стигате, че понякога файда пак няма. Ако му се занимава мога да ти изпратя лечебна гимнастика за раздвижване. С нея преди лекувахме Звездито Mr. Green
Звездичке, приятно изкарване Hug
 HugЗа тортата
Скрит текст:
А това отгоре не е Нутела, смес от черен готварски шоколад, масло и прясно мляко за да може да се стегне. Ще снимам парче утре като я разрежа, засега отлежава в хладилника да поемат хубаво бишкотите. Ето рецептата http://thegingercookies.blogspot.com/2010/06/blog-post_3533.html
Направих малко промени. Шоколадът ми е Финети, че не ми се даваха 5-6 лв. за един течен шоколад. Бейлиса го замених с Метакса. Сметаната май ми дойде много, та сложих половината Маскарпоне и половин кутия шоколад 400г. Кремът си дойде точно според мен. И сега имам продукти за още една торта Mr. Green

# 56
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Добро утро, хайде на закуската /любимото ми синьо  Blush/.


# 57
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Добро утрооо

Перуниче мерси за закуската  Hug

Пате тази торта изглежда много вкусна, жалко че не ям нищо сладко сега Simple Smile

# 58
  • Мнения: 6 811
Добро утро!  Hug
Перуника, благодаря за закуската!  Hug
Пате, чудна торта, ммм!  Hug

Хубав ден на всички!   bouquet

# 59
  • Мнения: 6
Zdraveyte az sam nova i imam nujda ot vashite saveti mnogo mi e obarkano ....
minalata godina mart 2013 mi otkriha niski stojnosti na stitovidna zhleza
tsh 0.001
a-tpo 600
te, t4 sasto bqha razdvijeni
pih 3 4 meseca metizol i se kaciha mnogo tozi pat
tsh 100 smenih lekarq hodih pri d-r sardjeva
tq mi pomogna mnogo i sega ve4e hormonite na stitovidnata sa mi v normi
minaliya mesec zabelyazahme 4e i prolaktina se e kacil sega piya i bromokriptin zaedno sas selena i l tiroksina .... iskam bebe probvam no ne stava za vseki slucay si napravih i imunologi4ni i geneticni izsledvaniq.. imunologi4nite sa mnogo dobre no v geneticnite
faktor v-liden mi izleze heterozigoten nositen po mutanten alel
hodq na ginekolog pri d-r simeonova i tq kaza ce nqma problem da zabremeneya zastot nestata pri men sa ovladqni no vapreki vsi4ko oste nqmam rezultat   Cry molq vi pishete mi

Общи условия

Активация на акаунт