Класическа или боаронска хомеопатия при раждане?

  • 878
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Чувала съм, че хомеопатията може много да подпомогне раждането, но не намерих такава тема. Аз имам 2 познати - едната е класически хомеопат, а другата - боаронски. И двете ми дадоха по една шепа лекарства, та сега се чудя чия схема да следвам. Накъде бях чела, че при раждане е за предпочитане класическата хомеопатия,  но така и не разбрах защо. Моля, споделете опит! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 242
Здравейте! Чувала съм, че хомеопатията може много да подпомогне раждането, но не намерих такава тема. Аз имам 2 познати - едната е класически хомеопат, а другата - боаронски. И двете ми дадоха по една шепа лекарства, та сега се чудя чия схема да следвам. Накъде бях чела, че при раждане е за предпочитане класическата хомеопатия,  но така и не разбрах защо. Моля, споделете опит! Simple Smile
Класическия хомеопат няма как да ти е дал една шепа лекарства. Ако го е направил, явно не е такъв Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте! Чувала съм, че хомеопатията може много да подпомогне раждането, но не намерих такава тема. Аз имам 2 познати - едната е класически хомеопат, а другата - боаронски. И двете ми дадоха по една шепа лекарства, та сега се чудя чия схема да следвам. Накъде бях чела, че при раждане е за предпочитане класическата хомеопатия,  но така и не разбрах защо. Моля, споделете опит! Simple Smile
Класическия хомеопат няма как да ти е дал една шепа лекарства. Ако го е направил, явно не е такъв Simple Smile
Ами капки за преди раждането и две шишенца за след - арника и траумил, пак прави една шепа Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Пак не е правилно...щото след раждането картината може да е съвсем различна от паказаните за тези лекарства.

И има тема за Класическа хомеопатия...не си търсила както трябва.

# 4
  • Мнения: 1 457
Моят съвет е да не пиеш никакви лекарства по време на раждането или след това, за да не си докараш повече проблеми. Моментът на раждането никак не е подходящ да експериментираш с хомеопатични лекарства  PeaceЗаложи на класическото и леко раждане  Hug

# 5
  • Мнения: 1
Моят съвет е да не пиеш никакви лекарства по време на раждането или след това, за да не си докараш повече проблеми. Моментът на раждането никак не е подходящ да експериментираш с хомеопатични лекарства  PeaceЗаложи на класическото и леко раждане  Hug
Привет! Това от опит ли го казваш или предполагаш, че така е най-добре?

# 6
  • Мнения: 1 457
konche-vihrogonche това го казвам на база всичко прочетено за класическата хомеопатия- принципи, начини на действие и как да се прилага, защо боаронската хомеопатия не би трябвало да се прилага изобщо и на база на това, че неправилното използване на хомеопатията може да доведе до сериозни проблеми още повече при раждане или след него. Както е казала и mystic woman сд раждането картината може изобщо да не е за предписаното ти лекарство. Например при неправилно дадено ХЛ може да се получи руптура на матката и силен кръвоизлив  Peace
Можеш да прочетеш и сама за хомеопатията- има доста теми. Прочети Информативно за хомеопатията в този форуми и там има доста информация.
Ако не си познавам хомеопата и той не ме познава и не се е доказал не бих пила хом. лекарства при раждане  Peace

Общи условия

Активация на акаунт