откога на разходка

  • 1 151
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 555
Когато беше на 20 дни бебчо вече беше на вън  Simple Smile оттогава гледам да не пропускам разходка, е в страшните студове и ветрове не, но иначе  1stroller cold  Hands Thumbsup

# 31
  • Мнения: 678
Ние сме на 19 дни и за сега излизаме само на терасата.

# 32
  • Мнения: 124
Ние сме на разходка още от 20 ден.Педиатъра каза само при минусови температури да си стоим в къщи.Затова видя ли слънце приготвям количката и съм навън. 1strollerПък и детето на въздух е спокоино и спи.

# 33
  • Мнения: 3 248
Всичко си зависи от теб и от това как усещаш нещата! Peace Има родители, които извеждат бебетата си още на 10-ия ден, но когато времето е хубаво...както е тези дни например, в студовете от миналите седмици - абсурд! Naughty
Хващай го утре и в парка...времето е фантастично, а вие сте на месец! Party

# 34
  • София
  • Мнения: 154
Изведох Дари на разходка на 20 дни. Очертават се слънчеви дни подходящи за вашата първа разходка Party

# 35
  • Мнения: 949
Ние по съвет на педиатара излязъх ме на 15 ден,вече сме на вън по час-два.

# 36
  • Мнения: 212
Дъщеря ми е октомврийско бебе и я изведох на 16тия ден, от тогава не се спряхме цяла зима, независимо от температурите навън. Възпирали сме се само при мъгла, силен вятър и снеговалеж.
  202uu   newsm26
И при нас е същото - не сме навън само ако вали дъжд (подчертавам дъжд, щото при сняг - слагам дъждобрана и пак сме навън  Mr. Green), има мъгла или е под -10. [/color]

# 37
  • Мнения: 1 666
Стени се роди на 16.12.2005г. и първото му излизане (естествено на балкона) беше на 29.12.2005г.
Присъединявам се към предишните постинги - започвай вече с излизането. Първо за 5мин., после за 10 мин. и т.н. Аз и друго правех - когато ставаше слънчево и топло (топло като за януари), а той спи и не искам да го събуждам за да го извеждам, просто го завивах добре и отварях широко прозореца и така е спал по половин час.

# 38
  • Мнения: 445
Започни да извеждаш бебката първо на терасата, като всеки път увеличаваш престоя - 5,10,15 и така нататък. Нужни са 4-5 излизания на терасата, след което може да се разхождате навън, стига времето да позволява - да са положителни температурите.

# 39
  • Мнения: 8 505
На 10.ден.До тогава нямахме количка и висях по цял ден с малката на терасата.

# 40
  • Мнения: 827
 Ами започнахме да го показваме на прозорец или терасата за по 5, после 10, 15 и т.н мин. още от 10 ден. На 14 вече беше навън за първата си разходка с кенгуру (беше за около 20 мин и беше зимата, но приятно време се случи)

# 41
  • Мнения: 2 952
Въпреки,4е при нас е жега....няма студове , пак не излизахме  месец ...Ти в БГ ли си? Там си е студеничко!! cold

Общи условия

Активация на акаунт