Избор на сушилня - 5

  • 463 002
  • 3 120
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Пловдив
  • Мнения: 266
Благодаря за бързия отговор Бобулина  Hug
Поразрових се и в чужди сайтове и всички отбелязват като недостатък,че са  шумни и дрехите са леко влажни.Аз лично изхождам от съдомиалната ни която е Беко,без грешка е 6 години,но наистина е шумна.Явно шума е недостатък на техниката Беко  Laughing А относно влагата,май повечето сушилни изкарват прането леко влажно,за да е по-лесно  1ironing

# 1 381
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Сушилнята би трябвало да изкарва напулно сухи дрехи иначе не виждам смисъл от нея.


P.S.
Моите дрехи си излизат и изгладени  Whistling

# 1 382
  • Пловдив
  • Мнения: 266
Предполагам,че като се сложат прекалено много дрехи и остават леко влажни  Rolling Eyes
А това с гладенето го посрещам с отворени обятия Hug особено както се гледаме сами с бебка  Grinning вечер като се прибере таткото ми е само до гладене  #Cussing out
Първата отпада,добре че беше мъжа ми да види,че са с транспортни дефекти  ooooh! Голям съм шемет  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 14:01 от ppippi

# 1 383
  • Мнения: 932
Колко често переш вълнени дрехи и одеала?... И аз гледах да има много програми и в крайна сметка ползвам 2-3... Важно е да бъде 9кг, за да можеш да слагаш повече дрехи вътре без да се мачкат и да не трябва да разделяш на няколко пъти. Ако пералнята е с по-малък капацитет - сигурно няма да сте вечно с нея и като стане време да купуваш нова, вземаш я и нея 9кг... С деца винаги има да се пере по много и всеки ден...
Нямам наблюдения за беко сушилня, от съдомиалната такава марка съм доволна.
Аег или бош - доволна съм от пералня и сушилня аег, но от модел до модел... Май е като при колите - можеш да случиш или не...

# 1 384
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз за шума хич не съм съгласна, имала съм 7 г миялна Беко и определено е по-тиха от сегашния Бош, а да не кажа и че Бош-а с нищо не я превъзхожда (освен в цена). Сушилнята ми също е Беко, не бих казала, че е шумна, с 8360 модела съм от 3 г, вярно е, че сменяхме ремък, ама аз съм си виновна като пускам по 3-4-5 сушилни една след друга понякога. Вече не правя тази грешка Simple Smile Simple Smile. За 30 лв по-добре си вземи 8 кг с термопомпа, по-добре е да има по-малко дрехи в барабана, че да не се мачкат. И да - не гладя нищо.
В крайна сметка всичко е късмет.

# 1 385
  • Пловдив
  • Мнения: 266
Много благодаря   bouquet за всички отговори,в крайна сметка 8360 ще е  Grinning
Първата отпадна заради транспортните дефекти(за които не бях видяла),втората заради по-малкото количество пране  Peace
Хубав ден на всички  newsm68

# 1 386
  • Мнения: 1 156
Meggysan каква е твоята сушилня ?
Може ли да ми помогнете при бюджет не повече от 600 лв Sad Дали мога да си купя ?

# 1 387
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Beko 8360
За тези пари виж Беко без термопомпа. В момента не мога да ти помогна с модел, че пиша от телефона, но мисля, че бяха приблизително такава цена.

# 1 388
  • София
  • Мнения: 165
             Здравейте!
 Може ли да ми дадете мнения за electrolux EDN -3684PDE, electrolux EDN 3684 PDW и gorenje D 8666N ? Приятен ден на всички!

# 1 389
  • София
  • Мнения: 44 248
Meggysan каква е твоята сушилня ?
Може ли да ми помогнете при бюджет не повече от 600 лв Sad Дали мога да си купя ?
Ние сме със зануси 600 лв е https://www.technomarket.bg/products/09041463/zanussi-zte-285 аз съм си доволна от нея. За влагата - зависи от програмата.
Аз по принцип не съм фен на гладенето, не гладя много, дрехите са много п-добре от без сушилня, но за човек, свикнал да му е изгладено, не мисля, че сушилнята може да спести напълно това упражнение. За шум не ми е шумна, осветн ако нещо не трака като копчета/цип вътре.
За следваща пералня един ден единствено ще искам да има за вълна програма. Липсва ми такава, всъщност е единствения недостатък, който й намирам. (тънки вълнени одеала съм сушала на деликатно или микс ли каква там се водеше програмата, нищо не им стана, но с дрехи нещо не смея да пробвам).

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 15:44 от Angel_Dust

# 1 390
  • Мнения: 738
Моля ви за мнение за тази сушилня. Някой да я ползва?
http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BEKO-DPY-8506-GXB1/p/680627
ММ ми настоява, че не иска тази марка. Но мен А+++ и 8кг са ми по- важни от марката.

# 1 391
  • Мнения: 841
Моля ви за мнение за тази сушилня. Някой да я ползва?
http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BEKO-DPY-8506-GXB1/p/680627
ММ ми настоява, че не иска тази марка. Но мен А+++ и 8кг са ми по- важни от марката.

Аз и съм доволна - сравнявам я с предната АЕГ и определено съм доволна и от ВЕКО-то.

# 1 392
  • Мнения: 738
Naniika нали не вади дрехите влажни? Точно с AEG ги сравнява мм, но е +500 лв за характеристики те

# 1 393
  • Мнения: 841
Сухи си ги вади, стига да не са повече от допустимите кг. Чаршафите за спалнята редовно ми излизаха на топка и влажни и в АЕГ-то, ако не ги пусна самостоятелно, а в комбинация с още друго пране.

# 1 394
  • Мнения: 738
Благодаря. Аз съм си го навила на пръста вече, но гледам да запуша устата на ММ. Последно от кога имаш Беко- то? Нещо по- специфично? Шумно ли е много?
Отново благодаря

Общи условия

Активация на акаунт