Оформяне на вежди в Стара Загора

  • 3 487
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Моля ви кажете ми добър салон или козметик за вежди и колко взема,къде се намира.Благодаря ви

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 13:00 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3
Аз съм ходила до сега в три салона да ми оформят веждите. Най-доволна съм от последната козметичка. Приятелката ми също ги хареса много и каза, че ще оставя нейните да си растат свободно и ще ходи и тя там да й ги оформят. Салона се намира на ул. Отец Паисий под ул. Христо Ботев. Това беше миналата година. Дано не се е преместила козметичката, че ще трябва да я издирвам.

# 2
  • Мнения: 32
Благодаря много за отговора Makeda,но можете ли да ми кажете по подробно за местоположението на козметичката,аз намерих адреса на картата,сетих се къде е,но долколкото знам там има много гаражчета,има 1 или 2 фризиорски салона.Тази козметичка в някой от тези салони или гаражчета ли се е намирала.Знаете ли как се казва?

# 3
  • Мнения: 3
Да има гаражи там, има и фризьорка в един от гаражите, но това е след тях. Салон е с фризьорка и козметичка. Точно до едно барче с големи стъклени витрини е. Пише козметичен салон или нещо подобно. Имах визитна картичка но не я намирам, явно съм я загубила, а не помня името на козметичката.

# 4
  • Мнения: 32
благодаря ви много

Общи условия

Активация на акаунт