Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 743
  • 755
  •   1
Отговори
# 630
  • Според сезона
  • Мнения: 297

2. този кашер за прозорци с много приставки от немския - може ли линк към него че нещо не мога да го намеря

Аз поръчах от този модел :
http://www.amazon.de/gp/product/B0017S4YN8/ref=oh_details_o00_s0 … ie=UTF8&psc=1
за 49,95 евро. Върши много добра работа , даже не ползвах пръскалката , а обикновен парцал, който си перях от време на време и препарат за стъкло.

# 631
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Праха за пране Bold Crystal, който много от вас си купиха отново е на £6.00 за 33 капсули

Благодаря ти за линка. Почти всеки ден го проверявам и сега си поръчах.Доволна съм от тези капсули.

# 632
  • Мнения: 97
Здравейте, дали някой може да препоръча машина за сладолед?

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
nestinarka, за бяло или за цветно пране го използваш?! newsm78

# 634
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Не намирам някъде да пише , тъй че го ползвам за всякакво.

# 635
  • Мнения: 1 700
И аз за всякакво го ползвам.

# 636
  • Мнения: 454
По случай Първи април току що ми изгоря прахосмукачката, за това влизам с молба да ми препоръчате такава до около 300 лв. Нямам претенции за модел и марка, само да е мощна и издръжлива на ежедневна експлоатация. Тази я купих преди 2 години, иска ми се да я ползвам по-дълго време.

# 637
  • Мнения: 46
Момичета помагайте, измъчих се, не мога да си взема код за нов акаунт. Там където пише sign up , не мога да цъкна на него и това е  ooooh! Аз ли не правя нещо или проблема е в амазон ?  Thinking

# 638
  • София
  • Мнения: 2 799
nestinarka, за бяло или за цветно пране го използваш?! newsm78

steli-ssd, аз го ползвам за цветно.
Не избелва тъканите.
Много съм доволна  Peace
Поръчах си отново 2 кутии. Доволна  Party ... само с него пера в последно време.
Благодаря за линка   bouquet

# 639
  • Мнения: 116
Исках да си поръчам едно обективче от дневните сделки, но когато стигнагнах до плащане, Амазон ми отказаха с причина "Сменете датата на изтичане на картата".

Картата е кредитна Виза на ПИБ и е активна до края на този месец. Практиката на банката е да дават новите карти след 20-то число.

Чудех се дали ще мине плащане, ако променя "Expiration date" на 05-2014?!  newsm78 newsm78 newsm78

Логиката ми е следната: След като картата е активна до края на месеца, а Амазон отказват плащане, то те приемат, че крайната дата на активност е 31.03.2014. Като посоча за дата 05-2014, би трябвало да се приеме, че е активна до края на 04-2014. Дали ще сработи това не знам.

# 640
  • Мнения: 1 207
kloeto, съвсем скоро бях в същата ситуация, аз промених годината и мина номера!  Peace

# 641
  • Мнения: 116
kloeto, съвсем скоро бях в същата ситуация, аз промених годината и мина номера!  Peace

Благодаря!  bouquet

# 642
  • Мнения: 207
Случайно да има код за италианския buyvip, че днес излезе налично нещо което чаках?

# 643
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 22:52 от anita_anita

# 644
  • Мнения: 109
Благодаря за линка за праха и аз се възползвах.   bouquet
Запазила съм линк с керамичните съдове в испанския Вип и виждам, че има налични неща.
Може на някой да му е полезен.

Общи условия

Активация на акаунт