Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 736
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 61
Благодаря за линка за праха и аз се възползвах.   bouquet
Запазила съм линк с керамичните съдове в испанския Вип и виждам, че има налични неща.
Може на някой да му е полезен.
а хубави ли са

# 751
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Благодаря за линка за праха и аз се възползвах.   bouquet
Запазила съм линк с керамичните съдове в испанския Вип и виждам, че има налични неща.
Може на някой да му е полезен.
а хубави ли са

http://es.buyvip.com/homepage/ref=pe_385641_43426501_dli6?sale=A … f=qd_g_b_img_d_17
Аз взех тези - алуминиеви с керамичнопокритие,лекички,страхотни,дойдоха без забележки - не залепват,лесно се мият (нямам миялна ),доволна съм  Peace

# 752
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, момичета, поръчах бебешки дрешки от amazon.co.uk и на две от тях, които са за подарък са объркали размера и са ми пратили за новородени Sad Какво мога да направя?

Пристигнаха с превозвач до BG, дали мога да поискам от амазон да ги вземат от България и да ми възстановят сумата?

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 18:24 от jenn_kata

# 753
  • Мнения: 1 700
Здравейте, момичета, поръчах бебешки дрешки от amazon.co.uk и на две от тях, които са за подарък са объркали размера и са ми пратили за новородени Sad Какво мога да направя?

Пристигнаха с превозвач до BG, дали мога да поискам от амазон да ги вземат от България и да ми възстановят сумата?
Да, пиши им. Ако грешката е тяхна, ще поемат разходите.

# 754
  • София
  • Мнения: 1 832
Преди доста време някой беше поръчвал уред за чистене на прозорци. Някой знае ли какъв беше и имате ли отзиви?

# 755
  • София
  • Мнения: 959
Момичета, има нова тема - пишете в нея.

Общи условия

Активация на акаунт