Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 765
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 700
Поръчах ги тези 3-те. Ако някой иска, ще си ги разделим, ако не, ще ги подаря на приятелки  Wink

# 721
  • UK
  • Мнения: 5 999
Поръчах ги тези 3-те. Ако някой иска, ще си ги разделим, ако не, ще ги подаря на приятелки  Wink
Ако се отнася за слънцезащитния, искам аз Crazy

Eona   bouquet

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Ако някой от Варна иска партия за слънцезащитния спрей - насреща съм.

# 723
  • Мнения: 2 282
Моля ви, дайте идея какво да поръчам за подарък за деца: момче на 3,5 години ; момиче на около 4 години и момче на 12 (5ти клас)? Нямам никаква идея какво ги вълнува в момнта на тази възраст Simple Smile

# 724
  • Мнения: 685
-True Blue-, за малките канструктор/Лего или от тези с по-големите части МегаБлокс или както са там  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 740
-True Blue- За момиче не мога да предложа, че все мъже около мен, но някой по-напред беше пуснал линкчета на кукли и замъци.
За 3,5 годишния бих ти предложила образователен таблет на български-има много варианти по магазините.
За 12 годишния е малко сложно, защото много зависи какви са му предпочитанията, но като вариант: конструктор 3 в 1  Peace

# 726
  • Мнения: 1 700
Поръчах ги тези 3-те. Ако някой иска, ще си ги разделим, ако не, ще ги подаря на приятелки  Wink
Ако се отнася за слънцезащитния, искам аз Crazy

Eona   bouquet

Да, за тях става дума. Значи единият е за теб.
В София съм аз.

# 727
  • Мнения: 5 790
Да се похваля с нова ютия Clatronic . Аз мразя да гладя, не гладя, купувам дрехи, които не се налага да се гладят. Но ризите на съпруга се налага да бъдат гладени. Затова си купих евтина ютия, обаче съм очарована. Хванах я на 8.57 евро от сделките. Дойде си нова, опакована, с леко смачкана в единия край кутия. Ютията е керамична, много мощна, глади перфектно с пара и без. Така се ентусиазирах, че изгладих половината гардероб. Много съм доволна. Ютията е много хубава, но все пак аз нямам опит с гладенето. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 820
Здравейте и от мен,момичета! Hug
Харесах си някой неща от http://www.amazon.co.uk  ,но не знам как става с доставката с превозвач,давам артикула на него и той се оправя или аз трябва да поръчам продукта до адрес и от там вече да ми го пратят.Извинявам се ,ако повтарям въпросите си,опитах се да ви изчета ,но никъде не видях отговор на въпроса си.Продължавам с четенето ,но реших и да попитам  Hug И последно,пускат ли кодове за безплатна доставка

# 729
  • Мнения: 5 608
Посредник-плаща вместо теб,взема комисионна,плащаш транспорта до БГ
Превозвач-харесваш,плащаш,пускаш до адреса на превозвача,плащаш транспорт до БГ
някои стоки се доставят и директно до БГ.Има безплатна доставка над 10 П.на стоки,продавани от амазон,но то си пише на тях.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759258.0
Тема за превозвачите от Англия.

И единсъвет-преди да натиснеш копчетата чети внимателно,да не се окажеш абонирана за нещо,което не желаеш.

Не е сложно,успех  Peace

# 730
  • Мнения: 399
В петък слънце защитните кремове на 9.99 ли бяха или по-евтини, за ориентир питам?

# 731
  • на земята
  • Мнения: 4 096
В петък слънце защитните кремове на 9.99 ли бяха или по-евтини, за ориентир питам?
толкова си бяха 9.99  Peace

# 732
  • Мнения: 1 820
Благодаря,Трапезица   bouquet
Много сложно ми се вижда  Laughing

# 733
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ако някой от Варна иска партия за слънцезащитния спрей - насреща съм.
Поръчала си или  newsm78 и аз съм от морето Mr. Green

# 734
  • Мнения: 2 194
Момичета,
Моля ви, кажете дали ако закупя хлебопекарна Панасоник 2501 ще има сервизна поддръжка в БГ независимо, че е купена от Амазон?

Общи условия

Активация на акаунт