HiPP Combiotic - тема 2

  • 149 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 11 518
цветка, старата двойка е от 6 месеца до 2 години. Не до 10 месеца. Давай спокойно. Аз старата двойка я давах до година и половина, ако не и до година и 8 месеца.

# 481
  • Мнения: X
Здравейте. Искам да питам: по колко пъти пиха децата ви АМ когато минахте на 2 - ка?
"Проблема" е следния: дъщеря ми е на 8,5 месеца и мисля, че вече ни е време за 2 - ка (започна да се буди нощем или най - късно в 5 сутринта гладна), но тя все още пие 4, понякога 5 пъти на ден АМ по 200 мл. А на кутията на 2 - ката пише, че трябва да приема 2 - 3 пъти на ден от нея (мл. не помня). Знам, че тези цифрри са ориентировъчни, но ме притеснява да не предозираме витамините например и другите съставки... newsm78

# 482
  • Мнения: 15
Някой има ли информация защо кашата от Елда с преходно мляко Хип съдържа глутен? Под каква форма? Елдата е безглутенова.

# 483
  • София
  • Мнения: 471
miamim, благодаря  bouquet
За кашата - може да са примеси от ороизводството  newsm78 Може да питате във формата за въпроси на страницата на Хипп. На мен в рамките на 2-3 дни ми отговориха любезно.

# 484
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте, колко време може да стой разтворено мляко но Хип?

# 485
  • Мнения: X
Колкото и всички останали АМ - 1 час.

# 486
  • София
  • Мнения: 3 294
Момичета, някой с актуална инфо за поръчване на АМ? В Амазон са скъпички хиповете...

# 487
  • София
  • Мнения: 8 131
Точно в момента в Амазон са на супер цена. Особено с ниския паунд. Преди два дни поръчах.
Говоря за 1 и 2.

# 488
  • Мнения: 64
Здравйте искам да попитам има ли разлика между хип комбиотик 1 в амазон и този в БГ?

# 489
  • София
  • Мнения: 8 131
За мен да. Този в Амазон е малко по-различна текстура и се разтваря по-лесно.

# 490
  • гр.София
  • Мнения: 269
В английската формула няма пробиотик.  Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 8 131
В моята имаше. Пишеше про- и пре-биотик.

# 492
  • Мнения: 64
Аз поръчах от амазон за 7.50 паунда 800 грама и се чудя , защо е толкова голяма разликата в цената, някой знае ли?

# 493
  • Мнения: 10 719
Аз поръчах от амазон за 7.50 паунда 800 грама и се чудя , защо е толкова голяма разликата в цената, някой знае ли?

Аз също се чудя .. Не съм поръчала още, но разликата е доста голяма...

# 494
  • Мнения: 590
Това мляко правилно ли съм разбрала, че е 24 паунда за 4 опковки по 800 гр.?
Същото ли е като българското Хип2?
https://www.amazon.co.uk/HiPP-Organic-months-Onwards-Follow/dp/B … p;keywords=hipp+2

Общи условия

Активация на акаунт