Къде да махна белезите от акне

  • 948
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,някой който има опит в това ходил е видял е изпитал го е и е доволен...може ли да ми препоръча място,където могат да ми махнат качествено белезите от акне без да ме обезобразят още повече..Става въпрос за София
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 137
И аз се интересувам от същото. На мен ми препоръчаха процедури с лазер. В София - ВМА. Ще се радвам още хора да споделят опит и информация Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 163
Може и в домашни условия, със сухо четкане. Само че не трябва да четкате пъпки. В "Красива мама" има тема за сухото четкане.

# 3
  • Мнения: 851
В домашни условия...то така става....

Някой ако има информация за това тук, нека сподели:


Иначе с лазер съм гледала в чужбина как се случват нещата, не бих рискувала там, камо ли пък тук.

# 4
  • Мнения: 8 163
В домашни условия...то така става....

А ти пробвала ли си със сухо четкане?

Ето, виж.

# 5
  • Мнения: 851
Не става за моята кожа. Правя си парни бани и тогава с подобни четки, но със зехтинов сапун, понякога със сода за хляб. Тогава се чисти много добре лицето.

# 6
  • Мнения: 8 163
Идеята на сухото четкане е, че не навлажняваш лицето, врата и деколтето, нито използваш масла. Само четка от естествен косъм или кърпа от естествени влакна. Ползва се всеки ден, с което се маха мъртвата кожа, подобрява се кръвообращението и се стимулират лимфните възли. Хубаво почистената кожа диша по-добре и се възстановява по-бързо. По-гладка е и по-лесно усвоява полезните хранителни вещества от подхранващите и хидратиращи масла (за предпочитане естествени).

За тялото се ползва четка с по-твърди растителни влакна, но принципът е същия.

Сериозно: пробвай. Можеш само да спечелиш от това (пък и консумативите са в пъти по-евтини от всяка салонна козметична процедура).

# 7
  • Мнения: 137
Може ли да дадете линк към подходящи четки за сухо четкане съответно за лице и за тяло?

# 8
  • Мнения: 1
Вече не мога да ви препоръчам къде да третирате какви да е белези, но много важно е да не бъде при 'Доктор' Тачева.
Може темата да е за доволни от дадено лечение, но аз се чувствам морално задължена да предупредя никой да не ползва услугите на тази личност за третиране белези.

Ако имате желание и интерес бих разказала и защо, не е някаква тайна, лично, формирано мнение е и със сигурност не става дума за лично отношение, а за напълно обективно отвратително поведение на конкретната 'докторка'.

# 9
  • Мнения: 8 163
Може ли да дадете линк към подходящи четки за сухо четкане съответно за лице и за тяло?

Не съм запозната с продуктите на българския пазар, но мога да дам насоки какво точно да търсиш.

Ела в темата за сухото четкане. Там има  няколко четки за тяло, които се продават в БГ и са препоръчани от други потребителки. Има също видео инструкции за правилно четкане на тяло и лице (съобразено с лимфопотока).

# 10
  • Мнения: 851
Аз пък пред лекари въобще не казвам, че си причинявам подобни неща. Повече от веднъж в седмицата казват, че е абсолютно противопоказно.

Общи условия

Активация на акаунт