за плакането след баня

  • 1 186
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 171
Провери дали кърпата и масажното олио са добре затоплени и не се притеснявай. Това просто е един от многото периоди,през които минават децата. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 679
И досега понякога плаче чак докато му дам вечерята- но най-много като почна да го обличам- незнам дали ще има вечер в която да на мрънка докато го обличам ConfusedА за масаж направо и дума не може да става- така съм се специализирала в бързото мазане и обличане че мога да поставя световен рекорд ooooh!
Отначало плачеше защото го събличам и млъкваше като му сложа бодито- после започна да реве щом започна да го обличам....Абе идва ми понякога- да го оставя да спи в коритото- но и това не става- като му се спи и там не иска да стои- направо голямо е зверче

# 32
  • Мнения: 292
Спокойно , моя син все още плаче след баня и то не защото иска да се къпе още , просто си плаче ,мята се не дава да го облека и да го намажа .

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моят още реве като го изваждам от ваничката, просто му харесва и не иска да излиза. Слава богу една минута след като го гушна и млъква, но да видите каква борба е докато го намажа с разните му там мазила за дерматита... ooooh!

# 34
  • Мнения: 223
моята бебелина почва да плаче когато след банята я сложа по гръб за да почна да я обличам. иначе, докато я държа и я мажа с олио си трае. а на вторият ти въпрос - аз лично я къпя всяка вечер с бебешки сапун, вчлючително и косата.

# 35
  • Мнения: 1 489
Като малка и дъщеря ми много плачеше след баня и се оказа,че е била гладна.Единия я обличаше ,яа другия и даваше млякото.Реших,че след като огладнява по-рано,то трябва да я и къпя по-рано,но положението беше същото.Сега вече не плачем след баня,а по време на къпане.Такъв рев пада,че....

# 36
  • Мнения: 1 410
Дъщеря ми в началото плачеше, после престана, а сега плаче, когато става въпрос за обличане.

# 37
  • Мнения: 7 186
Алекс беше така докато навърши 3 месеца. Ще мине и при вас. Peace

Общи условия

Активация на акаунт