Кой не дава кисели и кремове?

  • 2 140
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кисели 1-2 пъти, кремчетата давам от кухнята защото са приготвени с мляко, а когато беше малък и не ходеше на кухня давах само каша от готовите

# 31
  • Мнения: 781
Аз не давам. Нямам и намерение да давам!  Naughty

# 32
  • Мнения: 2 255
Кисели съм му правила като беше по-малък отвреме-навреме  Rolling Eyes но много не им се кефеше  Wink
Обаче кремчетата са друго нещо - яде ги с кеф  Joy - с прясно мляко и пудинг на Др.Йоткер - голямо папкане пада   Laughing

# 33
  • Мнения: 1 410
Явно не си единствена.

Аз също не давам кисели, а кремчета до сега не съм правила, но може и да започна.

# 34
  • Мнения: 649
може и да ми се смеете сега, ама чета тази тема и през цялото време се чудя какви са тези кисели  newsm78 може ли някой да ме "светне" по тоз въпрос  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 071
Кисел не съм давал досега, кремове яде на ХИП дуетите и от кухнята.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 219
може и да ми се смеете сега, ама чета тази тема и през цялото време се чудя какви са тези кисели  newsm78 може ли някой да ме "светне" по тоз въпрос  Rolling Eyes

Най-общо казано: млечно-нишестен крем, към който са добавени плодове-плодово пюре, настърган/пасиран плод, плодов сок... Има различни начини на приготвяне.

# 37
какво изобщо е това нишестето-калорийна бомба и възможност за ранно затлъстяване? никакви подобни отживелици #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 416
Аз не й давам кисели. Когато им дойде времето се оказа, че изобщо не ги харесва. И аз престанах да й давам. И да си призная и аз - не съм се замисляла сериозно, но не виждам какъв е смисълът. newsm78

За кремчетата някъде към 9-тия ги прояде. Обаче само ако са млечни.
И ние сме по същия начин - не мисля, че детето ми губи чак толкова много, като не я кремове и кисели...

# 39
  • Мнения: 4 629
И аз не давам такива неща  Peace Според мен няма нещо полезно в тях. А създават вредни навици на хранене

# 40
  • Мнения: 1 446
Опитах се да му дам , но той отказа. Също мисля , че няма смисъл от тях.

# 41
  • Мнения: 4 392
Дадох един пьт,но тя не го искаше и аз  Banghead и го налях в шишето.После се почудих,защо пьк ТРЯБВА да давам и не намерих основателна причина newsm78
Затова вместо кисел яде дом.приготвени каши smile3534

# 42
  • Мнения: 1 150
Не давам, не виждам нищо полезно в тях

# 43
  • Мнения: 983
Аз също още не давам, но смятам да почна след около месец. Дали ще ги хареса newsm78незнам

# 44
  • Мнения: 313
Не съм давала никога кисели и кремчета. Никой не може да ме убеди, че има нещо полезно в тях.

Общи условия

Активация на акаунт