Препоръчайте ми латекс - мат, миещ се

  • 30 868
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Това ме зариби. По-добро доказателство от видеото няма. Предстои ми боядисване, досега сме слагали Боро, обаче този показания латекс определено е по-добър.
П.П. Дайте някакъв линк или адрес на магазин, че в нета откривам само производителя в Зах.фабрика. И като цена как е горе долу?

Ние си го купихме точно от цеха им който е в Захарна Фабрика .
Ето тук
https://plus.google.com/101938256191847309086/about?gl=bg&hl=bg
Не знам иначе в кои магазини го продават .
Като цени е малко по скъпичак но мисля си че има защо .
Много добре покрива . Тази синята стена беше на добра шпакловка и е боядисана с една ръка и е добре .

# 16
  • Мнения: 19
Хех... не виждам нищо лошо в това да попитам и за други марки, които са ми препоръчали и други хора. Иска ми се да купя от този Артеколор и да остана доволна, но досега който и да попитам, не го е чувал... Затова питам и за други. Доколкото знам Сан Марко е скъп, но не колкото Левис, може и да греша, поправете ме тогава. Не съм писала никъде, че търся евтин латекс.

# 17
  • Мнения: 60
Хех... не виждам нищо лошо в това да попитам и за други марки, които са ми препоръчали и други хора. Иска ми се да купя от този Артеколор и да остана доволна, но досега който и да попитам, не го е чувал... Затова питам и за други. Доколкото знам Сан Марко е скъп, но не колкото Левис, може и да греша, поправете ме тогава. Не съм писала никъде, че търся евтин латекс.

Аз не съм казала нищо . Не съм задължила никой с нищо . Просто си изказах мнението и показах качеството което аз съм получила .
За повече въпроси може да се обърнете към телефона от линка . Аз сега специално звънях там актуален е и много любезна жена ми вдигна и каза , че за всякакви въпроси са на среща.
Но всеки вече си решава какво и как иска.
Повече няма да коментирам за да няма обидени .
Пожелавам успех с ремонта . Simple Smile

# 18
  • Мнения: 19
Ina_design ти не си, но Spaidy нещо се разсърди, че продължавам да питам и за други латекси. Както и да е, аз благодарих за снимките и видеото, наистина смятам, че са полезни и със сигурност не само на мен.   bouquet

# 19
  • Мнения: 1
Глупости! Не се сърдя на никой и за нищо.
В първия пост на темата споменаваш, че левис ти идва скъпичък. За това споменавам, че Сан Марко е в същия ценови диапазон... над 20 лева литъра.
Има нещо друго, което искам да спомена. Когато купувате латекс да кажем условно Леко ( или друг български латекс) обикновенно продавачите ви предвиждат като разходна норма около 250-300 гр. за кв.м2. , а когато купувате Левис ви предвиждат до около 150 грама на квадрат. Когато боядисвам с Левис средно си го смятам по 120 грама на квадрат на по - голями помещения, защото иначе ми остава, повече от необходимото.
Обсесито вашите стени боядисвани ли са до сега или това ще им е първото боядисване?
Ако купуваш латекс от АртеКолор внимавай с количествата, защото колкото и любезни да са продавачите там, ти оферират цена, която те си смятат обаче по 300-350 грама на квадрат, което наистина е страшно много. Ако не ходя с клиентите ми за латекс винаги ги "прецакват" по този начин. Хубаво е да го знаете.

# 20
  • Мнения: 19 523
Глупости! Не се сърдя на никой и за нищо.
В първия пост на темата споменаваш, че левис ти идва скъпичък. За това споменавам, че Сан Марко е в същия ценови диапазон... над 20 лева литъра.
Има нещо друго, което искам да спомена. Когато купувате латекс да кажем условно Леко ( или друг български латекс) обикновенно продавачите ви предвиждат като разходна норма около 250-300 гр. за кв.м2. , а когато купувате Левис ви предвиждат до около 150 грама на квадрат. Когато боядисвам с Левис средно си го смятам по 120 грама на квадрат на по - голями помещения, защото иначе ми остава, повече от необходимото.
Обсесито вашите стени боядисвани ли са до сега или това ще им е първото боядисване?
Ако купуваш латекс от АртеКолор внимавай с количествата, защото колкото и любезни да са продавачите там, ти оферират цена, която те си смятат обаче по 300-350 грама на квадрат, което наистина е страшно много. Ако не ходя с клиентите ми за латекс винаги ги "прецакват" по този начин. Хубаво е да го знаете.
Тоест - ако купуваме Арте Колор по колго гр. на квадратен метър боя да искаме? И за колко пласта/ръце боя? Питам, защото моят майстор работи с Боро и си го купува той. Ако сменя марката ще трябва аз да осигуря количествата.

# 21
  • Мнения: 466
Здравейте,

Искам да попитам, ако знаете, дали латексите на Артеколор се предлагат в наситени и тъмни цветове - например наситено синьо-тюркоазено?

Благодаря!

# 22
  • Мнения: 161
Каква е разликата между Боролекс за влажни помещения и обикновен Боролекс . И двата латекса са акрилатни, като обикновеният е малко по-евтин.
Ще бъде ли подходящо ако сложа в хола Боролекс за влажни помещения ?

И ако може мнеие кой латекс е по-добре - Боролекс или на Артеколор ?

Общи условия

Активация на акаунт