Спирала за мигли - 8

  • 81 165
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
С къси, редки и тънки мигли съм Mr. Green. Сериозно обмислям да купя Рапидлаш.
Единственото, което ме притеснява( не изключвам цената Mr. Green) - след преустановяването му какво се случва с миглите? Четох някъде (тук, във форума), че миглите се връщат в първоначалното си положение, за което нямам обяснение Crossing Arms Все едно, веднъж израсла на дължина коса - да се скъси Rolling Eyes Shocked
Хайде, за изтъняването - разбирам, но за дължината....

Миглите живеят 1-3 месеца и падат и израстват нови  Peace След като спреш да ползваш серума - дългите мигли постепенно опадат и новите, които никнат вече не са дълги, а като преди  Peace

# 736
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С къси, редки и тънки мигли съм Mr. Green. Сериозно обмислям да купя Рапидлаш.
Единственото, което ме притеснява( не изключвам цената Mr. Green) - след преустановяването му какво се случва с миглите? Четох някъде (тук, във форума), че миглите се връщат в първоначалното си положение, за което нямам обяснение Crossing Arms Все едно, веднъж израсла на дължина коса - да се скъси Rolling Eyes Shocked
Хайде, за изтъняването - разбирам, но за дължината....
Сестра ми използва една опаковка Ревиталаш преди 4 години, защото миглите и се бяха оредели и доста накъсани, за протокола, тя се гримира, но много рядко, козметиката и е качествена.Миглите и се повлияха доста положително, Два месеца след,  като свърши опаковката, миглите у вече не бяха толкова дълги.Запазиха се прилични и определено не се върнаха във вида, в който бяха преди да започне.
За Рапидлаш само мога да предполагам,,  че е същото,тъй, като не съм спирала ползването му.

# 737
  • Мнения: 1 893
Цитат
Миглите живеят 1-3 месеца и падат и израстват нови Peace След като спреш да ползваш серума - дългите мигли постепенно опадат и новите, които никнат вече не са дълги, а като преди Peace 

На мен явно ми се иска да мина с една-две опаковки, след което до края на дните си да пърхам с дълги и гъсти мигли  Crazy
Алена, от къде поръча твоя серум?

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
От Lookfantastic  Peace Беше намален с 20-30% и отделно ползвах код ....някъде 65-70 лв излезе  Peace

# 739
  • Мнения: 785
Здравейте Hug
От година и половина ползвам Ревиталаш без прекъсване, след като си съсипах миглите с едни изкуствени, и до момента съм много доволна. Но забелязвам, че миглите ми станаха най-хубави след първите 3 месеца употреба и след това сякаш се върнаха една крачка назад, макар че не съм спирала да го ползвам и то редовно. Сякаш вече не го виждам този УАУ ефект, който беше в началото. Е, и сега са дълги и здрави, но сякаш не толкова впечатляващи като преди.
Чудя се дали не е време да го сменя с нещо друго newsm78 Четох тук добри отзиви за Рапидлаш и сега много му се чудя. Дали е поне толкова добър колкото и Ревиталаш? Понеже, ако не е, тогава надали ще видя въобще ефект от него. Съмнението ми идва може би от цената - Рапидлаша е драстично по-евтин.
Ако някой е ползвал Рапидлаш, след като вече е ползвал Ревиталаш, ще съм благодарна, ако сподели и направи съпоставка между двете  Praynig
И откъде точно го купувате? В ибей го намерих за 22-23 паунда, но дали мога да се доверя, че е оригинален? Thinking

И само да вметна, понеже видях, че сте обсъждали на предходните страници за енцо - последния път си купих Ревиталаш оттам Peace В началото на лятото си взех опаковката за 6 месеца за 143 лв., което е значително по-малко отколкото в сайта на Ревиталаш - 189 лв. Понеже съм купувала преди това и от официалния сайт мога да направя сравнение между продуктите и да кажа, че този в енцо си е напълно оригинален и няма абсолютно никаква разлика между двата! И срокът му на годност беше до средата на 2015 или 2016 г. /не помня точно, а изхвърлих картонената опаковка/. Така че купувайте смело Peace

# 740
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
3 или 4 страници напред има отговор на въпроса ти за сравнителна характеристика, на хора ползвали и двата продукта

# 741
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 521
Някои от вас може би си спомнят, че като си поръчах спиралата Estee Lauder Infinite(бях писала отзиви за нея), тя дойде с две малки спирали sumptuous extreme и sumptuous bold volume. Та минавам да ви ги похваля - правят наистина големи, дебели и извити мигли, чак прекалено за моите - направо ги обръщат на 90 градуса нагоре, вместо плавното извиване на annayake или le volume например. Формата, заради огромните четки, става звездообразна - леко на снопчета, но не в лош смисъл. В крайна сметка съм доволна и от трите спирали и бих казала, че си оправдават името. Peace

# 742
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Ако тази имаш предвид:



И аз я ползвам и съм доволна  Peace

В Дебенамс видях комплекти, но пък не погледнах какво съдържат и съответни цената  Blush



Време е за нова тема   Blush Бих могла да я подготвя, ако някой друг не се е заел вече  Blush

# 743
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 521
Същата, при мен дойде така Mr. Green Mr. Green за 29 евро. Нали мога да си спамя в края на темата? Embarassed Rolling Eyes Laughing

# 744
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 521
Аленка, ако ти се прави тема, предлагам да има пак анкета, направо с любима спирала, или търсен ефект  Peace

# 745
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439

Ще направим анкета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт