Какво правехте...

  • 4 968
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Спинках  си  блаженно  smile3524, станах в 7.00 сутринта,за да  си  изпия  хапчето за раждане и  реших  да  се  изкъпя , да ама в банята като  ме  сряза корема и  веднага към  родилното.Ако  е  определящо  за съдбата  на  детето , то  моето  ще  е  голям  поспаланко.

# 16
  • Мнения: 6 155
Бях в болницата за изследвания. Прибрах се, хапнах една купа пържени картофи и заспах. Но не можах да се наспя, защото ми изтекоха водите Tired

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Контракциите ме събудиха около 2 ч вечерта. Около 30 минути чаках да минат, после се сетих, че може би са контракции и събудих мъжа ми, за да засича времето.
После се къпах и давах нареждания на мъжа ми за събиране на багажа (стоеше стегнат от 2 месеца и имах чувството, че съм на хотел  Mr. Green) (естествено, се оказа, че нощницата, която преди два месеца ми ставаше, два месеца по-късно едва покриваше дупето ми, същата работа и с чехлите-как не родих от смях докато ме приемаха, незнам, но поне екипа ми стана фен-не справях да разправям вицове и пр), след това се изкъпах още веднъж, че ми стана жал за вкъщи и тръгнахме към болницата.
На кръстовището видях за първи път хамър на живо, но се ядосах, че не съм видяла нещо по-интересно.
В болницата се оказа, че покрай игри и закачки са ми дали да попълня формуляр за секцио, но коригирахме  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
станах в 7.00 сутринта,за да  си  изпия  хапчето за раждане


Акое е това хапче за раждане, за да знам за второто, че пак 48ч., ще ми е трудно да издържа?!

# 19
  • Мнения: 515
Ами посрещнах майка ми, баща ми и баба ми, които се бяха отбили просто ей-така. Съответно успях да опазя тайната, че имам контракции. А иначе хич не умея да лъжа Mr. Green

Умело поддържах разговор близо час. И през цялото време си казвах "Абе тия хора( Blush) няма ли да си тръгват най-после Mr. Green.

Като си тръгнаха се въоръжих с химикал и лист и си записвах на колко време са ми контракциите. Които вече бяха зачестили.

Дано да не стане лъжкиня Йокинцето.  Laughing

# 20
  • Мнения: 507
Много интересна тема!
1-ия път гледах шоуто на Слави и тъкмо си лягах когато ми изтекоха водите.
2-ия- сутринта се събудих с контракций и отидох на гости на една приятелка за да не съм си сама ( е и замалко щях да родя у тях).

Не мисля че има някакво значение за бъдещето на децата.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Играх до 4 ч през нощта на игра на PC-то,имах някакви леки контракции,легнах си,на сутринта бях на контролен преглед (преносвах и щях да влизам да раждам скоро) и се оказа че имам 3,5 см разкритие.Направо си останах в болницата...и след няколко часа родих. Laughing

# 22
  • Мнения: 1 403
Аз бях в болницата,защото преносвах. Лягах на леглото да чета списание и ми изтекоха водите. И веднага ме свалиха доло  Whistling

# 23
  • Мнения: 843
А,  аз си знаех предварително - планирано секцио.  Ама не би ... поне не точно:-)
         Трябваше да влезна  в болницата на 06.04.  Е, да... напъчвам се аз.. подготвена.. недоспала, притеснена, с ясната идея , че ще оптимизирам отчасти слонската си визия и че тези ритничета в мен ще се материализират в нещо  мило, гласовито:-)) дотук добре... Нно главния лекар реши, че 7-ми април, понеже е лекарски празник / и явно с оглед на трезвеността и дисциплината в редиците/, не е точно  ден .. и всички планови и безпроблемни се отложиха...  Но не за 8-ми / Явно ден за изтрезняване/     Joy  После дойде уикенда:-))  Аре отново в къщи , баня и подробности.    Неделя вечер.. отново объркани целувки и нелепи и притеснени пожелания,  и тъгъдък - тъгъдък отново в болницата:-)))
   На сутринта вместо рутинна операция 30 мин.. изненадаааа!! - 3 часа.
   Все ще закъснява май моята щерка:-))
   

# 24
  • Мнения: 2 910
Спинках си сладко, сладко, когато ми изтекоха водите. Взех си един хубав и продължителен душ, дооправих багажа и тръгнахме за болницата и 2ч. след това родих.

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Гледах телевизия и се опитвах да накарам мъжа ми да си легне, защото той стоеше облечен до вратата, с ключовете за колата в ръка, а аз тепърва се приготвях да влизам в банята. И евентуално после да си легна и да поспя малко Mr. Green Беше 5 сутринта. Отдаде ми се възможност да спя в 12 на обед, вече в следродилно отделение Flutter

# 26
  • Мнения: 1 040
През деня с мъжа ми направихме една дълга разходка, по време на която колкото познати видяхме всичките ми викаха "Няма ли да раждаш вече?" А аз - "Има време:)"(имаше още 2 седмици до термин). Вечерта имах уговорка с майка ми да ми боядисва косата(тая работа я отлагахме поне от месец). Та боядисах се, изкъпах се...и контракциите започнаха Mr. Green То милото чакало мама да се нагласи, че тогава да излиза Joy

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ставах от сън Laughing 10мин се 4удих в тоалетната дали е момента или не. като се убедих, 4е няма какво друго да е събудих мъжа ми и родителите ми да ходим в болницата. Laughing

# 28
  • Мнения: 7 186
Аз бях планово секцио, нищо интересно. Сутринта станах, изкъпах се, накиприх се, приготвих си багажчето и към следобеда отидох в болницата да ме приемат. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 949
Аз мислех че контракциите са ми фалшиви и мислех да ходя в кафето ни!

Общи условия

Активация на акаунт