Какво правехте...

  • 4 975
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 160
ми когато тръгнах за род.дом бях убедена че е фалшива тревога и  ще се върна у дома пак с корема ,защото това се случи 16 дни преди термина ми Laughing

# 136
  • Мнения: 953
Единственото което исках е да изгледам концерта на СЛАВИ И КУ КУ БЕНД, аз родих на 06.09.2003г. тогава имаше голям концерт и го излъчваха по телевизията. Като започна концерта, започнаха силните контракции и ние търчахме към родилното и аз родих в 23.15часа.

# 137
  • София
  • Мнения: 3 826
На 5.12. ми беше термина,но нямах признаци,че ще раждам,Мъжа ми предложи да спретнем един к...екс Mr. Green и дали от него или просто си  беше време на другия ден ми падна тапата и контракциите ми зачестиха.Но тъй като не бяха болезнени си мислех,че са фалшиви.Вечерта си легнах,а мъжа ми беше в банята.Има-няма 10 мин. от както си легнах и получих една силна контракция и като се плисна една вода,цялото легло беше мокро.За секунди изстрелях мъжа ми от банята.Докато се облечем и приготвим всичко беше във вода и майка ми тичаше след мен с един парцал и забърсваше локвичките.На мен ми беше много забавно.14 часа по-късно вече бях родила Party.

# 138
  • София
  • Мнения: 13 206
... точно преди да тръгнете за родилния дом?

И мислили ли сте, че може по-някакъв начин това, което сте правили, да "предопредели" съдбата на детето ви?

Аз си лежах в леглото  Wink
Обаче когато тръгнахме, прекрачвайки прага на вратата си казах "Сега Александра всичко от мен и от теб зависи!". Знаех, че ще е момиче и знаех, че ще е Александра затова си я наричах така преди да се роди.... Помня, че като излязохме в 4:00 часа сутринта на 30 март навън миришеше на пролет, нали знаете оня свеж мирис рано сутрин  Grinning. Това ми се е запечатало. Мисля си, че това спокойствие от моя страна предопредели лекото раждане  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 2 271
Цяла вечер се хилехме на корема ми, защото Боби риташе, като луд - направо целия корем ми се местеше. Тъкмо решихме да си лягаме и си свалих анцуга и хоп - водите ми рукнаха... А така ми се спеше  Tired, обаче се развълнувах много и отидох да се къпя и да раждам  Wink.
Обаче не мисля, че това може да повлияе на детето. Thinking

# 140
  • Мнения: 1 446
Спях спокойно цяла нощ. Събудих се сутринта и видях , че ми е паднала тапата. Казах на съпруга ми , че трябва да става да ме кара към болницата. Той като се притесни като почна едно лутане едно тюхкане. Ама той си е такъв! На път за болницата два пъти бъркаше пътя.

# 141
  • Мнения: 2 271
Почивах си от поредното връщане пеша от болницата("за фалшива тревога",която всъщност си беше истинска)

# 142
  • София
  • Мнения: 13 206
станах сутринта рано, защото докторката ме викаше на преглед - оставаше 1 ден до термина, тръгнахме за болницата , като преди това спрях до магазина да си запазя кифличка за след прегледа Laughing и хоп - приеха ме по спешност - родих с операция Mr. Green така и не успях да си хапна кифричката #2gunfire

Като каза за майка ти.. моята след раждането каза "Много неща съм преживяла, но най-страшно е да ражда дъщеря ти.." Confused Чак тогава си дадох сметка какво й е било... Преди раждането ме убеждаваше, че имало хора дето изпитват по-силна болка с бъбречни кризи.... Ама още в момента, в който я видях след раждането й казах "Не боляло ли...? Twisted Evil" и тя ми каза "Е как да ти кажа колко боли преди това..." Истината е, че се забравя и болка и всичко като видиш бебето, ама майката сигурно я боли колкото дъщерята...

Общи условия

Активация на акаунт