Какво правехте...

  • 4 993
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 247
Въртях се насън, беше около 4ч. сутринта, след консултация по телефона, тръгнахме към родилното - върнаха ме (1.5 см разкритие) ... Така се разхождах от стая в стая 12 часа с контракции, че за малко да си родя на дивана Mr. Green Приеха ме с 4 см и след 2 часа се роди бебе Боян Laughing

# 106
  • Мнения: 48
аз бях с мъжа ми на илиенци почти цял ден. прибрахме се 16 часа, а в 16,30 започнаха да ми изтичат водите. в 17,30 вече бяхме в болницата. 
а дали това е повлияло на детето - ще поживеем и ще видим. ако харчи като невидяла - значи да Simple Smile

# 107
  • Мнения: 248
При първото раждане:

Беше късно вечерта и гледах някаква много смешна комедия, а мъжа ми беше в  newsm37 . Толкова ми беше  Grinning, че сълзи ми течаха от смях.  rotfImboПо едно време кихнах и нещо потече. Реших, че съм се напикала от смях или от кихането. Мъжът ми излезе от банята и аз го попитах дали може човек наистина да се напишка от смях newsm78, той каза "да" и си легнахме. Да, ама май беше нещо друго. Но шубето е голяма работа - хич не ми се тръгваше за болницата - ставах, лягах, но никой не събудих. По едно време водите започнаха доста сериозно да изтичат и вече нямаше начин - беше към 5 сутринта. Докато се оправих и събрах багажа стана 6 и в 6,30 бях в Шейново. Родих чак следобед   ylinfant, ама при изтичане на водите няма как да си останеш вкъщи.

При второто раждане:

Преносих с 10 дни и на 8-мия ме взеха в болница. Бебокът нямаше никакво намерение да излиза, два дни ме чакаха евентуално да получа някакви контракции, ама нищо не се случи. На 3-тия ден ме сложиха на системи още като се събудих в 6 часа сутринта и към 14 родих   ylinfant.

Може би има някаква връзка с това как съм карала бременностите и характерите на децата. С първото не се спирах  dazzler1  car003 lalalala, ходех по концерти  fiuuuuuuи шумни купони Tada newsm18  ura, непрекъснато бях сред хора  friendship и сина ми сега е същия  nuts. С второто карах малко по-тежка бременност  pregnant, доста постоях вкъщи   sleepuu, нямах много срещи и го гледам, че бебето не обича много хора, не харесва чужди и непознати територии, иска спокойствие  smile3520 и предпочита да стои вкъщи, където му е познато и сигурно  newsm07.

# 108
  • Мнения: 252
Имах ме гости вечерта и на мен ми стана лошо и си легнах към 22:00ч. към 5:00ч се събудих и водите ми тръгнаха след около 1ч.бях в родилното. За другото тя не си пада голяма поспаланка като майка си.

# 109
Моите болки започнаха в 04.00 сутринта но бяха съвсем леки и към 10.00 ч. почти спряха. Тогава започнах да гладя, но в 12.00 ч. ми изтекоха водите и отидохме в болницата. Иначе предната вечер правих кекс и в момента в който го извадих гръмна готварската печка  Shocked. За малко да ме удари тока

# 110
  • София
  • Мнения: 11 746
При първото раждане седях на дивана и гледах телевизия.Изведнъж ми изтекоха водите със страшна сила.След 2.5 часа родих!
При второто раждане преносих 9 дни и повече нямаше накъде трябваше да отида в болницата,макар че пътувайки натам не вярвах,че ще родя.Последния 9 месец толкова пъти бях ходила,че всяка дупка по пътя ми беше позната!Родих около час и нещо след като тръгнах от къщи!

# 111
  • Мнения: 1 733
Аз не мисля, че това, което си правил преди да тръгнеш за родилния дом би предопределило съдбата на детето ти! Гледам да избягвам да се вслушвам в подобни бабини деветини! Иначе сама си затормозявам живота!

# 112
  • Мнения: 213
Бях на държавен изпит и от там директно в болницата!

# 113
  • Мнения: 528
Много исках да се роди на 22.08 на снаха ми на рождения ден,но то инатчето като се запънало като магаре на мост-неще да излиза.На 7 ми беше термина и на 10 ми беше последната консултация и ми казаха ако не ордя до 13.09 да си стегна багажченцето и сда тръгна за Света софия.РАзбирасе багажа чакаше още от преди два месеца.На 12.09 даже с мъжа ми  luvbed и си помислихме че на 13.09 ще се роди но не.Станахме си сутринта в 7  ,newsm37 се и мъжат ми ме закара в болницата.Приехаме за преносване и аз зада не мисля какво ме чака размивах всички в стаята,ама така ги размивах че чак дъх не можеха да си поемат,а те ме успокояваха че на мойто легло бързо раждали.ВЕчерта се събудих с остра болка в корема и съвсем изключих че  pregnantи се свих на кълбо като си помислих че ще ми идва но уви не ми спря болката.КАто се по расъних видях къде съм и си видях шкембака и си помислих че ще раждам и си пуснах радиото на телефона за да не ми е скучно.Засичах си контракцийте.На сутринта след консултацията ми казаха да дойда на по обстоен преглед.ТОва става в 12.00 и тъкмо съм затворила със съпруга си и след 5 минути му се обаждам да донесе памперсите и той
Ама сега ли ще раждаш?До преди малко нищо ти нямаше. Joy hahaha и ме включиха на система с леки контракций.Молих за епидорална но доктора ме "успокой"че по силни от тези болки няма и аз се засмях.Така родих едно прекрасно момиченце в 16.30 и в 17 часа се видях с мъжа си и майка си.Ама какви визиономий имаха Shocked Sob smile3556 doctorчак се подмокрих от смях.И после цяла нощ си писахме Смс с мъжа ми.Колкото до това дали това което съм правила предишния дене от значение,мисля че е защото сега мойта дъщеря се смее като невидяла и с глас.

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 09:55 от mama rosi

# 114
  • София
  • Мнения: 596
Предния ден ходих до болницата да чуят тоновете, прибирайки се вкъщи започнаха контракциите, но много нарядко, та така целелия ден  и нощ - разходки вкъщи и по двора, но не дадох на  вкъщи /с иключение на мъжа ми де/ да разбере, че ще раждам. На другата сутрин ме приеха в болницата.
Ако това е показателно за бъдещето на Александър, сигурно ще е измамник някакъв  ooooh! hahaha

# 115
  • Мнения: 3 360
Пиех си кафенце на центъра и хоп!-пукна се мехура CrazyТакси до вкъщи,взех багажа и айдееееее.......след 2 часа бебенце Laughing Laughing Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 1 370
Отидоха на деня на победата 9.05. на запис на тонове. Контакции ниенте, тонове екстра и обратно у дома. С татито се натъпкахме с домати и сирене и филии с масло, седнах пред компютъра да видя какво съм изпуснала аз из форума като ме енямало 3-4 часа и под мен локва. Айде обратно в болницата.... системи, чакане и после Ицко Simple Smile
Ако има връзка Ицана ще има да се върща като мен за всичко ...

# 117
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не мисля, аз бях в болницата по това време. Тъкмо всички заспаха и аз се канех да заспивам, че имах много тежък ден. Но усетих, че не мога да заспя, поради някаква причина, по някое време усетих че започват контракциите, на сутринта ми спукаха водите, след 13ч. вече родих.

# 118
  • Мнения: 702
 Тъкмо си легнах да спя и ми изтекоха водите. Татито вече беше си легнал и спеше блажено,като започнах да го будя той помисли, че се шегувам, защото до термина ми имаше цели 27 дни. Че като настана една паника #Crazy Сега ми е смешно Laughing Joy  но тогава   Crazy Sick

# 119
  • Мнения: 462
Честно казано не съм правила нещо специално Simple Smile
Взех си малко багаж и потеглих. Нещо трепереше под лъжичката...така да се каже, защото не знаех какво ми предстои Simple Smile
но пък никога не съм мислила че точно раждането ще предопредели бъдещето му...молех се да мине леко...и за детето и за мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт