Юлски бебета 2013 - тема 17

  • 24 807
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 69
Жалина, по-добре си я кърми вместо да даваш попара. Тя попарата не е задължителна. Щом не плаче и до сега не си се замисляла дали пък нещо не й достига, значи сте наред. Сегааа, майка ти няма как от километри да прецени малко ли й е или много, нали. Peace Те едно и също знаят от като са ни гледали нас. Моята майка само пита жълтък кога ще дам, кога ще й пробия ушите и като говорим в скайп, като й давам вода все пита, ама какво пие. Ми, наливам и една малка ракия сутрин за отскок.


# 691
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Оф, няма да я изписват. Чакам да ми звъннат за подробности. Пиша от телефона и не знам как да скрия текста, че да не ви досаждам, а да си излея тегобите спокойно Sad

# 692
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Жалина аз Христо го храня през 3,5 часа
6,30- АМ
10,00- попара, бисквити с мляко или мюсли
13,30- месно/зеленчуково с жълтък (през ден)
17,00- млечна каша
20,30- АМ
След това заспива и през ноща не се буди за ядене.
Аз бих заменила храненето в 11 вместо да я будиш по-рано. Така ми се струва по удачно, но наистина щом кърмиш и и стига попарата не е задължителна. Може и по-късно да я дадеш

А тоя моя хубостник от една седмица ми отказва всякакви зеленчукови пюрета. Отварям го хапва 2 лъжици и стиска уста, докато не му предложа месно. Незнам дали  е редно да яде всеки ден месно, но какво да го правя? Някакви идеи?

# 693
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Привет! Hug
Мисти не се мъчи с диети  Naughty.Преди да ми дойде цикъла и аз не мърдах изобщо,а както и сега се хранех(ако мойто може да се нарече хранене де  Whistling).След това обаче започнаха да падат много бързо килата надолу та сега не мога да ги спра.
Руми защо няма да се връщате в Гърция?
Джине всеки път като зачезнеш за по дълго ми прави впечатление при теб е за добро?Пожелавам ти да ти се връща стократно добрината която правиш! Hug Hug
Руми ти как си?После да кажеш колко е пораснал Христо  Hug
Катенце дано всичко е наред и скоро да ни зарадваш,че ще ставаш леля!
Терп кога ще се видим?
Ние с Кирето сме добре.Обикаляме улиците по цял ден и тичаме по задачки.Да ви кажа вчера ми се счупи количката...........много кофти и сега ще отива на боклука.Та цяла сутрин се чудя да купувам ли друга или да карам с лятната и да купя само чувалче?На есен или зимата ще ми трябва ли количка?Тогава с лятна няма да стане.Голяма дилема.Вие как мислите да взимам ли нова?

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 11:05 от Ани88

# 694
  • Мнения: 4 708
Кате не досаждаш, не се притеснявай  Hug дано всичко мине успешно  Praynig
Ани аз не бих купувала друга, по-скоро лятна за момента не ти трябва чувалче, но за другата есен/зима може лятна с чувалче. Мойта до онзи ден я мъкнах с покривалото, сега и него съм разкарала, и само едно супер тъничко памучно одеалце нося в кошницата отдолу, ако случайно някой ден заспи все пак в количката да я завия. А цикъл не знам кога ли ще ми дойде, а не мога да се гледам вече, така че ще се замъча още малко, ако до краят на месеца е все така, ще изям един шоколад да му се не види, че вече ми писна без сладко, и без особен ефект  #Cussing out

# 695
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Ани добре съм аз пия си един куп хапове,във вторник ходих на преглед, изглежда всичко нормално засега. Взе ми цитонамазка и чакам резултати. Чакам и цикъл да дойде (евентуално) и след това пак на праглед
За количката, аз не бих купувала. Щом имаш лятна си джиткайте с нея пък ако до есента не е проходил Кирето тогава може да замисляш покупка  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 681
Отдавна се каня да поясня:

Скрит текст:
мним - привиден, въображаем; лъжлив, престорен, фалшив. Мнима опасност. Мним болен.

мнителен - който вижда навсякъде и във всичко опасност, заплаха за себе си. Мнителен човек.

Мисти, аз съм пристрастена към сладкото, но съм правила диети без никаква захар в продължение на месеци. Никакъв ефект, обаче със сигурност е полезно. Иначе нещата са простички - трябва да изгаряш повече калории, отколкото получаваш.

# 697
  • Мнения: 69
Мисти,

цикъл имам. Това определено е от значение. Моето кило е за 5 дни свалено, но аз ходя 4 пъти в седмицата на тренировка. Това също е от значение. Режимът:

Скрит текст:
8ч - чай и плод

8.30 - млечен продукт и плод или зеленчук

10ч - чай и плод

12ч чай и зеленчук

12.30 - месо или риба и зеленчук

16ч. - чай и плод

19ч.- зеленчуково ястие от зеленчук с високо съдържание на вода + млечен продукт

Плодовете са без банан и грозде и ядеш един и същ плод през целия ден
там където е зеленчук се подразбира краставица, морков, домат, но аз си правя салата от зеле, домат, краставица, пипер, маслини. То иначе не се издържа.
2по2 дните са еднакви, като 3тия и 4тия за закуската в 8.30, за обяда и за вечерята ядеш млечен продукт със зеленчук. 5тия и 6тия за късна закуска овесени ядки или филийка със зеленчук, за обяд ориз или картофи със зеленчук, за вечеря зеленчуково ястие+ мл. пр.
Седмият ден е разтоварващ - ядеш само таратор, само плодове или само зеленчуци или 2л чай+ 2л. прясно мляко.
По принцип треньорката го дава за месец. Предвид, че кърмя ще го направя 2 седмици и после ще видим.

Махнах огражденията и Ева ходи навсякъде. Чопли всичко, което я заинтригува и вика 'А, Аааа". 2 пъти я заварих на сифона в банята. Затворих вратата, но сега Чопър виси там и иска да му отварям да си проверява тоалентата там ли е. Мира няма !!!

# 698
  • Мнения: 115
Румяна88, къщата ни се води над болницата, на ул. Русе, квартал Клепало (или поне това помня), сега ММ е там с майстори и после отиваме и ние Simple Smile Лятото ще си поседим там с децата, имаме голям двор с най-различни люлки, колела, играчки и т.н. и децата ще се размажат от кеф, а и е доста по-хладно в къщата.

# 699
  • Мнения: 147
 Simple Smile здравейте и от нас. Гледам ,че обсъждате килограмии диети. И аз от 2 дни се опитвам да ям по- малко. Да видим докога. Не готвя  Grinning та ми е по-лесно.Иначе все правех някакви пици , тестени работи,тутманици и нон стоп "дегустирах".
Само моята беба е без зъби ? newsm78

# 700
  • Мнения: 4 841
И моя бебо е без зъби  Mr. Green Аз с диетата стигнах до грандиозен провал. Знаех го още като я почвах  Whistling Сега уж понамалих храната, имам повече движение... ще мина по някое време да се претегля в кантара на мойта дружка.

# 701
  • Мнения: 481
Лъкиии - да знаеш, че ти гледам твоята диета и понеже съм на вълна режима на бебка и си помислих първоначално, че това е режима на бебето ти. И си мисля - ама тази жена кога му дава да яде на това хлапе:) то как не реве гладно постоянно Simple Smile
Е, значи тази диета сигурно има резултат Simple Smile

# 702
  • Мнения: 4 255
Бемол,поправих се! Laughing Всъщност знам значението на думата,но не знам защо така съм го написала.

Ани,няма да се връщаме защото там вече не е по-различно от тук.Виж ако вземах заплата там,а си я харчех тук,вече е друго.Но тъй като до като сме там трябва да плащаме квартира,сметки и още хиляди други неща,а заплатите вече не са това,което бяха...Но сми. Laughing Това от моя страна.А иначе мм не ще да види Гърция и нарисувана.Много му е писнало.
За количката,аз бих те посъветвала да си караш сега с лятната,а есента ако прецениш,че няма да може да е подходяща за зимата,ще си вземеш друга. Peace

Кате,не досаждаш.Чакаме да ни кажеш хубави новини.  Hug

Водих беба да й бият БЦЖ и да я премерят.9500гр и 74см ,+600гр  Shocked Много ми се видя.А видимо не е качила чак толкова много,То и с дрехите я мери де,та най-вероятно е 9400 или  9300.

Жалина,ма как пък не бих си събудила детето! ooooh! В никакъв случай!Моето дете яде 4 пъти на ден още от 5 месечно.Наддава си добре,стига си й храната. Сутрин тя се събужда около 8.И да се събуди по-рано,аз не съм Whistling.Така,че яде в 8:30,случва се и в 9.Е понякога ако е се събуди по-рано и успее да събуди и мен Mr. Green,може да се случи да яде и в 8,но по-рано не е било.Следя 4 чАса след края на храненето и давам другото ядене.Гледам часовник,не за да спазвам някакъв режим,а защото беба не може да ми е ориентир.Ако я оставя и цял ден без храна пак няма да се обади,че е гладна.Но ако предложа по-рано от четвъртия час,ще ми откаже и се изнервяме и двете.Тя реве и ми бута ръката,аз й навирам лъжицата.Обобщено режимът е следния:
8-8:30-АМ или попара
12-12:30-13-зеленчуково/месно пюре
17-17:30-каша или попара
21:30-22:00-АМ


# 703
  • Мнения: 69
Жалина, и кво си викаш, не майка, а цербер, а  Laughing Много ме разсмя  Laughing

Мърмели, и моята беба няма зъби. Но има рога ви казвам. Много е своенравна  Tired

# 704
  • София
  • Мнения: 1 318
Пропаднаха ми днес плановете. Свекърва ми е на гости. Ходихме на разходка, аз, тя и Маринка. Ама Маринка май била много леко облечена. Не знам какъв е този страх, който бих нарекла бг синдром "Да не настине", независимо за кой става въпрос. Crazy
Ани, лятна количка ще ти свърши работа.
И друго исках да пиша, но бързам, че майка ми дойде, а аз трябва да закарам другата баба.

Общи условия

Активация на акаунт