Списание Грация - 6

  • 72 223
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Още не е излязло  Peace

# 706
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
дали ще излезе до петък, че ако излезе в събота няма да се добера до него  ooooh!

# 707
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами би трябвало, но чак пък да не успееш да се добереш  Rolling Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 10 324
дали ще излезе до петък, че ако излезе в събота няма да се добера до него  ooooh!

По бензиностанциите винаги има по много, а бензиностанции има навсякъде  Laughing

# 709
  • Мнения: 411
списанието вече е пуснато, аз минах да си взема, но като видях малките рафасовки и се отказах -  по 7 мл беше маската и хидратиращото кремче, пропускам този път  Naughty

# 710
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
аз не го видях сутринта  newsm78
7 мл. казваш? ами поне да беше по 15 мл.
ще си помисля  Thinking

# 711
  • София
  • Мнения: 2 381
А за каква кожа са ?   Simple Smile

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
списанието вече е пуснато, аз минах да си взема, но като видях малките рафасовки и се отказах -  по 7 мл беше маската и хидратиращото кремче, пропускам този път  Naughty

И аз пропускам. За какво да давам 8лв!? Ако толкова държа на въпросните маска и кремче, ще си взема мостра от Beauty zone или Douglas.

# 713
  • Мнения: 2 962
И маската и крем гела са по 7 мл  за всички типове кожа Mr. Green-  аз си го взех  
В следващия брой ще има червило MD Professionel - тестер размер в червено и натурално

# 714
  • София
  • Мнения: 4 766
И аз взех списанието тази сутрин, мисля че са ок размерите предвид цената, пък и харесвам тази серия на Клиник. За път са супер също.

# 715
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И на мен ми звучи добре, ще си прибера офисната бройка  Laughing

А и както съм затрупана с козметика вече предпочитам мини размери, за да мога да ги изхабя или да ги нося по време на пътувания.

# 716
  • Мнения: 2 694
И аз ще се почудя още малко дали да взема списанието. Следващият брой звучи обещаващо Simple Smile

# 717
  • Мнения: 910
Какво ще има в декемврийския брой?

# 718
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Ми прочетете малко по-нагоре все пак.

# 719
  • Мнения: 779
и аз ще си го купя. Grinning.обичам да тествам разни продукти , а това кремче на клиник не съм  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт