Отговори
# 735
  • Мнения: 130
Момичета, браво и тук за чудесните новини!! Все по хубави емоции ни чакат! На мен на ФМ като ходих не се видя пола но бях в 11г.с. явно си е раничко още  Hug
Моите резултати от БХС излязоха и сега ги тълкувам и мисля, че всичко е наред!
kle0patra на резлутат за вашия комбиниран риск за болест на Даун е 1 от 3800 а останалите са 1 от 100000 означава, че всичко е ок нали?!
А в долната част където е за допълнителна информация на вашия лекар там ми дава за биохимичен риск за болест на даун 1 от 620....при теб как е стойността?!
Явно е че доки ще ги разтълкува ама до тогава има много време  newsm78

# 736
  • Мнения: 172
vesela_zheleva Благодаря за инфото Simple Smile Да и аз четох за тях, но реших да не ги търся, ами при когото се падна Wink Още повече, че аз бях решила да не я правя тази ФМ, а нощес в часовете, в които будувах  Tired взех това решение  Laughing
mv_2014 На мен ми се виждат ок. Бях чела някъде, ако пише " резултат на бременна жена еди какъв си", че него трябва да гледаш , а не инфото за лекаря. Нека някой по-запознат да каже.
Ан... браво! Като прочетох на моя какви неща си видяла и той цитирам "Е как толкова рано правят такива неща ?" (разбирай бебетата да си смучат палеца) Laughing

# 737
  • Мнения: 1 235

kle0patra на резлутат за вашия комбиниран риск за болест на Даун е 1 от 3800 а останалите са 1 от 100000 означава, че всичко е ок нали?!
А в долната част където е за допълнителна информация на вашия лекар там ми дава за биохимичен риск за болест на даун 1 от 620....при теб как е стойността?!
Явно е че доки ще ги разтълкува ама до тогава има много време  newsm78

На мен ми е 1:1300, но в моя си резултат е 1:72000. Така че си гледай резултата, който е лично за теб, а твоя е чудесен. Другото да си го тълкуват лекарите за себе си Simple Smile

# 738
  • Мнения: 130
мда, и в информацията за бременната и за консултиращия доктор съм извън рисковете, които дават в забележката, която чак сега видях  Hug
както казва Shakazull се гледат Резултатите за бременната жена Simple Smile
пп. Честно казано си е стрес този БХС Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 14:27 от mv_2014

# 739
  • Мнения: 172
mv_2014 чудесни новини Simple Smile Една тревога по-малко, аз колкото и да не мисля за изследванията и да си повтарям, че всичко е наред, все пак остава една част неизвестно, която създава малко притеснения.
П.П. Преди малко гледах едно уж безобидно клипче в интернет и се разплаках, а съм на работа  Laughing Тихомълком се измъкнах от стаята, за да се освежа малко.

# 740
  • Мнения: 1 831
mv_2014 браво за хубавия резултат
Фъстъче аз БХС се отказах да го правя.Бях се решила да си го имам и него изследване,ама тук като коментирахме ,че е само някакви шансове и не дава точен резултат се отказах.А и понякога стряскало излишно хората...ФМ обаче задължително ще направя.Сега в понеделник в 10:00 съм на ФМ.Хем и си взех почивен ден,че и съм на бебе  Laughing Хайде теб няма ли да те видим във ФБ групата,кой още не се е присъединил  Thinking Grinning

# 741

Общи условия

Активация на акаунт