Mистерия около изчезването на малайзийският боинг от 7 март 2014.

  • 85 399
  • 1 112
  •   1
Отговори
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
6 факта, които не ви казват за изгубения полет МН370



Чета статии, съждения относно изчезването и ми става малко срашничка тази мистерия  Rolling Eyes
Плашещото не че  могат да се намерят части от самолета  , а че просто такива няма  Confused Rolling Eyes
Страшна е не трагедията/инцидента  а неизвестността , какво е станало , къде е този огромен самолет с 239 души на борда  Rolling Eyes  Sad

още една статия : http://megavselena.com/izchezvaneto-na-boinga-kray-vietnam-bezpr … dentna-misteriya/

# 1
  • Мнения: X
Доколкото гледам по световните емисии цял свят седи и се чуди. Много странна история.... Мъжът ми преди малко ми каза, че се разбрало в крайна сметка, че преди да изчезне самолетът най-вероятно е бил отвлечен. Летял около час в едната посока, а после - около час в обратната.

# 2
# 3
  • Мнения: 5 892
Да следя, че ми е интересно   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 710
Ами да, мистериозно е.
Обикновено най-простото обяснение е вярно. Има такъв принцип първо да провериш дали телевизора е включен в контакта, преди да викаш техника.
Вероятно периметъра е огромен и още не са ги намерили остатъците. Ще ги намерят.

Отвличане не значи незасичане. Той сякаш е завил да се връща и се изпарява.
Това наистина сякаш говори или за намеса на висши сили или за изпробване на нов вид технология.

Последна редакция: вт, 11 мар 2014, 22:32 от 10 c`s

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Отвлекли са го извънземните сигурно.

# 6
  • Мнения: X
Отвличане не значи незасичане. Той сякаш е завил да се връща и се изпарява.
Именно. Имало е най-вероятно отвличане, ама това не обяснява незасичането....  Thinking

# 7
  • Мнения: 31 175
Мистерия голяма.

# 8
  • Мнения: 3 634
Каквато и да е истината едва ли ще стане обществено достояние. Завинаги ще се въртят теории и конспирации щом има неясноти около инцидент. Жалко за близките защото незнанието е по-страшно от фаталния край.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Ако има мистерия са замесени обикновено военните,не извънземните.
Да не са го свалили по погрешка и сега дасе чудят как да си измият ръцете?
Много ми е мъчно за жертвите,летяла съм от същото място,но за Хонг-Конг.Може да се случи на всеки,ужасно е! Cry

# 10
  • Мнения: 40 905
А ако не се е разбил, а се е приводнил цял и после е потънал, няма да има никакви останки.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 006
   Да, ама телефоните няма да продължават да звънят в такъв случай  newsm78

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А ако не се е разбил, а се е приводнил цял и после е потънал, няма да има никакви останки.

Да, да,така се приводнява самолет. Simple Smile

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Може ли да се приводни цял самолета?
Чела съм,че във вода все едно се разбива в бетон.
Черната кутия наистина е направена да сигнализира и да оцелява точно при тези ситуации-взриз,разбиване,потъване.

# 14
  • Мнения: 5 710
това за телефоните на някои пасежери къде го пише, всмисъл медия извън 'мистерия.ком".
ббс, снн и тн. сериозни
може да звъни, пък да не е с него. не могат ли да се локализират звънящите телефони

Общи условия

Активация на акаунт