Mистерия около изчезването на малайзийският боинг от 7 март 2014.

  • 85 404
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 825
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Това вече се пуска във всевъзможни сайтове и започва да се поизтърква....
А защо никой, пишейки подобни щуротии не "предположи" къде са истинските хора от полета? Или това са измислени такива? Пак машинация на ЦРУ?

# 826
  • Мнения: 7 848
Всичко ще се изясни след години, а може би десетилетия, както стана с кулите близнаци...

# 827
  • Мнения: 7 171
Всичко ще се изясни след години, а може би десетилетия, както стана с кулите близнаци...



Какво точно се е изяснило с кулите близнаци, че аз пак не съм разбрала.

# 828
  • Мнения: 2 752
Нищо, но за сметка на това пък обогатиха адски много теорията на конспирациите  Mr. Green
Но и това е нещо, де.

# 829
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
E, ако е нищо, че дори не се отсрамиха поне привидно да възнегодуват срещу теорията, че не е имали никакви мюсюлмани-камикадзета, ок - нищо.
Впрочем кой застреля Кенеди? Пак ли Ал Кайда? Всъщност може....
Само дано наистина не си режисират нов Пърл ХАрбър, че става страшно. Дано в Европа никой не ги позволи тези инсценировки (повече), които май са им запазена марка на братята хамериканци.

# 830
  • Мнения: 7 171
E, ако е нищо, че дори не се отсрамиха поне привидно да възнегодуват срещу теорията, че не е имали никакви мюсюлмани-камикадзета, ок - нищо.
Впрочем кой застреля Кенеди? Пак ли Ал Кайда? Всъщност може....
Само дано наистина не си режисират нов Пърл ХАрбър, че става страшно. Дано в Европа никой не ги позволи тези инсценировки (повече), които май са им запазена марка на братята хамериканци.
О, и Пърл Харбър ли е инсценировка? Аз явно съм адски наивна.

# 831
  • SA
  • Мнения: 3 196
Всичко ще се изясни след години, а може би десетилетия, както стана с кулите близнаци...

Какво точно се е изяснило с кулите близнаци, че аз пак не съм разбрала.

Точно това и аз щях да попитам.
Убегнало ми е това изясняване, но и не твьрдя, че отблизо следя новините по този вьпрос.

# 832
  • Мнения: X
Peace Peace
Наистина няма значение колко деца и какви са били пасажерите. Това, което ми направи впечатление, поне по бтв, е, че не се каза и дума за конфликта в Газа, където броят на жертвите е в пъти по-голям. Нито дума.
Peace
Абсолютно!!!  За съжаление всичко това направо вече ни вкарва в безкрайни конфликти с неясни последици. Заради интересите на САЩ, които си затварят очите за Израел,  а ги отварят пре широко за други места, да не говорим, че за Ирак даже изфабрикуваха причина за война. Кой крив кой прав няма да разберем, но си отидоха ей така 300 човека. За нищо. В самолета можеше да е всеки и направо ми става страшно Tired

Не знам за БТВ, но по CNN конфликтът в Газа е отразяван наравно с малайзийския боинг. Просто ги редуват - Газа, самолетът, Газа, самолетът. Много подробно, кореспонденции на място от Газа, интервюта с палестинци, репортажи от училище, сега база на ООН за бежанци, репортажи от болници, интервю с палестински лекар, интервю с Нетаняху. Да се каже, че никой не обръща внимание на Газа заради самолета над Украйна, е доста, как да кажа, преувеличено.

Прави ми впечатление и критичния тон към събитията в Газа - няколко пъти споменаха, че 70 % от жертвите до момента (към 500 души) са цивилни - жени и деца. Снощи съобщиха и за 13 израелски войници от бригада Голани, загинали при засада на Хамас.

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 16:48 от Анонимен

# 833
  • Мнения: X
Това вече се пуска във всевъзможни сайтове и започва да се поизтърква....
А защо никой, пишейки подобни щуротии не "предположи" къде са истинските хора от полета? Или това са измислени такива? Пак машинация на ЦРУ?

Просто съм изумена до какви безумия могат да стигнат хората...

Ето линк към очевидци - местни хора, в чийто дворове и ниви са падали хората от самолета. И обясннеие защо не са обгорени.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Px2rfWBW4wg

А иначе в самолета е имало професор по СПИН изследвания, говорителят на световната здравна организация, футболен фен на Ню Касъл, тръгнал на мач, добре познат на английската общност - как тези хора ще бъдат "подменени" с трупове - и къде са те сега? Изобщо, достатъчно е зловещо, за да се тиражират подобни безумия.  

# 834
  • Мнения: 4 469
Нищо няма да разберем, вече съм убедена като гледам каква информационна какафония създадоха от всички странипосоки и колко са внимателни по-страничните играчи.

Двете страни, които със сигурност знаят - руснаците и американците са го ударили на политическо говорене и явно ще се ритат по този начин още известно време без да осветлят истината.
Американците са фиксирали пуска на ракетата, ама не показват снимките, мин. на отбраната им мънка и не знаели кой я е изтрелял.
Руснаците пък  мълчат дали са видели пуска, но са засекли самолет и установка Бук на украинците в района.
И чак подканят американците да покажат те какво има от техния спътник.

Само мармота липсва ooooh!.
Ясно е свален с Бук, въпроса кой го пусна ще остане висящ, всеки да си го напасва  спрямо личните пристрастия.

# 835
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
По чуждите телевизии дават сигурно за Газа, но тук не е така поне по бвт. Признавам си, че ако гледам новини там пускам, може би е вреден навик. Вчера в 20.00 специално гледах и не се спомена и дума. Явно 500 души, основно жени и деца /един мъж носеше детето си в найлонова торба Cry/, са по-маловажни от самолета.

# 836
  • Мнения: 14 638
Ами като не са маловажни принципният Обама,защо не размаха пръстче на Израел? hahaha

# 837
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Опълченците предадоха черните кутии на "Боинга" на специалистите от Малайзия.

http://lifenews.ru/news/137055

# 838
  • Мнения: X
Ами като не са маловажни принципният Обама,защо не размаха пръстче на Израел? hahaha

CNN предадоха, че Обама е казал в прав текст, че Израел имат право да защитават своите граждани от ракетите на Хамас от Газа. Но че "изразил загрженост за броя на цивилните жертви". Каквото и да означава това.

Аз лично не защитавам никого, там конфликтът е толкова сложен и с такава предистория, че е направо "Гордиев възел", но все пак наистина Хамас първи започнаха да стрелят по Гуш Дан. И наистина на Хамас изобщо не им пука за цивилните палестници, загиващи в резултат на операцията им. Хамас са камикадзета, само че вместо своите собствени тела жертват телата на своите съграждани- палестници от Газа.  И това явно е съзнателен план за дискредитиране на Израел в очите на световната общност. Който, между другото, до момента има добър успех.

И още нещо - Хамас са врагове на Фатах, а Фатах контролира Западния бряг и досега не бяха съгласни с политиката на Хамас, който пък контролира Газа. От цялата работа страдат пак мирните палестинци - както винаги и навсякъде.

# 839
  • Мнения: X
Нищо няма да разберем, вече съм убедена като гледам каква информационна какафония създадоха от всички странипосоки и колко са внимателни по-страничните играчи.

Двете страни, които със сигурност знаят - руснаците и американците са го ударили на политическо говорене и явно ще се ритат по този начин още известно време без да осветлят истината.
Американците са фиксирали пуска на ракетата, ама не показват снимките, мин. на отбраната им мънка и не знаели кой я е изтрелял.
Руснаците пък  мълчат дали са видели пуска, но са засекли самолет и установка Бук на украинците в района.
И чак подканят американците да покажат те какво има от техния спътник.

Само мармота липсва ooooh!.
Ясно е свален с Бук, въпроса кой го пусна ще остане висящ, всеки да си го напасва  спрямо личните пристрастия.


А какво стана със записите на хвалбите на сепаратистите за свален украински Ан-26, а после на рапортуване на командирите от другата страна на границата, че е станала грешка и че е "стопудово гражданский борт"? Които после се мъчиха да изтрият?

Общи условия

Активация на акаунт