Шуслерови соли за увеличаване на лактацията

  • 29 006
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 727
Аз шуслерови соли така и не пих. Нещата с кърменето си дойдоха на мястото, когато се успокоих и  зарязах всякакви чайове, хапове и т.н. Щом бебо си наддава, заначи всичко е ок. А и на тази възраст щом е гладен, ще си проличи Simple Smile. Опасно е в началото да не останат недохранени, когато са малки мишоци и не сукат ефективно. Това, което цедиш с помпа далеч не е това, което бебо изяжда. 
Бебетата на кърма често не правят тези 3-4 часови паузи, както хранените със шише. По-скоро помисли как да му направиш "интересна" твърдата храна.

# 16
  • Мнения: 37
Радвам се, че са се наредили при вас нещата, надявам се на същото!
А за твърдата храна - на челна стойка заставам, и пак, и пак не стават нещата, но няма къде да вървим!
Благодаря за отговора Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 758
И аз мисля, че при толкова голямо бебче няма какво да те притеснява, да не му стига.Вече кърмата се е регулирала това ,което може да направиш е да го слагаш по-често на гърда Peace
А за твърда храна е рано да замества хранене, синът ми започна след годинката да си изяжда порцийките   Grinning
Успех  Peace

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте! В чудо съм се видяла как да увелича кърмата! Всички чайове съм побвала, храната не помага, многото вода също. Пия сминдух от 3 месеца, в началото имаше ефект, но сега май повече за успокоение го взимам. Пия и ricinus comunis CH 5 и чай на HIPP  в момента, сменям ги. Синът ми е вече на 7 месеца, но оснавната ни храна е кърма, не приема хранене с шише, нямам представа какво количетво кърма яде на едно хранене, но при изцеждане с помпа за 30 мин изцеждам едва-едва 40 мл. Спокойна съм само защото наддава, но тези хранения, както при новородено, са изтощителни вече 8ми месец... Поне 10 за денонощие, 3 от които нощем и продължителни и въпреки това няма промяна!
МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ ПОМОГНА ЛИ КОМБИНАЦИЯТА ОТ ШУСЛЕРОВИ СОЛИ, КАКВА БЕШЕ ТЯ ИЛИ АКО СТЕ ОТКРИЛИ НЕЩО ДРУГО, КОЕТО Е УВЕЛИЧИЛО ЛАКТАЦИЯТА - МОЛЯ ПИШЕТЕ!
Благодаря предварително!
Здравейте мили мами!
От личен опит затвърден и при второто ми дете, единственото ,което имаше ефект за увеличаване на лактацията  са :зелена енергия  и коластра.Гараснтирам за резултата
Малкият е на девет месеца и продължаваме с кърменето . За повече инфо ми пишете на ianevam@abv.bg

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте! В чудо съм се видяла как да увелича кърмата! Всички чайове съм побвала, храната не помага, многото вода също. Пия сминдух от 3 месеца, в началото имаше ефект, но сега май повече за успокоение го взимам. Пия и ricinus comunis CH 5 и чай на HIPP  в момента, сменям ги. Синът ми е вече на 7 месеца, но оснавната ни храна е кърма, не приема хранене с шише, нямам представа какво количетво кърма яде на едно хранене, но при изцеждане с помпа за 30 мин изцеждам едва-едва 40 мл. Спокойна съм само защото наддава, но тези хранения, както при новородено, са изтощителни вече 8ми месец... Поне 10 за денонощие, 3 от които нощем и продължителни и въпреки това няма промяна!
МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ ПОМОГНА ЛИ КОМБИНАЦИЯТА ОТ ШУСЛЕРОВИ СОЛИ, КАКВА БЕШЕ ТЯ ИЛИ АКО СТЕ ОТКРИЛИ НЕЩО ДРУГО, КОЕТО Е УВЕЛИЧИЛО ЛАКТАЦИЯТА - МОЛЯ ПИШЕТЕ!
Благодаря предварително!

Аз съм горе долу в същата ситуация ,пия чайове пих и ricinus comminis  ям ,пия много вода ..Вчера малкия не беше на кеф с храненето много ,много и днес вече се кърмим със зор,гърдите ми са супер меки и като суче не е да гълта бързо ами се е едно е слаба струйка  .Той не плаче, че е гладен ,но аз знам че е изсукал по малко от обикновено .Явно кърмата му стига ,защото надава много добре ,но иска ми се да имам малко повече кърма.След кърмене почти нищо не мога да изцедя ,даже имам чувството че от това цедене кърмата намалява .Явно изцедените количества по бавно се възстановяват.

# 20
  • Мнения: 3
Аз също нямах и след като педиатърката ми каза за солите реших да ги пробвам резултат дойде на следващия ден сега имам много мъникът ми се дави

# 21
  • Мнения: 37
Аз също нямах и след като педиатърката ми каза за солите реших да ги пробвам резултат дойде на следващия ден сега имам много мъникът ми се дави

Здравейте, радвам се, че така се е повлияла лактацията при вас. Аз в крайна сметка със същия зор кърмих до май месец и приключихме, добре че започна да хапва кисело мляко.
Но бихте ли споделили в каква комбинация и доза ги пиете, за всеки който има нужда. Същият ли е все още ефектът?

# 22
  • Мнения: 2 328
Тинктура Goat's rue .Това е жаблек на български. http://bilki.bg/product/325/zhablek-lecheben-konski-rebra-strak.html

# 23
  • Мнения: 3
Аз също нямах и след като педиатърката ми каза за солите реших да ги пробвам резултат дойде на следващия ден сега имам много мъникът ми се дави

Здравейте, радвам се, че така се е повлияла лактацията при вас. Аз в крайна сметка със същия зор кърмих до май месец и приключихме, добре че започна да хапва кисело мляко.
Но бихте ли споделили в каква комбинация и доза ги пиете, за всеки който има нужда. Същият ли е все още ефектът?
Пиех 2,4,7,8 три пъти по една от всеки половин час преди или след ядене.Попринцип казват че се пият до края на кърменето ,но аз ги спрях защото вече сме почти на 6 м. и смятам че съм си регулирала кърмата и нямам нужда.А вие защо сте на кисело мляко ? newsm78

# 24
  • Мнения: 37

[/quote]
Здравейте мили мами!
От личен опит затвърден и при второто ми дете, единственото ,което имаше ефект за увеличаване на лактацията  са :зелена енергия  и коластра.Гараснтирам за резултата
Малкият е на девет месеца и продължаваме с кърменето . За повече инфо ми пишете на ianevam@abv.bg
[/quote]

Здравейте, днес ви писах на мейла, но по погрешка от на съпруга ми пощата, за което се извинявам. Предстои ми 2ро раждане всеки момент и искам да се подсигуря и да започнем с кърменето както трябва отначало този път. Моля да споделите за използването на коластра и зелена енергия. Ако желаете тук, на ЛС или на e-mail valentina.plamenova@gmil.com
 Благодаря предваително Simple Smile Отговорът ви ще е поезен на много мами Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт