Поморие 2014

  • 105 017
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
nelinda7676, имаш ли конкретни впечатления за бунгала/почивни бази по ивицата с черен пясък?

# 16
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Миналата година и ние за първи път почивахме в Поморие,много хубаво ни беше,бяхме в къща Гошеви,в стария град е,на 2 минути от плажа.Бяхме в панорамен апартамент на 4 етаж,гледка към морето,сутрин ни събуждаха чайките,центъра е наблизо,въобще движехме се пеша навсякъде,детето беше на 2, 7 години,обаче си вървеше,като се умори,татко й я носеше,но вечер спеше като пребита.Мислим и тази година да сме в Поморие,много,много ми хареса.

Добре звучи. А къде се хранехте? ресторант в близост има ли, което да е подходящо и за детето разбира се?

Дописвам: намерих сайта им и разгледах снимки. Добре изглежда. Колко доплащахте за климатик? Ние миналата година в Дом Аристидов плащахме по 5 лв на ден.  
Това ме възпира мене, че ако няма къде да се храним изобщо не ми се иска като миналата година да търсим хр. магазин или готова храна.

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 13:00 от vivianka

# 17
  • Мнения: 660
Дом Гошеви имат 3 къщи ,покрай крайбрежната улица са.Отсядането там беше малко инцидентно.Бях резервирала за Влас,но както се рових попаднах на тях,обадих се ,всъщност имаха 3 свободни дни между другите резервации и решихме да рискуваме преди Влас да минем през Поморие. Предложиха за панорамния апартамент 50 лева с климатик,иначе е по-скъпо.Толкова ни хареса,че не ни се тръгваше,а после съжалявах,че бяхме във Влас,там не е за малки деца,Поморие е много,много по-добре за деца.Ресторанти и заведения има на всеки ъгъл,пицарии по крайбрежната улица,а палачинките бяха страхотни,малката като се нацопаше във водата и веднага искаше палачинки. Гладни в Поморие няма да останете,има обедни менюта по заведенията т.н.

# 18
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Да вземем да запазваме. Rolling Eyes
Бая се порових и аз по сайтовете. Освен този дом Гошеви , горе-долу ми допадна хотел Бял дом, Семеен хотел Олимп и то защото са с ресторанти. А Гошеви много ми харесаха условията които предлагат, плажа е много хубав там, близко е, цените са прилични, центъра също е близо. Изобщо района ми е познат и ни харесва. Довечера ще го обсъдим семейството и евентуално ще резервираме.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 197
ние ще почиваме в Поморие седма поредна година. До този момент винаги в център Свети Георги, най-вече защото е пригоден за хора с увреждания, които са на инвалидни колички. Продадоха го обаче на руснаци и вече цените са непосилни за нас. Тази година ни предлагат хотел Лагун при подобни условия, но не е така добре пригоден за количките, та ще видим дали няма да ни е последното летуване в Поморие.
Първо ходихме сами, последните две години сме с детето. Не сме имали проблем с храната, защото в близост има три добре заредени хранителни магазина, навсякъде има сергии с плодове и общо взето не е имало проблем. Вечер на центъра има много възможности за игри и забавления за децата, пък и за възрастните. Ако сте с дете и искате да се повозите на някой от корабите препоръчвам корабчето "Капитан Кук" - там е с аниматори, в различните дни са маскирани по различен начин - пирати, хавай и т.н. Ако сте без деца се качете на другия, защото ще ви е по-спокойно.
Който е в хотел Олимп непременно да иде да хапне риба при Барбута - прясна риба, приготвя се в момента по най-разнообразни начини - скара, печена, пържена, панирана - и все вкусни!
Влюбена съм в градчето и винаги си тръгвам с мечтите за следващото лято...


Ако се сетя още нещо ще дописвам

# 20
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Снежинка, много хубаво си го описала. И на нас точно заради всичко това много ни хареса Поморие. Има забавления и за деца и за възрастни. Чудесно е наистина.

А някой да е ходил във Семейни хотели Регата или Диана? В един район са,  в стария град. Пада се едно такова място зад общината, но точно на крайбрежна алея. Имат ресторанти и двата. Даже този Диана сякаш повече ми допада.

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 16:30 от vivianka

# 21
  • Мнения: 0
Горе долу от това което съм видяла ще ти дам малко инфо.Миналата година отвориха нови бунгала Сънрайс,почивна база Анияк,бунгала Зора 2000,бунгалата на Мак габрово и бунгалата на Подкрепа Пирдоп.Това са на ивицата където стават за  почивка.Анияк  и Зора 2000 са къщички,всички останали са бунгала.Вече въпрос на предпочитание и каквото си избереш.Всички имат сайтове.Успех

# 22
  • Мнения: 58
Да вземем да запазваме. Rolling Eyes
Бая се порових и аз по сайтовете. Освен този дом Гошеви , горе-долу ми допадна хотел Бял дом, Семеен хотел Олимп и то защото са с ресторанти. А Гошеви много ми харесаха условията които предлагат, плажа е много хубав там, близко е, цените са прилични, центъра също е близо. Изобщо района ми е познат и ни харесва. Довечера ще го обсъдим семейството и евентуално ще резервираме.
Хотел Олимп, препоръчвам горещо... Прекрасна кухня,невероятен персонал, чистота, уют, удобство и достъпни цени. Бяхме там за  нощувки при това през януари и беше страхотно!

# 23
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Да вземем да запазваме. Rolling Eyes
Бая се порових и аз по сайтовете. Освен този дом Гошеви , горе-долу ми допадна хотел Бял дом, Семеен хотел Олимп и то защото са с ресторанти. А Гошеви много ми харесаха условията които предлагат, плажа е много хубав там, близко е, цените са прилични, центъра също е близо. Изобщо района ми е познат и ни харесва. Довечера ще го обсъдим семейството и евентуално ще резервираме.
Хотел Олимп, препоръчвам горещо... Прекрасна кухня,невероятен персонал, чистота, уют, удобство и достъпни цени. Бяхме там за  нощувки при това през януари и беше страхотно!
Прочетох аз и във визит.бг също много добри отзиви

# 24
  • Мнения: 1 541
Нелинда   bouquet

Хотел Олимп близо ли е до плажа?

Миналата година на път за плажа минавахме покрай хотел Диана. Много близо е до плажа, буквално една уличка ги дели. Ресторанът му беше винаги празен, ако може да се счете за някакъв признак.
Регата ми идва скъп като че ли... Иначе и той е на крайбрежната.

# 25
  • Мнения: 58
Нелинда   bouquet

Хотел Олимп близо ли е до плажа?

Миналата година на път за плажа минавахме покрай хотел Диана. Много близо е до плажа, буквално една уличка ги дели. Ресторанът му беше винаги празен, ако може да се счете за някакъв признак.
Регата ми идва скъп като че ли... Иначе и той е на крайбрежната.
Принципно е на морето с морска гледка, но е от другата страна на Яворов, точно до пристанището. Когато се разхождахме около 5-7 минути ни беше до плажа.

# 26
  • Мнения: 58
http://www.booking.com/hotel/bg/apartament-marinela.bg.html?sid= … ea46963ab2;dcid=1 Момичета, това много ми допада заради терасата. Имате ли някакви впечатления?

# 27
  • Мнения: 2
Момичета, искам да споделя отзиви за хотел в Поморие и в Ахелой.
Първо да започна с лошото - бяхме в хотел в Поморие, уж 4-звезден St. George. Въобще не ни хареса, нито стаите, нито СПА центъра, нито обслужването на рецепция и просто нищо. Напуснахме хотела след първата вечер и се настанихме във втория хотел, от който сме възхитени.
Комплекс Винярдс е между Поморие и Ахелой, по пътя за Каблешкото по-точно. С две думи: Страхотен е! Много, много ни хареса, стаите са изключително големи, СПА центъра е много нов и сравнително голям, закуската, вечерята... просто нямаме думи, след първия ни опит. А и в момента до 31-ви има ваучери (аз като запалена по ваучерите Simple Smile) и ние се възползвахме от хубавите ценички Simple Smile Препоръчвам го горещо!

# 28
  • Мнения: 2
Да вземем да запазваме. Rolling Eyes
Бая се порових и аз по сайтовете. Освен този дом Гошеви , горе-долу ми допадна хотел Бял дом, Семеен хотел Олимп и то защото са с ресторанти. А Гошеви много ми харесаха условията които предлагат, плажа е много хубав там, близко е, цените са прилични, центъра също е близо. Изобщо района ми е познат и ни харесва. Довечера ще го обсъдим семейството и евентуално ще резервираме.
Хотел Олимп, препоръчвам горещо... Прекрасна кухня,невероятен персонал, чистота, уют, удобство и достъпни цени. Бяхме там за  нощувки при това през януари и беше страхотно!

Аз също го гледах този хотел и го видяхме и на място, докато се разхождахме по крайбрежието. Наистина изглежда добре, но ние искахме СПА и затова не го избрах и първия път се спрях на St. George малко преди Olimp, но беше грешка...

# 29
  • Мнения: 58
Да вземем да запазваме. Rolling Eyes
Бая се порових и аз по сайтовете. Освен този дом Гошеви , горе-долу ми допадна хотел Бял дом, Семеен хотел Олимп и то защото са с ресторанти. А Гошеви много ми харесаха условията които предлагат, плажа е много хубав там, близко е, цените са прилични, центъра също е близо. Изобщо района ми е познат и ни харесва. Довечера ще го обсъдим семейството и евентуално ще резервираме.
Хотел Олимп, препоръчвам горещо... Прекрасна кухня,невероятен персонал, чистота, уют, удобство и достъпни цени. Бяхме там за  нощувки при това през януари и беше страхотно!

Аз също го гледах този хотел и го видяхме и на място, докато се разхождахме по крайбрежието. Наистина изглежда добре, но ние искахме СПА и затова не го избрах и първия път се спрях на St. George малко преди Olimp, но беше грешка...
St. George са ми казвали, че има ужаснааааа кухня.

Общи условия

Активация на акаунт