Поморие 2014

  • 104 975
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 833
Здравейте!
Ние днес пристигнахме в Поморие, хотела ни е няколко метра след Софарма. Следобяд бяхме за малко на плаж, но излезе един хладен вятър и си тръгнахме. Ивицата е тясна, но дълга и не беше пренаселено.  Разходихме се по центъра, хареса ми. Сега остава само да случим на хубаво време  Sunglasses

# 421
  • Мнения: 77
Сега виждам темата. Това лято за пети път ще почиваме в Поморие и за трети път ще водим най-малкия член на фамилията. Отсядаме на едно и също място в стария град, на крайбрежната улица, в апартамент с изглед и тераса към морето. Собствениците на къщата са страхотни, поддържат чисто, а точно отдолу има заведение, от което не можем да се оплачем. Имам само добри впечатления, но пък и ние ходим винаги в началото на септември, когато няма много хора. Винаги хващаме някакви празници и всяка вечер сме на центъра да позяпаме. Почиваме си активно. Това лято подозирам, че на нашия тийнейджър вече няма да му е много забавно(син на 15 и дъщеря на 3 Simple Smile ).
Преди това няколко години почивахме на Китен, но Поморие е моят фаворит.

# 422
  • Мнения: 1 210
Сега виждам темата. Това лято за пети път ще почиваме в Поморие и за трети път ще водим най-малкия член на фамилията. Отсядаме на едно и също място в стария град, на крайбрежната улица, в апартамент с изглед и тераса към морето. Собствениците на къщата са страхотни, поддържат чисто, а точно отдолу има заведение, от което не можем да се оплачем. Имам само добри впечатления, но пък и ние ходим винаги в началото на септември, когато няма много хора. Винаги хващаме някакви празници и всяка вечер сме на центъра да позяпаме. Почиваме си активно. Това лято подозирам, че на нашия тийнейджър вече няма да му е много забавно(син на 15 и дъщеря на 3 Simple Smile ).
Преди това няколко години почивахме на Китен, но Поморие е моят фаворит.
bvl, може ли някакви координати (сайт ако има) на тази къща? Ние за първи път се каним да ходим в Поморие и все още съм неориентирана. Не е ли много шумно вечер като има такова заведение в къщата за гости?  newsm78

# 423
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
Здравейте!
Ние почиваме в Поморие от доста години и винаги отсядаме в къща за гости "Петте кьошета". Много сме доволни-близо е до плажа,чисто е и собствениците са много готини хора. От долу има ресторант и закуски.

# 424
  • София
  • Мнения: 8
Спящата мога ли да те помоля да дадеш координати за този мезонет,къде се намира,близо ли е до плаж и т.н Бих помолила и други ако могат да се включат.С дете на 5г и бебе на 8м сме и ми трябва студио или апартамент близо до плажа.

# 425
  • Мнения: 77
Трябва да уточня,че под отдолу имам предвид на плажа, а не под самата къща. Не сме имали проблем никога със шума. Йоана я водим там от самото начало.

# 426
  • София
  • Мнения: 6 260
Спящата мога ли да те помоля да дадеш координати за този мезонет,къде се намира,близо ли е до плаж и т.н Бих помолила и други ако могат да се включат.С дете на 5г и бебе на 8м сме и ми трябва студио или апартамент близо до плажа.

А, той този не беше мн. близо до плажа, а и в него си живееха собствениците (не го дават под наем), нищо че имат и къща в стария град, ние бяхме една вечер на РД там  Wink

# 427
  • Мнения: 4
Здравейте! Да ви питам има ли дискотека в Поморие(работеща) или клуб? Къде се намира?
Атриум работи ли?

# 428
  • София
  • Мнения: 116
http://my.pomorie.com/pochivka/sulinova

Изключително некоректни и невъзпитани! Не правете грешка да отидете там  Naughty

# 429
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
http://my.pomorie.com/pochivka/sulinova

Изключително некоректни и невъзпитани! Не правете грешка да отидете там  Naughty
Разкажи, за да знаем за какво става въпрос.

# 430
  • Мнения: 786
Извинявам се предварително, ако вече е коментирано, но не открих с търсачката, а като изчитах темата преди дни, не помня да съм засичала мнение. Каква е цената за шезлонг и чадър в Поморие?

# 431
  • Мнения: 418
На плажа пред Софарма, чадър 6лв. , шезлонг също 6 лв.

# 432
  • Мнения: 786
Благодаря!   bouquet

# 433
  • Мнения: 4 195
Извинявам се предварително, ако вече е коментирано, но не открих с търсачката, а като изчитах темата преди дни, не помня да съм засичала мнение. Каква е цената за шезлонг и чадър в Поморие?
а малко по - надолу, на по - хубавия според мен плаж отляво на Гранд хотел Поморие, чадъра е 5 лв Peace
Там и морето е по - полегато, плажа е в пъти по - голям Peace

# 434
  • Мнения: 3 042
Привет, някой да има впечатления от апартаменти Амалтея?
http://pochivka.bg/o-19163-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … D1%82%D0%B5%D1%8F
В някаква стара тема четох, че в града има проблем с водата - спират я или недостатъчно добро налягане. Вярно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт