Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 703
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 144
Минавам да споделя още добри отзиви за Бойка.

Вчера й се изсипахме четери заедно.
Просто докато говореше на първата - бях с отворена уста, това рядко ми се случва по подобни места.
Толкова точно и без нито една грешка описа нещата, че наистина онемях.
За мен - всичко каквото си е, без разминавания.
На третата и четвъртата също абсолютни точности.
Миналия път бях доволна, но сега направо ни заби в земята тази жена.
Минахме и през Цеца, там няма какво да коментирам.
За Божка за пореден път си потвърдих съмнението, че може да гледа само по веднъж на човек с много точност, и или трябва да мине много голям период след това отново за посещение или да не се ходи.
Това е от обикалнето вчера ,

поздрави  Hug

# 661
  • Мнения: 1 339
Пиша, за да споделя, че едно предсказание, което ми даде Светлана миналата седмица без конкретен срок- вчера НЕ се сбъдна. Свързано е със семейната ни фирма и нарочно два пъти я питах дали ще стане въпросното нещо и тя беше категорична, че няма да стане, каза ''сигурна съм''...Е, вчера стана и за съжаление не е в моя полза, но здраве да е.

# 662
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
ей го първия ми пост в темата ви ...
ама не се сдържах просто  Blush

Бойка ми скри шапката буквално... ooooh!

аз дето в живота си 3 пъти съм ходила по такива места ...  Thinking
и преди време разбрах че ше се женя за капитан на кораб... Joy
аз дето Божка ме разочарова  Crossing Arms- че толкова малко неща ми каза, макар че ги позна де.
викам си ше я видя аз тая Бойка какви ше ми ги наговори... newsm78

и като почнаааааа ... ooooh!
А Бойка с такъв спокоен глас говори ...
толкова позитивна енергия усещам
аз нали съм нещо като енергиен вампир - тъй казват- та усещам кой каква енергия има  Party

та само седя и слушам, и чакам мойта приятелка да се изсмее нещо, нещо да се изрепчи...
да, ама не.... обръщам се да я погледна що не реагира, а тя седи с отворена уста.  #Crazy
мойта уста не беше зяпнала от учудване, ама и аз гледах като тресната  #Crazy /не че не си гледам така де Crazy/
да ми познае 95% от казаното - не бях очаквала просто newsm78


и как не се интересувах от такива неща...
айде и аз сега се запалих
#Crazy


тука в София има един ходжа Кеазаим...
ама не мога да намеря сигурни координати. newsm78
има една Елена Дулева в Благоевград е обаче...
намерих добри отзиви и за леля Рилка, ама само знам че е в Младост 4... Thinking

Цеца от Надежда много я хвалят, и нямам търпение да дойде вторник... Crazy
... дали ше онемея Thinking

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 16:35 от Стоимира Прокопиева

# 663
  • Мнения: 30
Много ми се иска и аз да посетя Бойка в Перник, но уви нямам кола в момента, ако някой ще ходи натам да свирне да отидем заедно  Peace Joy

# 664
  • Мнения: 144
Много ми се иска и аз да посетя Бойка в Перник, но уви нямам кола в момента, ако някой ще ходи натам да свирне да отидем заедно  Peace Joy

Ако можете се организирайте, там си заслужава ходенето.
Вчера след нас стана някаква навалица, отделно жената предупреди че може следващия месец да замине за чужбина.
За тези , които не са ми чели за първото ходене при нея - приема в един коридор пред входната си врата в блок, на последния 8-ми етаж и няма асансьор.
Не отделя повече от 10 минути на човек.
Първо говори, после може да се задават въпроси.
Телефона го има в анкетата.
Такса - кой колкото остави от сърце.

 Heart Eyes

# 665
  • Мнения: 1 339
Относно Валентин Начков- Триадица, извинявам се, защото аз му написах преди номера и съм се объркала. Телефонът е 0899 130 540.

Срещу неговото име в момента в анкетата фигурира номера на Ели Маринова, който си е нейният.

# 666
  • Мнения: 7
Много ми се иска и аз да посетя Бойка в Перник, но уви нямам кола в момента, ако някой ще ходи натам да свирне да отидем заедно  Peace Joy

Ако можете се организирайте, там си заслужава ходенето.
Вчера след нас стана някаква навалица, отделно жената предупреди че може следващия месец да замине за чужбина.
За тези , които не са ми чели за първото ходене при нея - приема в един коридор пред входната си врата в блок, на последния 8-ми етаж и няма асансьор.
Не отделя повече от 10 минути на човек.
Първо говори, после може да се задават въпроси.
Телефона го има в анкетата.
Такса - кой колкото остави от сърце.

 Heart Eyes

Ти нали се беше заклела да не ходиш вече? Grinning

# 667
  • София
  • Мнения: 940
За Бойка и аз искам да ходя, но нямам кола все още и книжка Grinning

За Божка до момента никаква познаваемост при мен за бъдеще, а мина периода за две неща.

За Светлана ... като гледам и при мен няма познаваемост. Преди няколко дни си спомних, че ми каза да очаквам обаждане в близките дни ... мина месец и половина няма обаждане. На приятелката ми беше казала, че не вижда дадено нещо, а то се случи  Confused


allforone Редактирах номера на Валентин Начков в анкетата.    bouquet

Табличката ще я допълня с новата информация тези дни  Hug

# 668
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
А бе , хора, как ходите и давате точно определена сума на някой си срещу празни приказки?
Ако съм доволна - винаги ще оставя колкото  преценя.

Супер професия - врачка . с 50 в час. Като че ли са квалифицирани заварчици.. Само дето последните държат тестове на позиция и при радиоскопията се вижда кой кво умее..

# 669
  • Мнения: 75
Ех, как ми се иска сега да съм в България...

# 670
  • Мнения: 75
ей го първия ми пост в темата ви ...
ама не се сдържах просто  Blush

Бойка ми скри шапката буквално... ooooh!

аз дето в живота си 3 пъти съм ходила по такива места ...  Thinking
и преди време разбрах че ше се женя за капитан на кораб... Joy
аз дето Божка ме разочарова  Crossing Arms- че толкова малко неща ми каза, макар че ги позна де.
викам си ше я видя аз тая Бойка какви ше ми ги наговори... newsm78

и като почнаааааа ... ooooh!
А Бойка с такъв спокоен глас говори ...
толкова позитивна енергия усещам
аз нали съм нещо като енергиен вампир - тъй казват- та усещам кой каква енергия има  Party

та само седя и слушам, и чакам мойта приятелка да се изсмее нещо, нещо да се изрепчи...
да, ама не.... обръщам се да я погледна що не реагира, а тя седи с отворена уста.  #Crazy
мойта уста не беше зяпнала от учудване, ама и аз гледах като тресната  #Crazy /не че не си гледам така де Crazy/
да ми познае 95% от казаното - не бях очаквала просто newsm78


и как не се интересувах от такива неща...
айде и аз сега се запалих
#Crazy


тука в София има един ходжа Кеазаим...
ама не мога да намеря сигурни координати. newsm78
има една Елена Дулева в Благоевград е обаче...
намерих добри отзиви и за леля Рилка, ама само знам че е в Младост 4... Thinking

Цеца от Надежда много я хвалят, и нямам търпение да дойде вторник... Crazy
... дали ше онемея Thinking

Става дума за Бойка от Перник нали?

# 671
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Ех, как ми се иска сега да съм в България...

Защо  ти е ?   Да ходиш на екскурзии ли?    animal085

# 672
  • Мнения: 144
Много ми се иска и аз да посетя Бойка в Перник, но уви нямам кола в момента, ако някой ще ходи натам да свирне да отидем заедно  Peace Joy

Ако можете се организирайте, там си заслужава ходенето.
Вчера след нас стана някаква навалица, отделно жената предупреди че може следващия месец да замине за чужбина.
За тези , които не са ми чели за първото ходене при нея - приема в един коридор пред входната си врата в блок, на последния 8-ми етаж и няма асансьор.
Не отделя повече от 10 минути на човек.
Първо говори, после може да се задават въпроси.
Телефона го има в анкетата.
Такса - кой колкото остави от сърце.

 Heart Eyes

Ти нали се беше заклела да не ходиш вече? Grinning
Тихо сега, не съм се заклевала аз.Казах само, че няма Grinning
A и не ходя аз, само ги карам с колата, пък се качвам да им покажа къде е вратата, а оттам моите приятелки врачки ме посрещат, пък ми се радват и айде едно кафенце, нали си дошла...и вече ползвам бонус услуги щото водя клиенти, ми що да не си ги ползвам бонусчетата  Hug

# 673
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
Цитат
Тихо сега, не съм се заклевала аз.Казах само, че няма Very Happy
A и не ходя аз, само ги карам с колата, пък се качвам да им покажа къде е вратата, а оттам моите приятелки врачки ме посрещат, пък ми се радват и айде едно кафенце, нали си дошла...и вече ползвам бонус услуги щото водя клиенти, ми що да не си ги ползвам бонусчетата

smile3532
A Цеца  Praynig

Цитат
Става дума за Бойка от Перник нали?
дам  smile3521

# 674
  • Мнения: 7
Много ми се иска и аз да посетя Бойка в Перник, но уви нямам кола в момента, ако някой ще ходи натам да свирне да отидем заедно  Peace Joy

Ако можете се организирайте, там си заслужава ходенето.
Вчера след нас стана някаква навалица, отделно жената предупреди че може следващия месец да замине за чужбина.
За тези , които не са ми чели за първото ходене при нея - приема в един коридор пред входната си врата в блок, на последния 8-ми етаж и няма асансьор.
Не отделя повече от 10 минути на човек.
Първо говори, после може да се задават въпроси.
Телефона го има в анкетата.
Такса - кой колкото остави от сърце.

 Heart Eyes

Ти нали се беше заклела да не ходиш вече? Grinning
Тихо сега, не съм се заклевала аз.Казах само, че няма Grinning
A и не ходя аз, само ги карам с колата, пък се качвам да им покажа къде е вратата, а оттам моите приятелки врачки ме посрещат, пък ми се радват и айде едно кафенце, нали си дошла...и вече ползвам бонус услуги щото водя клиенти, ми що да не си ги ползвам бонусчетата  Hug

 Laughing Теб изкъсо трябва да те държим Hug

Общи условия

Активация на акаунт