мнение за градините в район Красно село и Бъкстон

  • 1 777
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, мили майчета.
В предвид наближаващите месеци за класиране в ясли и градини нека всеки да даде своето мнение относно яслите в район Красно село/Хиподрума и Бъкстон.
Дилемата ми е между следните градини  newsm78

80 ОДЗ Приказна калина, 37 ОДЗ Вълшебство, 31 СДЯ

Ще се радвам да споделите своите възгледи.  Flutter

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Били сме 1 год в 31 ДЯ и 1 год в 80 ОДЗ (преди 3-4 год.). За 31 ДЯ мога само хубави неща да кажа. Нормална база (беше тогава, после правиха ремонт, сега сигурно е още по-хубаво), изключително опитен персонал, страхотна директорка. Хубаво е, че е чиста ясла, храната, режимът и всичко са съобразени с възрастта на децата. Изобщо много бях доволна.
От 80 ОДЗ избягахме с писъци. Няма такъв ужас!!! Базата е ок и до там с хубавото. Директорката е доста съмнителна личност. В нашата група имаше леля, която според мен беше клинично луда, биеше и крещеше по децата. Една година никой не взе мерки по въпроса. Храната е една и съща (и по вид и по количество) за 1-годишните и за 7 годишните. Яслата не се извежда навън, ако ще да е 30 градуса. Правило на градината. По цяло лято седят затворени и дишат прахоляка. И още много забележки имам. Изобщо, ако имате каквато и да било алтернатива не ви съветвам да си дадете детето в 80 ОДЗ. С две ръце съм за 31 ДЯ.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за препоръката  Grinning

# 3
  • Мнения: 457
Bib4i, кандидатства ли в 31СДЯ? Как си преценяваш шансовете? По моя преценка има доста наплив там и вече се чудя дали да я пиша 1во желание, а ти?

Общи условия

Активация на акаунт