Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 9

  • 45 307
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
Мироана

# 46
  • Мнения: 154
Йонатан
Кателия

# 47
  • Мнения: 1 786
Миропка

# 48
  • Мнения: 97
Дойна, Доля, Сирма, Крина, Естела, Йонела, Косара, Дилмана, Йолана, Лавиния, Страшимира, Койна, Алера, Радмина, Съботина, Малтица, Сандрина, Аврора, Келара, Агата, Багряна, Дафина, Деспина, Жарина, Царина, Царимира, Любляна, Лозана, Латина, Луиза, Ясна, Флорентина, Флориана, Камея, Пирина, Балкана, Родна, Вихрена, Ромина, Ралука, Миряна, Орнела, Оана, Дачиана, Дорина, Мадалина, Луминица, Родика, Виорела, Алба, Албина, Зорица, Марлена, Вергиния, Бригита, Юстина, Изолда, Марчела, Бианка, Цезарина, Сесилия, Клавдия, Роксана, Корина, Ернестина, Флорика, Ирма, Лоредана, Петронела, Рамона, Реджина, Вивиана.




Киприян, Страцимир, Килиан, Жарин, Царимир, Царин , Свежен, Флориан.

# 49
  • Мнения: 1 786
Е какво му е странното на Естела или на Ясна ?

# 50
  • София
  • Мнения: 3 789
Доста от имената просто са остарели, не са странни  Peace

Само Страцимир ме озадачава  newsm78

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 3 789

Мерси, макар че Уикипедия е последното нещо, на което вярвам  Hug

# 53
  • Мнения: 4 199
Едва ли щом не вярваш на нея, ще повярваш на мен, завършила съм История, името съм срещала изписано и в двата варианта.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 789
Едва ли щом не вярваш на нея, ще повярваш на мен, завършила съм История, името съм срещала изписано и в двата варианта.

Ако си го срещала в достоверни източници - да, вярвам ти, мерси  Hug

# 55
  • Мнения: 97
Е какво му е странното на Естела или на Ясна ?


Темата е и за интересни имена! По принцип се среща повече Стела,аз лично Естела не познавам и съм чувала само веднъж на филм.Затова го написах. Ясна също не знам някой да се казва така.
Да,повечето са остарели и редки,но пък красиви имена.Това за мен ги прави интересни и ги написах.Не е задължително да е някакво изкилефирчено за е интересно едно име. Wink

Добавям Деямира

# 56
  • Мнения: 15 379
Стоимира

# 57
  • Мнения: 147
Василина
Ирен (мъж), което пък ме подсеща, че познавам един Ирин

# 58
  • Мнения: 1 786
Е какво му е странното на Естела или на Ясна ?


Темата е и за интересни имена! По принцип се среща повече Стела,аз лично Естела не познавам и съм чувала само веднъж на филм.Затова го написах. Ясна също не знам някой да се казва така.
Да,повечето са остарели и редки,но пък красиви имена.Това за мен ги прави интересни и ги написах.Не е задължително да е някакво изкилефирчено за е интересно едно име. Wink

Добавям Деямира


Дъщеря ми се казва Естела , кръстена е на героиня от роман .

# 59
  • Мнения: 3 142
Донатолина

Общи условия

Активация на акаунт