"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 246
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 30 795
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Не само ВиК прави такива номера. Всички предполагам са гледали и слушали за тока в Столипиново. Нали знаете, че ЕВН не са на загуба, а някой плаща този ток  Mr. Green

# 30 796
  • Мнения: 3 656
Хмм, моя близка приятелка ми беше изпратила ретро картичка на повече от сто години по Български пощи, дори и пликът не й намерих...

А днес се случи поредната селска случка, при все че не сме мърдали от вкъщи. Точно в 13 часа се звъни на звънеца, няма никой на входната ни врата, нито долу се вижда някой заради козирката. Домофонът не работи. След две минути се повтаря този неистов звън. Детето се стряска и реве, време му е да спи. Пак никой. След пет минути ново продължително звънене. Мъжът ми слиза долу. Една жена на около 60+ години се залепила на вратата и издирва семейство Х, ами чудно де, ама сме четири семейства в блока с тази фамилия, защо нашият звънец си е харесала. Тази без уговорка, без да е поканена, без да знае къде живеят точно решила да ги изненада. После нещо ни в клин, ни в ръкав му наприказвала, че ставало дума за погребение, еди си кой бил умрял. Та той, завалията, я пуснал да се качи.

Само да допълня подобна случка от преди 1 час.
Възрастна жена сигнализира на дъщеря си да слезе да и отвори като блъска по метален стълб с тесла. Тъй като дъщеря и не я чу в първите 10 минути тя блъска още 10.
Успя да изкара няколко човека по терасите и да събуди още толкова деца от следобеден сън. Единствено не разбрах теслата с нея ли си я носи или я е намерила отвън или пък си имат специално място за нея. #Crazy Думи нямам.

# 30 797
  • Мнения: X
Бабичка с тесла в ръката? Това звучи като роман на Стивън Кинг.

# 30 798
  • София
  • Мнения: 12 006
И 20 минути /или повече/ цял блок не може да озапти една откачена бабичка с тесла? newsm78

# 30 799
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 521
Кой би посмял? С тесла е все пак!

# 30 800
  • Мнения: 6 687
Ужас, такива ме изкарват извън кожата! #2gunfire
Веднъж един чичо търси баща ми и звъни неистово, аз в това време миех детето в банята и не мога да отворя.Входната врата е срещу банята и по едно време гледам как вратата се отваря и чичото стои и ме гледа.Докато отида до вратата и той взе да пелтечи, че "Аз...такова....си отворих, 'щото никой не отваря..." ooooh!

# 30 801
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Докато отида до вратата и той взе да пелтечи, че "Аз...такова....си отворих, 'щото никой не отваря..." ooooh!
О, Боже!  Shocked

# 30 802
  • Мнения: 3 656
Ами какво да ви кажа, не можаха да я озаптят докато не излезе дъщеря и. А дъщерята тупа килими в 7 събота или неделя. Така че и двете са от един дол дренки.
Трябваше да я снимам.

# 30 803
  • Мнения: 1 253
Това с теслата ми напомни на култуво интервю на Жоро Игнатов от Съдебен спор. Пускам го за разведряване.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1378889058839895& … d=100001564423564

# 30 804
  • Бургас
  • Мнения: 6 975
От една страна е смешно, ама от друга си е направо тъжно. Колко изтрещал народ има. Направо се моля като остарея да не изперкам и аз така.

# 30 805
  • Пловдив
  • Мнения: 23 791
Някой от горните етажи храни "котенцата" и аз редовно чистя пилешки кости, рибни гръбнаци и други боклуци от моята тераса. На първи етаж, отгоре има още 7. Не знам кой е.

# 30 806
  • Мнения: 4 841
Някой от горните етажи храни "котенцата" и аз редовно чистя пилешки кости, рибни гръбнаци и други боклуци от моята тераса. На първи етаж, отгоре има още 7. Не знам кой е.

Струпай ги на купчинка в асансьора, със съответна бележка, че някой си ги е изпуснал Simple Smile

# 30 807
  • София
  • Мнения: 1 340
15 eтажен вход с по три апартамента. В събота имаше покана да слезем и да боядисаме входа + да изчистим пред и зад блока. Бяхме 4 човека...

# 30 808
  • Мнения: 19 525
Ами тогава ОС да реши да се отпуснат средства за боядисване и почистване на блока, като им се бръкне в джоба, ще се осъзнаят вашите съседи.

# 30 809
  • Мнения: 2 681
При нас е така - който не излезе да чисти плаща х 5 лв. към таксата за съответния месец.
Предпочитам да си платя, с парите наемат някой от бедните съседи да почисти или за дребни ремонти.

Общи условия

Активация на акаунт