"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 857
  • 49 908
  •   2
Отговори
# 32 565
  • София
  • Мнения: 16 036
Алиска, застрашили  сте много животи заради някакви ламарини.
Ами ако беглеца беше някой надрусан и въоръжен?
Можеше да ви свали на място- вече и това очаквам от младите българи.
Заслужава ли си заради ламарините? В авто моргата ламарини да искаш.
За мене не - кола се оправя, човек не се връща от Оня свят.
Вчера някакъв подобен слезе от колата и крещя безумно по пресичащи пешеходци. Автобуса го забавил, те му се пречкали и т.н....
Размахваше някакво газово пищовче, но то от близо ударната вълна може да ти пробие черепа.
Това в 8.20 ч. сутринта срещу бившия рест. Кошарите.
Заслужава ли си заради кола - за мене не.

# 32 566
  • Мнения: 3 819
Не знам какво е станало после, защото бързахме за час за лекар.
Човекът беше на годините на баща ми, което е още по-странно за мен.
Не е някой келеш да речеш, пък ... 33uu
Ееее, като почнете така - "застрашили сме били много животи". Били сте там и сте видяли точно какво се случи  ooooh!

# 32 567
  • Мнения: 9 050
Алиска, самата ти сподели, че си се била разтреперила. Това оставя впечатление за опасно поведение.
А в подобна ситуация просто се отбива, запомня се номера на беглеца, звъни се на 112 и се описва ситуацията. Така и Каското ще покрие щетите, и има шанс някоя патрулка наблизо да го спре.
Това е цивилизования начин. Разбира се, винаги може и да се саморазправиш.

# 32 568
  • Мнения: 3 819
Разтреперила се бях от яд, а не от страх - все още си го пише в поста ми.
Направих си изводите - стоите и обсъждате как едва ли не постъпката на мъжа ми и останалите хора, които намалиха колите, за да не избяга нарушителят била селска.
Ами нека да е селска във вашите очи - утре, ако съм на мястото на жената от днес, много бих била благодарна на едни такива "селяни", тък нека да им е селска постъпката.

# 32 569
  • Мнения: 7 325
Оф, селска градска постъпка .. направили са хората това което са сметнали за правилно в момента. Едва ли са започнали да блъскат околните коли. Все пак желание да помогнеш, но и колата си пазиш, не караш като в Бързи и Яростни.
Далч по-опасни са тия дето карат пишейки съобщения с поглед забит в телефона от хора като мъжа на потребителката целящ да забави и спре нарушител.

# 32 570
  • Мнения: 4 270
Да де, но потребителката и нейният съпруг са си тръгнали, защото са бързали за лекар. Ако не си сигурен, че наистина помагаш в дадена ситуация по-добре да звъннеш на 112 и да дадеш номер и описание на случая, отколкото да разлаеш кучетата и да си тръгнеш. Или не?

# 32 571
  • BG
  • Мнения: 4 457
Разтреперила се бях от яд, а не от страх - все още си го пише в поста ми.
Направих си изводите - стоите и обсъждате как едва ли не постъпката на мъжа ми и останалите хора, които намалиха колите, за да не избяга нарушителят била селска.
Ами нека да е селска във вашите очи - утре, ако съм на мястото на жената от днес, много бих била благодарна на едни такива "селяни", тък нека да им е селска постъпката.

Aлиска, много добре сте постъпили, браво.

# 32 572
  • Мнения: 3 819
Ако е станала верижна катастрофа или агресия на пътя днес в София, предполагам, че щяхме да сме го разбрали вече от новините Wink
Аз съм сигурна, че помогнахме на жената в тази ситуация, пък на вас, ако ви харесва да ни изкарате селяни - ваша воля си е.

# 32 573
  • Мнения: 9 050
А вие сигурни ли сте, че беглецът не е набил жената и не е избягал? Телефон ваш оставихте ли, ако се наложи да свидетелстват е? Или просто го спряхте и оставихте жената да се оправя с него?

# 32 574
  • Мнения: 4 270
Ако е станала верижна катастрофа или агресия на пътя днес в София, предполагам, че щяхме да сме го разбрали вече от новините Wink
Аз съм сигурна, че помогнахме на жената в тази ситуация, пък на вас, ако ви харесва да ни изкарате селяни - ваша воля си е.
Едва ли щяхме да сме го разбрали, тъй като щеше да е поредната за деня.
Ок, чудесно сте постъпили. С какво ѝ помогнахте? Ти каза, че сте си тръгнали и не знаеш какво е станало. Нали не очакваш виновният да се е върнал и да се е извинил или да е платил за щетата? Да, намесили сте се в чужд спор и това е. Няма да оспорвам следващите мнения колко велика и незаменима помощ е оказана на жената, евентуално с дете в колата, оставяйки я сама да се оправя, както намери за добре...

# 32 575
  • Мнения: 3 819
Не, нищо лично, не оставихме жената сама.
И други коли спряха.
Направо съм изненадана от реакциите, честно  Confused
Пожелавам ви да не срещате селяни като нас  Wink
Как с какво ѝ помогнахме?
Тя сама тръгна да го гони с колата си, а онзи се опитваше да се измъкне.
Колите намалиха като видяха какво стана и ние и още една кола го притиснахме, за да спре.
Мъжът ми излезе и му каза да не се опитва да избяга пак, а да се разбере с жената. Онзи каза- ето спрях.
Още едно момче слезе и ние тръгнахме, защото закъснявахме.
Ако ви е важно да кажете- че Алиска и мъжът ѝ селяни, можете да си го сложите като подписи в профила, за да може повече хора да разберат  Whistling

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 21:43 от Алиска

# 32 576
  • Мнения: 4 270
Не, нищо лично, не оставихме жената сама.
И други коли спряха.
Направо съм изненадана от реакциите, честно  Confused
Пожелавам ви да не срещате селяни като нас  Wink


Аз се обърках в обясненията и разясненията ти. Не сте я оставили сама, но не знаеш какво е станало, защото сте си тръгнали.
Лека вечер на всички, загубих нишката, а и интерес.

# 32 577
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз не съм изненадана от реакциите особено, с добри намерения определено е било всичко.
Но ми звучи малко като сцена от бързи и яростни... стряскащо е. Предполагам е било и стряскащо за други шофьори. Това е причината за тези реакции. Simple Smile

# 32 578
  • Мнения: X
Разтреперила се бях от яд, а не от страх - все още си го пише в поста ми.
Направих си изводите - стоите и обсъждате как едва ли не постъпката на мъжа ми и останалите хора, които намалиха колите, за да не избяга нарушителят била селска.
Ами нека да е селска във вашите очи - утре, ако съм на мястото на жената от днес, много бих била благодарна на едни такива "селяни", тък нека да им е селска постъпката.

Алиска, аз съм сигурна, че постъпката ви е била продиктувана от желание да помогнете и да не оставите нарушителя да се измъкне. Моите адмирации за което. Хубаво е, че не оставате безразлични и искате да помогнете. Но сте действали по-скоро емоционално, а не толкова разумно. Ако бяхте запомнили номера и звъннали на 112, щеше да е далеч по-безопасно за всички, а нарушителят пак щеше да е заловен и наказан.

# 32 579
  • Мнения: 3 819
Не знам, може  Peace
Видяхме го, че се опитва да избяга, жената тръгна след него - направихме, каквото сметнахме за редно в този момент.
Ако жената беше отбила и сама си беше набрала 112 сигурно изобщо нямаше да разберем какво става.
Спирам по темата аз, че честно казано се натоварих  Wink

Общи условия

Активация на акаунт