Отговори
# 15
  • Мнения: 430
Уффф, преобличах се, за да излизам и гледам Лелката дошлааа ooooh! аз я чаках в неделя, а тя била нетърпелива да ме навести този месец. Просто си усещах, че март няма да е моят  месец  Confused

# 16
  • Мнения: 19 698
Estlar, искрено ти съчувствам, че трябва да се занимаваш с това всеки месец.

Azucar Moreno
, аз пък мислех, че си бременна...съжалявам, че новините не са такива, каквито очаквахме.

bella_mi, още чакам снимки на новия дом!

Нения, пълната упойка не е нещо, което да използваш всеки месец. А и не съм сигурна, че има много зъболекари, които ще се съгласят. Сегашните местни упойки са толкова добри, че нищо няма да усетиш. Твърдя го с категоричност, защото майка ми е все едно на 6, а не на 60. От доста години отказва да посерти зъболекар, защото..."страх ме ееееее" Laughing В резултат трябваше да извади 4 зъба, от които два вече си заминаха. Каза, че докато покажел клещите и всичко свършвало, без никаква болка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 943
Кристи, знам... но шубето си е шубе, докато ми сложат упойката са едни кандардисвания, едни драми. От толкова много неща не ме е страх, но зъболекарският стол ме докарва до лудост. След всяко ходене съм ужасно смляна психически. Все едно не са ми бъркали в устата, ами не знам какво... а иначе упойките си ме хващат и знам, че не боли. Въпреки това си ме е страх!

Ясно, че няма как да се подлагам на пълна упойка за всяко нещо, за мъдреца дето ще го вадят става дума, то май си е някакъв вид операция все пак.

# 18
  • Мнения: 524
Нения то зависи от зъболекаря много  и мен ме е шубе но пък за вадене на зъб отивам без страх ,вадих два мъдреца и не усетих с едно натискане и  дърпане и вика готова си а аз гледам опулено Shocked успех  ти желая

# 19
  • София
  • Мнения: 501
Нения, на мен три от 4 мъдреца ми извадиха, един стоматолог ги вади всичките. Ами повече от 5 минути вадене не е имало, клещи не са ползвани изобщо, само лост. Нищо не усетих.

А историята ми със зъболекарите е дълга и тежка.

Скрит текст:
Имам неправила захапка, твърде "дълбока" и кошмарно дребни, ниски зъби. От момента, в който проимах постоянни зъби в устата си, съм абонат на стоматолога.
Години наред ходех на зъболекар с ужас, благодарение на една г-жа Стоматоложка, която без да иска бодна сондата в гол нерв (без упойка), в резултат на което аз се напиках от болка. Без майтап и преувеличение. Никога през живота си не съм изпитвала по-ужасяваща болка, надявам се и да не изпитам дори близка до нея.
На възраст 31 съм с 9 извадени зъба (3 от които мъдреци) Които не са мъдреци, са извадени в резултат на кофти кореново лечение, по схемата: после гранулом - после вадене. Пиша всичко това, за да не правите моята грешка да спестявате от зъболечение. Ако бях отишла при най-добрите тогава, когато трябваше, може би сега щях да имам почти всичките си зъби, а не да мисля варианти за импланти  Tired
И един съвет - ако си намерите клиника с рентген на място е най-добре. Да, скъпо е, но с времето ще се убедите, че това е една от най-добрите инвестиции в здравето си, които сте правили  Peace

# 20
  • Мнения: 128
Ех,че яка темичка обожавам пролетта и слънчевите цветове Маняна страшна си  bouquet
дано донесе късмет на момичетата които не-чакат тези дни Praynig
При мене още няма лелка 2 дни почвам да се замислям дали пък не е станало чудо и О да е била по рано този месец,няма да бързам с изводи защото си ме болят и гърди и кръст,проверявам се през 5 мин. ще почакам пък ако не дойде  Praynig ще препишкам едно тестче утре вдругиден.
Относно диетите при 163 съм 53.5 които ги чувствам малко отгоре и в момента ги боря с 90дд до 49-50 за лятото пък може и да качвам стига да имам стимул preggo

# 21
  • София
  • Мнения: 716
Записвам се да ви следя! Heart Eyes
Благодаря на Маняна за поредната страхотна тема! Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Azucar Moreno  Hug съжалявам
Аз още си живея в мечти, днес вечерта ще купя тест и сутринта ще го направя. Страх ме е  Confused
А по темата със зъболекарите тъй като за килограмите не ми се говори, мене изобщо не ме е страх от зъболекари. Помня в детската градина крещяха децата, а аз седях тъпо и се чудех защо. Няква мазохистка съм сигурно защото и инжекции обичах. И лекарката ме плашеше, че ако не пия хапчетата ще ми бият инжекции и аз най-нахално казвах "ми добре"  Party И винаги ми подаряваха след манипулацията спринцовката за награда, че съм слушала  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 943
Няма да мина толкова леко аз, предупредиха ме, че ще е тежка процедура, с шевове след ваденето. Хем е развален, хем корена му е крив.

Дзвер,
Скрит текст:
горе-долу като моята история (започна се в гимназията, когато ми извадиха два зъба, единият от които не е бил за вадене... извадиха го и тогава изведнъж видяха, че проблемите идват от съседния!  #Cussing out)... но не са 9, а 6. С тоя ще станат 7. Но при мен е от шубето, доскоро ходех само като не мога да ходя от болка, късно се сетих, че е по-добре да се ходи навреме.  Tired

# 24
  • Мнения: 21 282
мерита ,като спомена за инцжекции,не че ги предпочитах ама бая са ме боцкали на бутчетата и си спомням като дете ,че само в компанията на кучета са ме водили,иначе не съм тръгвала  Joy

# 25
  • Мнения: 1 898
Хайде и аз да цопна в новата тема  Hug
Маняна прекрасно си се справила както винаги  Heart Eyes
Сега остава да напълним темата с многооо  EFP EFP EFP

# 26
  • Мнения: 298
Честита нова тема, много е хубава! Simple Smile

Резултатите от спермограмата на ММ са в норма!  newsm44

# 27
  • Мнения: 63
асита дано ни зарадваш с EFP , стискам палци.
baby83 супер новина

# 28
  • Мнения: 19 698
baby83 , браво на мъжо Simple Smile

dzveronika , ти си късметлийка с 5 минути на зъб! Аз имам операция на мъдрец, която продължи 2 часа Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 954
експресен запис

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт