Дете си ляга гладно...

  • 28 956
  • 362
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
http://btvnews.bg/article/bulgaria/regionalni-novini/maika-gleda … lv-na-mesets.html
Някой има ли идея как да намеря жената?Поисках някакви данни от редакцията на БТВ,да видим,то и аз съм цъфнала та вързала ама поне с нещо ще гледам да помогна...Както гледах новините и си пиех кафе и ми приседна като видях това...Горките smile3518

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 07:56 от oponent

# 1
  • Мнения: 8 939
Предполагам че от БТВ ще ти отговорят. Като гледам статията е от тази сутрин, така че изчакай. Щом са дали зов за помощ, ще откликнат.

# 2
  • Мнения: 250
Мда,сигурно,какъв ад Божеее..Бащата, дава-не дава,социалните не ги интересува,може ли бе без ток,без хляб...

# 3
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Oponent, ако имаш някакви координати на жената ще се радвам да ми ги пратиш. Бих искала да помогна с нещо...

# 4
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Публикувайте кординатите тук, за да видят повече хора.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 463
И аз  чакам за адрес и размери на дрешки и обувки.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 609
И аз бих искала да помогна. oponent, ако получиш координати на жената, пиши тук или ми пусни ЛС, моля.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 463
Цитат
БТВ екипът отговори следното: "Здравейте! Оказа се, че въпросната жена няма банкова сметка или мобилен телефон. Очакваме да си открие сметка и ще я публикуваме на btvnews.bg Следете за нея тук - http://btvnews.bg/article/bulgaria/regionalni-novini/maika-gleda … lv-na-mesets.html Благодарим за разбирането! Поздрави!
Поне да бяха писали трите имена и адрес, да могат колети и записи да се пратят.

# 8
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Супер неадекватен отговор от тия охлюви БТВ  ooooh!

Жената е Антоанета Георгиева, името на детенцето е специфично и е в трети клас. Ямбол не е толкова голям град, няма ли някой от форума, който може да знае коя е тази жена?

# 9
  • Мнения: 129
.

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 17:07 от Мама на Божидара

# 10
  • София
  • Мнения: 15 463
Пари за хляб няма,но иначе косата е боядисана....и най-евтината боя да е взела пак можеше 3 хляба да купи с парите.
Нали търси работа, покарала ли да ходи?Може приятелка да я е намазала с останала боя.

Някой е дал адрес, но няма гаранция,че е нейния! Някой от Ямбол дали може да провери дали е верния??
Цитат
Жената живее с детето на Търговска бл.20 вх.А ап.4 в Ямбол

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пари за хляб няма,но иначе косата е боядисана....и най-евтината боя да е взела пак можеше 3 хляба да купи с парите.
ooooh! Е много е гадна тая черта българска, ама много!

# 12
  • Мнения: 1 167
И аз чакам за кординати,а този тел по репортажа не е ли на жената?

# 13
  • София
  • Мнения: 15 463
Ето как можете да се свържете с Антоанета Георгиева Саралиева от Ямбол.

Тел. за контакт: 0895885401

Банкова сметка : ЦКБ АД Клон ЯМБОЛ (CECBBGSF) IBAN: BG43 CECB 9790 1055 6313 00

Това е написано от бтв вече!

http://btvnews.bg/article/bulgaria/regionalni-novini/maika-gleda … lv-na-mesets.html

 

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
При тая липса на медицински кадри, как пък не се намерило почти година време работа за медицинска сестра? В Ямбол болницата закрита ли е? А борса защо не получава жената?
Изобщо има ли някой който е запознат, за  да даде повече инфо...

Общи условия

Активация на акаунт