Veet

  • 2 721
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
Времето, което отделяте за лентички, за студена кола, епилатор и т.н. е почти същото че си на козметик. Защо ли когато реша да пробвам някой различен продукт не се получева нищо. На мъжа ми сестра му има толкова черни, гъсти ,здрави косъмчета и се маца с кремче седи 15 мин измива с вода и хоп няма косъмчета, а при мен не е така . Явно нещо съм сбъркана, затова на козметик лягам и след 45 мин хоп махнала е всичко. Всек знае и решава за себе си на мен този начин ми е най-лесен и удобен. По темата съседката ми хвали крема на Дева.

# 31
  • Мнения: 1 153
Аз пък не съм доволна от стреп,почти нищо не маха #Cussing outа аз бях много обнадеждена,че като е скъп продукт ще е ефикасна,но не би Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 803
Хич не съм доволна (що се касае за лентите) Naughty Исках да си махна космите от бикини-зоната, но единственият резултат беше, че самата смес остана по кожата ми, а косъмчета си седяха. Ползвала съм и кремовете - миризмата хич не ми понася, пък и от резултата не съм доволна; по-добра работа ми свърши бръснача Confused

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
изключително доволна Peace


ето я:



ползвам я вече може би 4 г и не си я сменям. по принцип джиткам с епилатора, но ако искам бързо епилиране с това ролковото ми отнема не повече от 20 мин. цели крака.
взимала съм да пробвам и студена кола, но ми е по-болезнено.
а с тази дори косъмчета с 3 мм дължина ми се захващат и не ме боли Laughing

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Какво е то? Цена? Как така ролка? Кола ли е или депилатоар?

# 35
  • Мнения: 46 539
Ползвала съм ленти за крака, за чувствителни места и спрей за депилация, всички до един- боклук. За другите им продукти нищо не мога да кажа, но не бих си купила да експериментирам.

# 36
  • Мнения: 5 299
Изключително доволна съм от лепенките Вийт. ПОлзвам ги 2-ра година(за почистване на космите над горната устна(демек мустаките Mr. Green)и тук таме все по лицето. Не знам как се скубете, и защо не сте доволни. Ако си купувате лентичките на бройка е нормално да ставате лепкави, защото те си имат специални кърпички за почистване. А за да не си останат космите непокътнати, трябва да се дръпне наистина рязко(чак и ти самата да се изненадаш) Laughing. Peace(това беше по-скоро към Сърдечко) Mr. Green

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами да, това е кOла. бухаш я в микровелето за 2,3 минути или на водна баня и си работиш. накрайника е рол-он и става много лесно. нанасяш  от течността по посока растежа на космите , взимаш си лентата, нагласяш си я върху колата , дърпаш рязко в обратна посока и воаля Simple Smile
бързо, лесно и ефектно.

цена-някъде около 6 евро е тук, 5 и кусур.
забелязала съм, че колкото по ми е топла кOлата по не ме боли дърпането.

# 38
  • Мнения: 289
 Черешка, ако се интересуваш от депилатоар, а не кола, аз съм много доволна от това



Ползвам го за бедра и ръце, когато нямам време за кола. Тъй като е под формата на мус, малко количество стига за голяма площ. Мажеш, седиш 10 мин и после с хавлия или гъба изтриваш в посока обратна на растежа. Мъжът ми също му е фен, само това признава за гениталната си област Grinning

# 39
  • Мнения: 280
                         ПРОТИВ           newsm11 newsm11 newsm11


Ползвала съм спрея за депилация - отврат. Още със самото нанасяне  започна да ми пари, изтърпях около 5/6 минути и го измих. Краката ми бяха ужасно зачервени и  космите си стояха. 

# 40
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Останах много изненадана от отрицателните мнения на всички, явно има някакъв проблем с качеството. Аз използвам Veet, пробвала съм почти всичко и съм много доволна. Истината е, че никога не съм си взимала от Бг, докато живеех там използвах българските и бях доволна.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 966
И на мен лентите на Виийт най ми харесват от всички други...

# 42
  • Мнения: 1 305
момичета направо ме объркахте, сега се чудя да си купя ли да пробвам и аз или не  newsm78
май ще си взема това на ролката после ще кажа как е

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 115
ползвала съм лентите им и не съм доволна

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...

Общи условия

Активация на акаунт