Навън топло слънце грее - ОКТОМВРИйче в коремчето се смее - ТЕМА 5

  • 20 574
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Добро утро...  Hug

Аз за зла беда се мъча с ужасен колит и не мога да хапна нищо. Изкарах две ужасяващи нощи и съм изтощена... До сега не ми се беше случвало и съм в някакъв кошмар. Не знам как ще я карам, при положение, че трябва да се храня разнообразно, а с колит диетата е ужасно строга (мога да ям само сварен ориз в момента)...  Sad
Чувствам се ужасно.......

# 691
  • Мнения: 172
mv_2014 кога мислиш да ходиш? Аз искам да отида когато бебто ще се вижда добре, но не искам да е прекалено голямо, за да се види цялото. Коя седмица е подходяща според вас?

# 692
  • Мнения: 592
Добро Утро мами аз имам голям проблем вечер много лошо ми става вечер и не мога да вечерям вобще..
Седа и гледам храната и ми става гадно и вобще не хапвам пивам малко кола и се оправям но не хапвам пак...

Какво да права? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Това със запушения нос и при мен е така вечер и сутрин и аз си помислих,че е поредния синтом... Rolling Eyes Rolling Eyes

хубав ден ви пожелавам

# 693
  • Мнения: 1 831
Добро утро майчета... Hug
Аз днес нямам търпение да свърши и утре да излизам болничен.Днес едва отлепих.Че имам и да пиша 3 теми до четвъртък за изпити,направо е някакъв ужас при мен.
Just Smile дааа сложи ме на първа страничка... Laughing

# 694
  • Мнения: 130
Just Smile, мисля да го съчетая с втората ФМ.

# 695
  • Мнения: 172
Готовоооо Simple Smile Имаме си вече първото щъркелче в темата Simple Smile Хайде 6u6ulina да повлече крак и скоро до всяко име да има по едно stork-boy или stork-girl

# 696
  • Мнения: 1 831
ихх много готино ... Heart Eyes Heart Eyes само се моля всичко да е ок с всички ни  Praynig Praynig Praynig

# 697
  • Мнения: 37
Izgrqvashto Slance и аз от няколко дена съм така през деня ям без проблем, но стане ли към 6-7 все едно нещо се променя - става ми лошо и въобще не мога да хапна. Изяждам 2-3 хапки заради лекарствата, които едвам изпивам. А преди вечерята ми беше основното ядене. Опитвам се да пия вода с лимон, но не ми помага особено много. Преди айряна много ми помагаше, но сега ми се повръща, че не смея да пробвам с него... Ако откриеш нещо, което да помага ще се радвам да споделиш.

П.П. Аз ли се бъркам или мамата с близнаците каза, че ще са момчета?

# 698
  • Мнения: 172
ena_86, какви ще са бебоците  Heart Eyes


момчета  Wink ама до колко е достоверно незнам

Не звучи много сигурно Simple Smile Ще слагам щъркелчета само ако мама каже Simple Smile Може и да съм пропуснала някой, но гледам да отбелязвам такива важни неща, пък и mjfg следи темата и отбелязва промени.

П.П. На мен два пъти ми казаха пола - веднъж 80% - момче, втори път 75% за момиче  Laughing Още не знам какво е, ще изчакам следващия преглед на 23

Последна редакция: вт, 08 апр 2014, 10:57 от Just Smile

# 699
  • Мнения: 37
О.К. Просто се сетих, че още някой каза, но не можах да го намеря - сигурно съм го пропуснала някъде.

# 700
  • Мнения: 176
6u6ulina, моите поздравления за хубавите новини! Нямам търпение и аз моят преглед да мине в понеделник. Не знам дали ще ми каже пола, но силно се надявам. Всички казват, че ще е момиче, а ние двамата с ММ така се надяваме на момче... От друга страна, ако е момиче, ще си имам най-прекрасния модел за снимане Simple Smile Така че, каквото Бог е пожелал... Само да е здраво!
За съня - и аз съм много зле. Почти не спя, само се въртя и сънувам измишльотини. Не знам вече какво да направя, сутрин съм като парцал. А и една глава ме цепи... Ще ме побърка.
Иска ми се да изляза вече в болнични. Уж имам сили да работя, а тонусът ми нещо хич го няма. Снощи се прибрах пеша от работа до нас - почти един час път. Много бях доволна, защото напоследък ми липсва движение и от елементарно клякане (събирах багажи за преместването) после ме болят мускулите  Laughing
Усмихнат ден на всички ви желая!  newsm76

# 701
  • Мнения: 5
Аз напоследък много съм се вманиачила с това ядене...Не помня дали сме коментирали,но вие хапвате ли си разни саламчета луканки и тем подобни,защото чета че не са много полезни за бременни,а понякога  така ми се хапва и си хапвам по малко де Embarassed EmbarassedЗа сирената знам че не трябва да ядем меки и синъо сирене,както и някои видове риба. Thinking

# 702
  • Мнения: 172
Аз си хапвам, даже и синьо сирене ядох вчера, не знаех че не трябва да се яде Embarassed Не знам вече какво може да ядем и какво не, обърках се и си хапвам каквото ми се дояде

# 703
  • Мнения: 176
На мен лекарят ми каза да непроменям начина, по който се храня драстично. Само да наблегна на полезните храни. Но четох някъде, че пушени меса (салами) и сирена, както и сирена, които имат плесени не трябва да се ядат.
Макар че и аз си хапвам, каквото ми се дояде...

# 704
  • Мнения: 5
Аз си хапвам, даже и синьо сирене ядох вчера, не знаех че не трябва да се яде Embarassed Не знам вече какво може да ядем и какво не, обърках се и си хапвам каквото ми се дояде
[/quote  Ами и аз така...Дано по малко да не е вредно

Общи условия

Активация на акаунт