Хапчета за отслабване

  • 1 975
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте ,наскоро доста напълнях и започнах 90 дневната диета , но не мога да я спазвам. Реших , че мога да отслабна с хапчета , но нито имам опит с тях , нито знам дали действат. Правя тази тема тук с цел , ако някой знае ефективни хапчета да ми помогне или посъветва . Благодаря ви предварително Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 163
Като не можеш да спазваш диети, просто промени цялостно начина си на хранене. Т.е., не за определен период от време, а за постоянно.

Забрави ги тия хапчета. Бош лаф работа са, ако не се храниш както трябва и не спортуваш.

Както се казва, "няма безплатен обяд".

# 2
  • Мнения: 60
Като не можеш да спазваш диети, просто промени цялостно начина си на хранене. Т.е., не за определен период от време, а за постоянно.

Забрави ги тия хапчета. Бош лаф работа са, ако не се храниш както трябва и не спортуваш.

Както се казва, "няма безплатен обяд".
Напълно съгласна съм!Цял живот тренирам,в периода в който спрях,качих 15 кг! ooooh!
Не започнах с някакви хапчета,а просто си промених режима цялостно!Махнах вредните храни от менюто си и започнах да ходя на фитнес!
Тези хапчета,едно че нямат ефект,друго че ти съсипват стомаха и сърцето!!Недей да ги пиеш!

# 3
  • Мнения: 0
Знам , че са вредни , но просто всеки ден тичам или скачам на въже и това не помага много за това исках нещо,  което да ми помогне + тези неща , ако някой знае ефективни хапчета Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 163
Няма значение дали тичаш и скачаш, а какъв е крайният ти енергиен баланс. Ако си наистина мотивирана да изгориш излишните тлъстини, ще направиш промяната в хранителния режим. Защото той е основният фактор за поддържането на добра физическа форма. Тренировките са за стягане на тялото, за увеличаване на мускулната маса, за цялостен тонус и за полезно натоварване на сърдечно-съдовата система.

Хапчетата за отслабване, също както кремовете против целулит, винаги "работят" успоредно с промяна на хранителния режим и прибавяне на спорт. Т.е., не те вършат работа, а това, че се приемат по-малко калории или/и че се изразходват повече.

Истински агресивните хапчета пък са опасни.

И не забравяй, че не си качила тези кила за седмица. Глупаво е да очакваш, че ще ги свалиш за седмица.

Скрит текст:

Но, в края на краищата, тялото ти си е твое. Дали ще се грижиш за него както подобава или ще го съсипваш, си е изцяло твое решение.

Последна редакция: сб, 22 мар 2014, 15:16 от Фея Кръстница

# 5
  • Мнения: 60
Знам , че са вредни , но просто всеки ден тичам или скачам на въже и това не помага много за това исках нещо,  което да ми помогне + тези неща , ако някой знае ефективни хапчета Simple Smile
Еми за това и режим на хранене трябва Simple SmileНе става само с тичане Grinning

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Във форума има вече 10-та поредна тема за китайски и други хапчета за отслабване:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726581.0

Освен това има теми и за всяка чудотворна новост, която се появи на пазара. Можете да разгледате и да прочетете мненията на момичетата.

Успех в отслабването   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт